reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

kredka super pokoik dla ciebie i dzidzi, na fotelach i łóżkach ginowo-porodowych to sie nie znam, ale najważniejsze że wszystko wygląda schludnie i nowo :)
 
reklama
A ja nie mam wyboru co do szpitala :(.U nas jeden oddalony od mojego miasteczka o 15 km. Jutro jadę po 15 z mężulkiem na ktg i zobaczymy, może mnie mój gin rozkręci. W razie gdyby coś zaczęło się dziać , to biorę osobny pokój dla siebie i przy porodzie będzie ze mną ....mama. Może to trochę dziwne, ale z nią czuję się najlepiej a i jest młodą i równą kobitką ,więc wiem , że bedzie mi z nią dobrze. Mam ogromną nadzieję , że jutro już tu nie zajrzę.hi hi hi
Dziś robię porządki u małego w szafkach i zaraz zacznę układać moje ciuchy. Mąż się śmieje, że dziś zachowuję się tak, jakbym miała się wyprowadzać nie wiadomo, na jak długo. Ale mnie nosi i muszę coś robić , bo inaczej wiem, że stres by mnie zjadł. Noc pewnie i tak będzie nieprzespana i w połowie przepłakana. Niby ogomna radość , ale ja jakoś się bardzo boję.
żużaczku masz rację, co do personelu- ja też wolałabym nawet w gorszych warunkach, ale żeby ludzie byli mili, a nie jak mnie traktowali za pierwszym razem...okropne(czego płaczesz dziecko? tak musi być.Jeszcze długo nie urodzisz itp.)
gaga dzięki za objaśnienia.Postaram się coś wkleić.
Dopiszcie kochane też mój nr gg: 3493891
 
ciekawe jak tam mobugaj i reszta mamuś, widać zajęte na maxa maluszkami, mam nadzieję że się wkońcu pokażą i powiedzą jak było ;)
 
O kurcze!!!!! Udało mi się chyba wstawić zdjęcie mojego duuużego brzusia..Potem spróbuję wkleić jakieś bardziej przejrzysty. Dzięki gaga :D :D
 
Ja też się melduję.Nic nowego,żadnych zmian.Gaga,dobry pomysł z tymi numerami,choć i tak na wszelki wypadek już wszystkie dawno pospisywałam :) Także trzymajcie się.PA.
 
hej!!
Dziewczyny dzięki za wsparcie duchowe!!
Żużaczku jak nazywają się te homeopatyczne kropelki na biegunkę.
Chętnie opiszę jak było za kilka dni. Przyznam że zdziwiło mnie że rozwarcie na 4 palce miałam prawie bez bólu, rano na wizycie wspomniałam ginowi że mnie lekko pobolewa podbrzusze, a on po badaniu stwierdził takie rozwarcie....cdn...
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry