reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

a my dzis byliśmy na spacerku na ryneczku ;D i było super fajnie

aaa1fx.jpg


i jedliśmy takie pyszności ;D knajpa wogóle jak z dzikiego zachodu super

bbbbbbbb1pp.jpg


jak patrzę na te zdjęcia to jeszcze raz bym to zjadła ;D
 
reklama
Moi panowie pjechali na mecz (zagorzali piłkarze), wrócą podobno dopiero przed 22, więc wybrałam się z mamą do oddalonego o 15 km marketu. Było super, nikt mnie nie gnębił pytaniami o rodzenie , ale i też kasę wydałam a tak to bym siedziała w domu i kasę trzymała. No trudno, ale która z nas nie lubi tych "promocji"? :laugh:
Zużaczku powiem szczerze , że my nie mieliśmy problemu z alergią, nie wiem nawet co to znaczy. A jeśli chodzi o gronkowca to Artur też miał, ale w gardle i niestety , tak jak wspominasz, ja leczyłam go tymi paskudnymi antybiotykami. Młoda, niedoświadczona mama. A teraz powiem Wam dziewczyny, że od dwóch lat i Artur i ja jesteśmy na specjalistycznym leczeniu homeopatycznym i nie wiem, co to są antybiotyki. To maleństwo zamierzam od razu leczyć tylko takim sposobem. Ja praktycznie co dwa miesiące brałam antybiotyk na gardło i Artur w sumie też z taką częstotliwością.Szok!!!!! :( :(
Anecik ja nigdy nie przechowywałam mleka w lodówce, bo jakoś się bałam, ale moja koleżanka każdego wieczoru przygotowywała 5 butelek gotowej mieszanki i wkładała do lodówki i to starczało jej na noc i na następny dzień. Dziecku nic nie było.
 
Anda co do homeopatii to ja tak samo, Boguche i siebie lecze wylacznie tak od paru ladnych lat - mamy bardzo dobrego lekarza, teraz tez i męza (odkad przezuciłam go na homeopatie choruje 2 razy zadziej). A własnie najlepiej od poczatku wybrac ta metode leczenia, bo przy przejściu z terapii konwencjonalnych jakis czas trwa odtruwanie organizmu i homeopatyki słabiej działają.
 
ja tez jestem anty na antybiotyki, wogóle na wszelkiego rodzaju lekarstwa i żyję sobie z astmą oskrzelową bez leków i jest ok ;D

zuzaczek nie podoba ci sie mój arbuzik ;)
 
dziewczyny trzymajcie kciuki, bo jutro o 8 mam się stawić w szpitalu. gdybym się potem nie zjawiła na forum ani na gg no to wiecie......:-) hmm z jednej strony chciałabym już a z drugiej się boję.....zobaczymy jutro co będzie...... ::)
 
maleństwo ja tez mam być jutro o 8 w szpitalu w końcu na jutro mam termin ale pewnie skończy sie tylko na KTG bo mała ma w dupie wychodzenie ze mnie
 
maleństwo a dlaczego mieliby Cię zostawić w szpitalu?
widzę po Twoim suwaczku, że jeszze Ci troszkę czasu zostało do terminu.
gaga Ty to już mogłabyś zostać i napisać do nas za 3 dni, że jesteś w domku z maleństwem. A tak w ogóle dziewczyny, jakie macie w planach imionka dla swoich dzidziolków?
Ja coś się gorzej czuję. Znów mam coś z żołądkiem. Bulgocze mi tam strasznie. Zrobiłam sobie gorącej, gorzkiej herbatki i zobaczymy, ale coś mnie na wymioty bierze. Przecież dziś już jadłam bardziej łagodne pokarmy.J a chcę spokojnie przespać noc, jejku, jejku....
:( :(
 
reklama
anda kilka dni temu byłam u lekarza i stwierdził, że mam rozwarcie no i cały czas mam bolesne skurcze....kazał mi się zgłosić do szpitala za kilka dni, bo jak stwierdził zaczęłam powoli rodzić i jeśli przez te kilka dni nic nie będzie to prawdopodobnie trzeba będzie pomóc....ale to się wszystko okaże jutro....
 
Do góry