reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

Anecik nazwe bede wiedziec jutro, bo dałam te krople Boguchowi do Władysławowa i jutro będe dzwonic to sie dowiem, ale w aptece która ma takie leki napewno będa wiedzieć.
 
reklama
te pokoiki ładne, ale raczej nie zdecyduję się na nie, może troszkę lepiej, bo cisza, ale z drugiej strony tak samej siedzieć hmmmm zależy kto co lubi
a co do wyrka to wolałabym na nie nie wkskakiwać tylko urodzić w wodzie, ale czy mi to wyjdzie....

nic dzis nie zrobilam, juz sie boje czy wszystko mam w torbie i wogole jakos tak...... no ale zaraz zmykam troche przymknac sie w lazience i jakies golonko odwalic
 
Anda brzusio super! piłka chyba większa jeszcze od mojej, czy to możliwe  ;)
te szpitale to macie super, ale dla mnie najważniejszy jest personel i cała ta reszta którą posiada IMiD, dlatego na warunki przymykam oko, chociaż może po tym remoncie nie są złe, ale totalne zufanie mam do swojego gina, dlatego może wcale się nie denerwuje.
Nikomu oprócz was nie powiedziałam o tej sobocie, więc moze to być wielka niespodzianka dla całej rodziny i przyjaciół  ::)
A i wiecie przemyśłałam sprawę, nie chce rodzić w niedziele, to nasza 6 rocznica ślubu i jeżeli urodzę w taki dzień to juz nigdy nie będzie tylko mój i męża zawsze urodziny małej będą najważniejsze i to będzie jej dizeń a już nie nasz... Tak więc gaga ciesz się że twoja córcia zostwiła wam ten dzień dla was!
 
Kolorowa kredka lepiej nie tzn z tym goleniem, mówili nam żeby to zostawić dla lekarza czy położnej, bo jeżeli wda ci się tam maluteńkie zakarzenie, mała ropka to juz jest problem, a oni ogolą sobie to co potrzebują i tak jak potrzebują.
 
dzięki za radę !!

a co do golenia to już jakieś 2 tygodnie temu się goliłam, no ale na darmo, bo ciało mam jakieś delikatniejsze i myślałam że się wścieknę!!!
ok zmykam papatki i rozdwajajcie się już te które mogą :D
 
czesc dziewczynki. My dzis pół dnia na spacerku... Parę dni temu któraś (chyba Gaga) skarżyła się się na gości którzy nachodzą ciężarne. Oświadczam uroczyście, że gości nachodzących noworodka jest dużo więcej, sa bardziej upierdliwi, dłużej siedzą i jakoś nie dociera do nich,że rodzice dwurtygodniowego dziecka mają oczy na zapałki i chętnie zostaliby sami z dziećmi i poszli spać... Uch, pozabijać...
Anecik kupami się nie przejmuj. Marek potrafi w nocy zrobić trzy pod rząd (ściągam pampersa z płynną kupą i druga zaraz się pojawia na przewijaku, wycieram małego, zakładam pamperka i zanim umyję ręce - jest trzecia. Wszystkie płynne. I takie najczęściej są, póki się karmi tylko piersią.
Byłam przedwczoraj w pracy pisać podanie o macierzyński. I już słyszałam pytanie, kiedy wracam. Co za idiotyzm pytać kobietę o coś takiego zaraz po porodzie, kiedy zostawia się dziecko pierwszy raz w życiu na godzinę i cały czas zastanawia, czy ono nie płacze z głodu... W ogóle nie mam ochoty wracać do pracy. A Wy wracacie po macierzyńskim?
 
Zużaczku - fajna ta Twoja klinika. U mnie moze nie było tak nowocześnie, ale było przytulnie i personel na medal. Łózko też było wygodne.
Kredka, nie wiem, czy jak chcesz rodzić w wodzie to łóżko Cię ominie... Jak ja rodziłam Michała to korzystałam z wanny w trakcie porodu, ale nie wpuszczali mnie tam dłużej niż na 20 minut, bo wanna łagodzi skurcze i może hamować poród.
Anika, moje GG 1334887
 
Goga ja już postanowiłam wychowawczy dopóki dziecko nie skończy roczku, nie wiem jak sie utrzymamy z pensji męża ale dzieciak najważniejszy, nie chcę jej zostawiać takiej malutkiej, więc mam w dupie prace ;D

jeśli chodzi o golenie to jest różnie moja koleżanka trafiła na taką położną która wzięła brzytwę sprze pół wieku, wymoczyła w spirytusie i ogoliła ją na sucho, od tego czasu wszystkie moje koleżanki golą się same i jak też tak od dwóch tygodni czynię ;D

anika będę trzymać za was kciuki żeby w sobotę maluch się wymsknął z ciebie ;D a masz rację z tą rocznocą to w końcu nasz dzień i tylko nasz, dzidziowy będzie kiedy indziej

my dziś zamontowaliśmy w końcu drzwi do pokoju, lampke dla malutkiej i wogóle przemeblowaliśmy pokój, ja do torby dopakowałąm jednak ubranka dla małej,  kocyk, kilka pampersó i chusteczki nawilżające, niby w szpitalu wsztystko dają ale tak na wszelki wypadek, no i pozostało czekanie, butelki wypażone, wszystko dostane grzechotki też, czekamy na małą
 
Anecik kropelki nazywaja się NUX VOMICA.
gaga butelki i smoczki trzeba wyparzac w ostatniej chwili bo sterylnosc zachowuja jedynie przez dobę. Mój laktator, butelki, smoczki jeszcze w pudełku. W koncu wyparzenie to kwestia paru minut. Co do zabawek to nawet z piwnicy ich jeszcze nie przyniosłam (po Bogusiu).
Od wczoraj wieczorem mecza mnie mdłosci, pare razy mnie juz wyrywało do kibelka ale jakos przycichło. Rano za to jakas jazda ze skurczykami mnie wzieła bo przez pół godziny miałam je co minutę a potem zdechły. jakas dziwna akcja.
Nie mam porównania, bo z Bogucha nie miałam wogóle skurczy przepowiadających (bolesnych) i pierwszy jaki mnie dorwał był juz na maxa, z odejsciem czopa i rozwarciem na 2cm. Teraz to jakis kretyński kołowrotek, ale czuje, że niedługo chyba juz....
 
reklama
zuzaczek dobrze ze mi powiedziałaś, będę wypażać jak sie mała urodzi, ty to żeczywiście masz jakieś jazdy bardzo przepowiadające ;D u mnie cisza na razie i czuję że to jeszcze potrwa niestety
 
Do góry