reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowa mama po porodzie...

Dzieki dziewczynki za rady pokarm wrócił:-) prawdopodobnie jego niedobor byl spowodowany tym, ze za malo pilam przez bo mala strasznie marudzila i ja sobie z tego wszystkiego zapomnialam o piciu i nawet mimo czestego przystawiania nie mogl sie ten pokarm wytworzyc.No w kazdym razie nadrobilam z piciem, wypilam herbatki na laktacje z herbapolu i wode z sokiem malinowym jak ktoras pisala i pomoglo:-D w nocy sie nawet obudzilam zalana mlekiem:-D:tak:

A tak poza tym mala wczoraj znowu mialam biegunke i wzywalam lekarza do domu:szok::wściekła/y: ale to przez mleko ktore jej podalam do picia NAN wtedy jak nie mialam pokarmu i ona po prostu nie ztolerowala tego mleka.Biedna caly dzien sie meczyla a ja razem z nią ale na szczescie przeszło i nawet nocke spokojnie przespala a ja tez przy okazji bo juz chodzilam jak zombi z niewyspania:sick:

Acha ogladalam Wasze dzieciaczki sa po prostu przecudne:-D ja na razie nie moge wkleic fotek mojej księzniczki bo jestem u mamay i nie mamk tutaj dostepu do jej fotek ale jak maz przyjedzie do nas to wtedy zgram zdjecia i wysle;-)

A jak tam u Was z powrotem do formy???Ja straciłam juz 20 kg i zostalo jeszcze 5, żeby powrócic do wagi sprzed ciązy:szok: ale niestety pojawiły sie rozstępy na tyłku i udach:wściekła/y::no: no i brzuchem sie trzeba zajac bo okropny wałek zwisa:szok:
 
reklama
Dziewczynki to raczej angażuje do większej pomocy w domu bo przy małym to nie za bardzo jest jak. One czekają az Nikoś podrośnie żeby zacząc go zabawiać. Poza tym to zrobiły sie głośniejsze i więcej sie kłócą, ale to chyba próba zwrócenia na siebie uwagi. A jeśli chodzi o dokarmianie to ja niestety też małego dokarmiam mlekiem. Mam za mało pokarmu i on sie nie najada a mi brakuje czasu żeby go wiecej i na dłużej przystawiać. Staram sie kiedy tylko moge no ale niestety fakt posiadania trzech córek, z którymi ciągle gdzieś trzeba iść i w ogóle jeszcze prowadzenie domu nie ułatwia tego.
 
Madziara,podziwiam Cie,na pewno świetnie sobie radzisz. Ja, mając jednego bąbla w domu, czasem nie jestem w stanie obiadu ugotować. Jestem kompletnie zdezorganizowana.
 
Jestem zła dostałam okres a już myślałam ze go nie dostane bo od porodu mineło 2.5 miesiąca wrrr :wściekła/y:dziewczynki a u was jak z okresikami macie czy nie macie?
 
Ja okres dostałam odrazu po tym jak skończyły mi sie te poporodowe upławy czyli jakiś trzy tyg temu..strasznie dłłłłłuuuuuuugi ten okres był:baffled::-pale na szczescie bezbolesny
 
Jak karmiłam pierwsze dziecko to też dostałam okres ale zaraz miesiąc po krwawieniu połogowym. Oczywiście dziś już pare razy się zwijałam z bólu takie mam skurcze, nieraz znajome mowiły no że jak urodze dziecko to wszytstko się unormuje. Urodziłam dwoje i nic się nie zmieniło:(
 
reklama
Do góry