reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

reklama
Anika z pierwszym synem to przez pół miasta na poród piechota do szpitala szłam. Teraz w szpagacie z pokoju do pokoju się przewalam.
 
Hej !!! Ja im blizej koniec tym lepiej sie czuje - jakieś to dziwne ! zobaczymy jaki finisz sam bedzie - cały czas licze że jak pójde w czwartek to ruszy raz dwa a nie bede jak sierota tam siedzieć !!
Ja taka madra byłam że juz chce itd. a teraz jak mam skierowanie w ręce to obleciał mnie taki cykor że szok az mnie w gardle sciska!! Chciałaby a boi sie ;D
 
anika nic się nie przejmuj u mnie też nic a nic się nie dzieje  :( dziś w nocy nie wiem czy miałąm skurcze czy mi się tylko śmiły, w każdym razie teraz nic, mam ochote spacerować łazić i robić nie wiadomo co, czasami mam wrażenie że jeszcze z miesiąc małą w brzuszku ponosze ;D
no zuzcazek z tego co piszesz to chyba nam się posypiesz niedługo i evelinka tez :)
 
justyna ja też taka kozaczka byłam a jak miałąm pierwszy skurcz parę dni temu taki pożądny to nie wiedziałą gdzie się chować i ja to zrobic żeby jeszcze nie rodzić ;D no ale teraz znowu jestem odważna i już bym chciała
 
hihih a myślałm, że tylko ja czuję się tak ociężała i że tylko ja ledwo łażę, ale skoro jest nas więcej to juz mi lepiej.....:-) żartuję, a tak poważnie to ani leżeć, ani siedzieć, ani chodzic - poprostu w każdej pozycji mi źle....tragedia!!! ja chcę już maleństwo trzymać na rękach i przytulić do siebie! wiem, że jak się urodzi i zacznie mi dawac "w tyłek" to bede chciała na odwrót hihihih trzymajcie się- już nam nie dużo zostało (tak sobie przynajmniej tłumaczę :-) )
 
posypac sie to sie posypie na 100% ale nie wiadomo czy akurat w kwestii ciązy czy np. miednica mi odpadnie, albo nózki... ;D ;D Ostatnio nawet jak kicham to mi chrupie w kręgosłupie ;D ;D
 
Mi tylko z cycków leci, a skórczów to chyba nawet pół nie miałam a przynajmniej nic o tym nie wiem...
Ja też dostałam skierowanie do szpitala na przyszły tydzień, ale jakoś mnie to nie bierze, może dlatego że to nie ten szpital.
Żużaczku dość ciekawie byś bez tej mniednicy wyglądała hihihih ;D
 
rany to może lepiej że nie mam takich opadających miednicowych objawów ;D ja tylko w nocy czuję cięcie nożem krocza,ale tak to zupełny lajcik ;D jutro ktg ciekawe czy będą mnie chcieli udupić w szpitalu, mam nadzieję że nie, ja tak liczę że do szpitala pójdę tylko rodzić już się dość wyleżałam, a z cycków tez mi leci
 
reklama
a to Roxi w 22 tyg. 4D
roxi22male0uw.jpg
 
Do góry