reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowa mama po porodzie...

ja juz dawno jestem po :tak:cieszylam sie na poczatku bo nic mnie nie bolalo i nawet nie byl zbyt obfity a potem jak lunelo to prawie jak krwotok:szok:ale zero bolu...
 
reklama
no u mnie też jeszcze nic to chyba dobrze ale też biorę tabletki anty także chyba jeszcze długo okresu nie dostanę
 
Aniulka ja też biore tabletki anty i myślałam że po skończeniu całego opakowania w czasie 7-dniowej przerwy powinien wystapić okres? kurcze jeszcze tydzień do końca opakowania wiec zobacze jak to bedzie :tak: ale zaskoczyłaś mnie pisząc że bierzesz tabletki anty więc jeszcze długo nie dostaniesz okresu :szok: no chyba ze coś źle zrozumiałam :-D:baffled:
 
raabit - jak się karmi piersią, to się bierze tabletki w cyklu 28 dni bez przerwy. jeśli jesteś na butelce ze swoim maluszkiem, to bierzesz normalne, w cyklu 21 dni + 7 dni przerwy, kiedy występuje krwawienie. Ja karmię, więc biorę cezarette bez przerwy, więc o okres na razie się nie martwię
 
Antylopka ja tez biore te tabletki dla karmiacych piersia, ale moj lekarz powiedzial, ze okres dostane. Na razie go nie mam, ale mysle, ze to przez ciagle karmienie.
 
Wstyd sie przyznać ale dzis byłam dopiero na pierwszej wizycie u gina:zawstydzona/y::rofl2:jakoś zawsze było nie po drodze :-p wszystko jest ok ale badanie szyjki to zawsze jest okropne:sorry2:i lekarz taki jakis nieciekawy zbadał mnie miedzy dwoma rozmowami przez telefon...no ale cóż w sumie to poszłam po recepte na plastry anty-:dry:ponad stówa za dwa opakowania...masakra:angry:przedemna jeszcze ten pierwszy raz po porodzie bo narazie jestem sama...i juz odliczam dni bo sie nie moge doczekać:-D:-)jedynym plusem rozstań sa te piękne powitania:-):-D:tak:
 
reklama
no ja też biorę cerazette dlatego napisałam że nie prędko dostanę bo tak mi mówił lekarz że tylko jakieś małe krwawienie może być.
a co do tych pigułek to wiecie chyba nie mam przekonania nie wiem dlaczego bo kiedyś brałam tabletki i było ok a teraz nie czekając na okres zaczełam brać ale przypuszczam że chyba każda z nas tak zaczęła
 
Do góry