reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

A co do lekarzy to macie jakiś specjalnych, tzn homeopatów czy to są zwykli interniści?
Mam dwa fajne filmiki ale nie wiem jak mam je wam przesłać, jeden o dzieciaczkach, kochane stworzonka a drugi o piesku (idiocie) ;D
 
reklama
Melduję sie 2 w 1 .
Całanoc spałam dzis jak zabita, nawet do kibelka nie wstawałam. Od 23-ciej do 9.40. Daaawno tak nie było. Ale śniło mi się, ze nam deszcz mieszkanie zalał....moze ta woda to jakis znak?? ;D
Agniecha u nas chyba by sie nie dało takiego zwyczaju globalnie wprowadzic, bo częśc przyszłych mamus poslała by darczyńców w cholerę - ze wzgledu na przesad, ze nie mozna nic dawać zanim sie nie urodzi. Ja osobiscie to bym była zadowolona z takich wczesniejszych prezentów, i u nas tak było (np. przewijak dostalismy o wiele wczesniej)
Dzis na naszej budowie wylewaja pierwszy strop. Dzięki Bogu deszcz nie pada, bo beton zamawialismy w fabryce i nie dało by sie w razie czego tego przełozyć.
Na 16-sta ide do lekarza, zobaczymy czy cos tam sie rusza czy nie. Wczoraj czulam sie fatalnie, ale to może na zmiane pogody.
 
Anika ;D w tym samym czasie na temat zwyczajów pisałysmy ;D. Nasz lekarz jest internista ze specjalizacja homeopatyczna. W Białymstoku mamy jednego z najlepszych homeopatów w Polsce - ksiazki na ten temat wydaje i ta pani to jego uczennica.
Gaga arbuzik swietny, mój jakos juz rozlazły sie zrobił.... taka "cukinia" raczej ;D ;D
 
Żużaczku a opinia na temat zwyczju identyczna, ja tez bym się cieszyła gdybym dostała wyprawkę wcześniej, przynajmniej wiadomo czego brakuje i co trzeba dokupić a tak, potem będziemy miały 5 kocyków, 4 karuzele itp. Debilizm wtórny.
Mi mała nawet na pęcherz nie naciska, tylko czasami przy ruchach, a do kibelka wstaje zawsze raz, bo na wieczór bardzo dużo piję, no i oczywiście arbuz obowiązkowo!
 
Mój syn juz u dziadka w Supraslu. A tak spi w nocy:
b19zr.jpg
 
Ale mu dobrze!!! Super wakacje ma Bogucha!
Kocham jeździć po namiot, muszę tylko przekonać Adama i poczekać ze 3 lata ;)

Gaga jak dostaniesz filmiki to daj znać.
Jeżeli macie ochotę pooglądać coś fajnego to poproszę o adres e-mail-owy, moze być przez gg.
 
A teraz coś na wesoło
Slowa BARDZO TRUDNE do wymówienia po spozyciu:
1. Wyindywidualizowany entuzjasta
2. W czasie suszy szosa sucha
3. Lojalna Jola

Slowa ABSOLUTNIE NIEMOZLIWE do wymówienia po spozyciu:
1. Nie, dzieki chlopaki, mi juz nie polewajcie...
2. Nie, nie namawiajcie mnie, nie bede spiewal...
3. Przykro mi piekna nieznajoma, ale nie mam ochoty na seks

 
mój adres:
aga-nowa@o2.pl

a taki dokument wysłalam do mojego męża: zgłaszam sie z upszejma prosbą o interwencje u sił wyzszych w sprawie pojawianie się na swiecie Pańskiego syna -Wiktora Pawła Babulewicza. Prosbę swa motywuje tym, ze jego matka ma tego serdecznie dosć.
 
Żużaczku dobre, zaraz mój mąż dostanie to sms-em ;D

i jeszcze coś na poprawę humoru:
Przychodzi zając do nowego sklepu misia i pyta:
> > > > - Misiu poprosze pół kilo soli
> > > > - Wiesz zajacku nie mam jeszcze wagi to nasypie ci na oko
> > > > - Do dupy se nasyp skurwielu!

i dla tych które "kochają" swoje teściowe, bardzo lubię te kawały i zawsze któryś swojej podeśle ;D
Jak długo należy patrzeć na teściową jednym okiem?
-Tak długo aż się muszka ze szczerbinką zgra.

Facet z pięknym psem przychodzi do weterynarza i mówi: prośże obciąć psu ogon.
- Weterynarz na to, szkoda ,taki piękny pies
- Właściciel: proszę nie dyskutować tylko ciąć.
- Ale dlaczego?
- Przyjeżdża teściowa i domu nie ma być żadnych oznak radości.

- Panie dyrektorze, czy mógłbym otrzymać dzień urlopu, by pomoc teściowej przy przeprowadzce?
- Wykluczone!
- Bardzo dziękuję, wiedziałem że mogę na pana liczyć...

Do sklepu wbiega facet i pyta sprzedawcy:
- Jest cukier w kostkach???
- Nie ma! - Odpowiada sprzedawca
- A jakaś inna, tania bombonierka dla teściowej?

Żona mówi do męża.
- Kochanie, co kupimy matce na urodziny?
- Wiem, że chciała co coś na prąd. Może krzesło?

Facet mówi do sąsiada:
- Byłem z teściową w ZOO.
- I jak było? - pyta sąsiad.
- Nie przyjęli jej.


Chyba trochę przegięłam, ale nie mogłam sobie odpuścić ;D
 
reklama
Do góry