reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowa mama po porodzie...

Witam.
Ja tabletek nie biorę narazie, nie to żeby mi się stęskniło, ale okresu jeszcze nie dostałam.
A co do pierwszego razu po to ja już coś ok 5 tygodni po porodzie spróbowałam, było ok, ale na początku trochę bolało no i teraz zresztą też jeszcze trochę czuję.
 
reklama
Dzisiaj sierpniowa mama miała wychodne...:-Dkupiłam dwie bluzki...bo w końcu ileż mozna chodzić jak obdarciuch :wściekła/y:polowałam na torebke no ale tak to juz jest że jak sie ma czas, ochote i troche kasy to nic sie nie podoba a jak portfel pusty to wykupiłabym sklep:-poczywiscie smyka też zaliczyłam:tak:
Niedługo bede szukać czegos na cywilny ale to juz jak mój Andrzej wróci...no i jeszcze mam troche czasu żeby zrzucić co nieco z tyłeczka:-p:sorry::laugh2:
 
Mam pytanie: jak jest u Was z krecha na brzuchu? Macie czy juz nie? Zastanawiam kiedy wlasciwie zniknie zupelnie, bo to juz przeciez 2,5 miecha od porodu a ona blednie w istnie zolwim tempie:rolleyes2::unsure:
 
tully fajnie, że poruszyłas temat krechy na brzuchu bo tez sie ostatnio zatanawiałam kiedy ona zniknie:cool::eek: Ja ja mam nadal niestety.

A co pierwszego razu po to wreszcie sie zdecydowałam niedawno i troche na poczatku bolałao ale było bardzo fajniutko;-) a u lekarza jeszcze po porodzie nie byłam bo nie mam jak i kiedy a maz w pracy i nie mam z kim zostaic dziecka.Musze sie jednak wybrac kiedys. Co do antykoncepcji to my na razie stosujemy prezerwatywy a czy sie zdecydujemy na inna metode to jeszcze nie wiem.... musze to dobrze przemyslec i przedyskutowac z mezem, bo do tabletek jakos nie jestem przekonana....

Okresu nadal nie mam i jestem ciekawa kiedy sie pojawi....wrrr:rofl2:
 
oj kreche tez mam niestety- bardzo szybko sie pojawila w ciazy i teraz nie chce zniknac:wściekła/y:
Dziewczyny wiecie co ja w ciazy przytylam tylko jakies 12 kg ale mam wrazenie ze po porodzie nie dosc ze niewiele spadlo to chyba zaczelam tyc. od dzis sie odchudzam, nawet wage sobie kupilam:tak:
 
Karolinka ja przytyłam 25 kg w ciązy:szok::szok: po porodzie od razu mialam mniej 10 kg a jak mala lezala w szpitalu to chyba ze stresu w 2 tygodnie zrzuciłam kolejne 10 i zostalo mi 5 do starej wagi ale cos sie nie rusza w dol ta moja waga a wrecz podobnie jak Ty auwazylam ze zaczelam tyc:szok::szok: i musze sie tez zzabrac za siebie ale wieczorem to jestem juz tak zmeczona ze nie mam sily nawet na brzuszki ale musze sie zmóc i zaczac dzialac bo chce wreszcie wejsc w stare ciuchy bez problemow bo na razie to nici z tego, choc dzisiaj udalo m sie wbic w jedne dzinsy sprze ciazy ale ciezko to poszlo i musialam rozpiac guzik:-);-)
 
no wiec ja dostalam juz 2 okres!!!:wściekła/y:ale bezbolesny...
waze 56 kg i strasznie jestem ciekawa jak mi pojdzie to odchudzanie:baffled:mam 5 kg do zrzucenia:tak:
 
ja też mam jeszcze bardzo widoczną krechę na brzuchu i nad pępkiem i pod a dodatkowo mój pępek dookoła tez jest bardzo ciemno brązowy i skóra strasznie sucha zastanawiałam sie nawet nad jakims kremem wybielającym ale musze zapytać lekarza czy można
trzymam kciuki za odchudzające się mamusie!!ja wbiłam sie w stare ulubione dzinsy ale teraz boję sie je wyprać żeby znowu nie zrobiły sie za ciasne hihi
 
Moja krecha zbladla, ale jeszcze ja widac.
Aniulka moj pepek tez byl ciemny, ale przetarlam spiritusem i jest super czysty, jak sprzed ciazy.

Dziewczyny a ja z innym pytaniem troche.Jak tam wasze kregoslupy, karki, szyja???Moje ramiona i kark tak mnie bola ze jana jego mac!!Okropnie i nie wiem co z tym zrobic, czy mozna jakies kremy kiedy karmie, a do lekarza nie bede z tym leciec.Tez tak macie?
 
reklama
ola_lux no ja plecy tez czuje:hmm: pare tygodni temu bolaly mnie tylko wieczorami, po calym dniu zajmowania sie Krzysiem, a teraz to juz od rana do wieczora:hmm: nie wiem co to bedzie jak moj Skarbus jeszcze przybierze na wadze (na razie 6,5kg). Na to chyba dobre beda jakies cwiczenia wzmacniajace miesnie kregoslupa, ale ja totalnie nie mam sily i czasu na ich robienie:unsure:
 
Do góry