reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

reklama
rany super to zdjęcie, żałuję że my sobie nie zrobiliśmy takiego, ale cholera niem ogłam nigdzie znaleźć :-[ ale super
 
to jest super pamiątka, szkoda że nie mamy nagrania
Dobrze że kupiliśmy cyfrówkę bo bym chyba zbankrutowała na filmy ;) , nie mogę się doczekać tego pstrykania, szczególnie ze mam totalnego pierdolca na tym punkcie.
wkleję wam 2 zdjęcionka tzn bedą 3, ale jedno jest x2 normalnie i do góry nogami
 
kaczkimale25es.jpg

kaczkimale5pi.jpg

pizzamale6yi.jpg
 
Anika pierdolaca to ja tez mam na punkcie zdj az strach pomysleć ile ten brzdąc bedzie miał zdj jak wpadne w trans!! Musze w koncu cos wam wysłac... wieczorkiem bede próbować  ;D
Wiecie co mój chłop to chyba przeżywa ten syndrom mężczyzny w ciąży tak doszłam do wniosku z teściową bo marudny jest okropnie, humorzasty a na dodatek smaki ma jak baba w ciąży..... chyba moje słonce strasznie zaczeło sie przejmować że zostanie tatusiem  :)
 
Buuu...ja tez chcę aparacik cyfrowy...My pstrykamy zwykłym i tylko jak chrzestny przyjeżdża,to narobi cyfróweczką,ale ma później problemy z przysyłaniem,ale jak tylko wyciągnę od niego te zdjęcia,to na pewno też wkleję:)Wy chociaz macie jakieś skierowania do szpitala,albo badania wyznaczone,a ja siedzę jak na szpilkach i mam czekać na bóle ::) Dzisiaj mnie skurcze łapią,ale to nie te porodowe,bo żadnych punktualnych nie ma...Co rusz dokładam coś do torby.Jak tak dalej pójdzie,to będzie tego więcej niż na miesięczny wyjazd :)
 
Evelinka ja skierowanie mam ze wzgledu na cukrzyce cieżarnych i lekarz mi powiedział że spróbujemy wywołać wcześniej poród ale jak próba sie nie powiedzie to bede jak pierdoła tam siedzieć! Moja torba tez do najmniejszych nie bedzie nalezeć tak ostatnio było niby nic takiego nie brałam bo szłam na 3 dni a tu TAKI bagaz mi wyszedł że aż obciach był na izbie przyjec jak widziałam te panny z jedną reklamówką a ja jakbym pół chałpy zabrała.............teraz to DOPIERO bedzie bagaż
 
Właśnie cholera muszę się tą torbą zająć, stoi sobie taka od macochy,co sie przestraszyłam i nawrzucałam co leci, ale jakoś nie mam motywacji... moze jakiś skurczybyczek by to przyśpieszył hihihihihi  :D
 
reklama
anika zdjęcia suuuuper, ja tez mam świra na punkcie zdjęć, nie mówiąc o moim mężu, malutka na pewno będzie miałą mnóstwo zdjęć i bardzo się z tego cieszę, tylko gdzie je trzymać??? dysk powoli wymięka, trzeba będzie nowy kupić no i płytki :)
evelinka a w cyfrówke na prawdę warto zainwestować
 
Do góry