reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

kakakarolina ojjj chcialabym
wczoraj byl seksik :p
jeden raz chyba nie starczył
ale jutro niedziela.. mowia ze niedzielne dzieci to leniwe dzieci hahaha tzn moja babcia tak gada ... niee no zartuje, ale jakos burza sie zbiera i boje sie ze zaczne rodzic w nocy w burze i bede musiala sunie zostawic samą a ona sie strasznie przytula jak sie boi... i jeszcze jeden mankament.. spalil sie jakis bezpiecznik w aucie i nie mamy wycieraczek od kilku dni w aucie a jak by padalo , nosz jak nie urok to... :p
 
reklama
Jaki dzisiaj był dzień, no kurde jakiś nerw targał dzisiaj całą moją rodziną...
Mieliśmy jechać z M do moich rodziców na 14. Ojca urodziny były w tygodniu, wczoraj zrobiłam dla niego tort i dzisiaj mieliśmy grilować i tortować. Ale okazało się, że jakieś łobuzy wybili szybę i rozwalili roletę w warsztacie, no i on od rana szukał kogoś kto wstawi tą szybę i naprawi roletę. Do tego wszystkiego jeszcze moja siostra siedziała dzisiaj w robocie do 15 więc by była na miejscu przed 16.
Okazało się, że ktoś przyjedzie naprawiać szybę na 15, więc ojciec musiał jechać... generalnie wyszło tak, że my byśmy przyjechali i nikogo poza moją mama by nie było, trzeba by czekać na komplet do 17. M się wqrzył, bo zawsze te spotkania są w środku dnia i generalnie cały dzień jest do dooopy, bo siedzimy i czekamy...
A jeszcze zadzwonili znajomi, czy nad jezioro z nimi nie pojedziemy i generalnie mogliśĶy jechać bo właśnie przed 17 wracali... Ale oczywiście ci amatorzy z mojej rodziny nie potrafią grila rozpalić i bez nas się nic odbyć nie może... więc pomimo pięknego dnia, utknęliśmy w domu i czekaliśmy aż się wszyscy łaskawie zjadą. Wszyscy na wszystkich wqrzeni.

No ale nic to, na HBO jakiś horror zaraz będzie, to oglądamy.

A no i oglądnęłam "Sponsoring" przed chwilą. Kilka mocnych scen, ale film nędzny...

Codziennie jakiś dzidź się rodzi, ładne my to "sierpniówki" :p
 
witajcie wieczorowa pora ;))) jeju, jak mi sie mordka cieszy! Mialam dzis gosci, znajomi z pracy. Przyniesli mi wkoncu zalegly prezent na 5 lecie mojej pracy w firmie (srebrna bransoletka od Tiffaniego:szok:). Ale to jeszcze nic, spytali mnie czy wiem ze moj 4ty i 5ty patent przeszly w urzedzie patentowym USA ( oddzial mojej firmy znajduje sie w UK ale jest to firma amerykanska). Przeszly moje 2 kolejne patenty! Sa juz opublikowane! W sumie jestem autorem juz 5ciu.Po wpisaniu mojego nazwiska w google wyskakuja strony z moimi wynalazkami! :cool2: ciesze sie ze moge godnie reprezentowac nasz kraj w swiecie :) Polki gora!!

a tak schodzac na ziemie, to udalo mi sie nakleic czesc naklejek w pokoju Natki. Troche mi sie gryza z narzuta wiec narzuta bedzie oddana (dobrze ze mamy rachunek ze sklepu). Oj, jak nie urok to..

Doti wspolczuje przejsc z Luizka, musi ci byc strasznie ciezko.. Niestety zazdrosc u starszego rodzenstwa sie zdarza i to czesto, wiec pewnie zostaje przeczekac, wprowadzic metody np Irisson i tlumaczyc,tlumaczyc,tlumaczyc.. powodzenia

asia85 rozumiem o czym mowisz, tez nie latwo byloby mi teraz uczyc sie, jakos rozkojarzona jestem w ciazy, nawet w dluzsze trasy samochodem nie ruszam :-(

Exotic bidulko, jesli bardzo Ci to dokucza to jedz jutro rano na Day Unit. W kazdym szpitalu polozniczym jest cos takiego jakby izba przyjec dla ciezarnych(Day Unit wlasnie). Przyjmuje cie tam polozna i robi wszystkie badania,w zaleznosci co ci dolega (mocz,ktg,wymazy itp..) i nastepnie masz spotkanie z lekarzem. W ktorym szpitalu rodzisz? Moge ci znalezc namiary na to jak chcesz. Ja mialam juz tyle wizyt tam ze nie pamietam ile juz ;) na ktg chodze tyle razy ile chce i kiedy chce, tydzien temu zrobili mi nawet nadprogramowe usg(wszystkie pomiary dzidzi, przeplywy, ilosc wod itp). Takie usg robia zawsze po 3 incydentach zmniejszonej aktywnosci dziecka. No i oczywiscie jest to przez NHS wszystko, czyli free ;) ale jesli to rwa kulszowa - a na to mi to wyglada z twojego opisu, to tak jak polozna ci powiedziala-niewiele mozna teraz zrobic:sorry2:

k8libby take it easy :tak: Mam nadzieje ze reszta dnia sie udala ;)
PS alez ja ci zazdroszcze tego basenu..
 
Exotic ja tez mam takie bóle miednicy i pachwin ze czasami rycze bo ruszyc nogami nie moge, najbardziej pomaga rozchodzenie i kąpiel.
Ja dzisiaj w super nastroju bo grill u znajomych okazal sie Baby Shower Niespodzianka:-) dostalismy fajne prezenty termometr, recznik, grzechotke do wozka, grajacy mini stolik, torbe do wozka, super koszulki itp aż się wzruszyłam bo to ja zawsze robie takie niespodzianki:-) ahhh:-) ide spać:-)
 

Załączniki

  • DSC01265.jpg
    DSC01265.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 25
no witajcie Kochane
Exotic Kochana wytrzymaj jeszcze troszke, dasz rade, ja tez sie czuje zle, czasami to bym wszystko rzucila i tylko lezala bo nie moge ustac zeby obiad zrobic, jeszcze troszke i synek bedzie po drugiej stronie, masz chwile zalamania, ale wiekszosc z nas z nas przechodzi najciezej 9miesiac :(
ja sie zalamalam dzisiaj, bylam w markecie, po zakupach stanelam zeby kupic lotka, zaczepila mnie ekspedientka i pytala czy blizniaki nosze!! masakra dziewczyny, musze wygladac jak slonica... no masakra po prostu
jezu przerazilam sie bo jezeli bede jednym z tych przypadkow gdzie nie wykryli ciazy blizniaczej mimo techniki... ale by byly jaja!! urodze jedno a tam jeszcze drugie by siedzialo!! juz niedziela, we srode pierwszy dzien sierpnia, takze sypiemy sie na maxa juz cos czuje :)
buziaki laseczki :*
p.s.jaki jest nock goshy ? bo nie moglam odszukac
 
Irisson - tylko szpital mi tak naprawde zostaje bo tutaj uslysze paracetamol ze mam brac i rozgrzewac.

Juditka - juz bylam raz na day unit i chyba znow sie tam wybiore ale trzeba ich uprzedzic i zadzwonic ze sie przyjedzie, tak chcialam wczoraj zrobic a po przeprowadzeniu wywiadu ze mna stwierdzila ze to normalne ze musze sie przemenczyc jeszcze i ze nie wiele mi zostalo ale dla mnie perspektywa 3/5 tygodni to kupa czasu, najbardziej boje sie ze nie dojde do toalety ze nie zdaze i sie zalatwie pod siebie ;(

znalazlam na necie to co mnie trapi i objawy dokladnie te same to jest bol tylni miednicy promieniujacy, wlasnie w ciazy wystepuje jak sie luzuja te kosci i rozchodza do porodu... wiec chyba to rwa nie jest ... wiec dzis od 5 nad ranem chodze po mieszkaniu bo lezenie nie pomaga, tzn nie boli nic jak leze ale ono mnie nei wyleczy ponoc musze to rozchodzic wiec staram sie mimo bolu.

Kruszki - zalamanie jest straszne ze srawnej w 100% kobiety jestem disabled, a jeszcze pare tyg temu mnie znajome podziwialy ze tyle robie latam zalatwiam sprzatam piore prasuje a wczoraj bym sie zsikala pod siebie ;/

najbardziej przeraza mnie fakt ze do tego bolu co mam teraz jesli jeszcze dojda skurcze porodowe to ja umre na tej porodowce bo tego sie nei zniesie ... chyba bede musiala szybko prosic o epidrual...

Dzieki dziewczyny za wasze odpowiedzi, czlowiek bezradny musi sie wygadac czasami ...

milego dnia ;)
 
Ja też po ciężkiej nocy. Aż się rozpłakałam wczoraj tak mnie kręgosłup bolał, nie mogłam z kanapy wstać...
Ciągnie mnie tez pod brzuszkiem, bardzo, jakby mi skóry tam brakowało... do dooopy z tym 9 miesiącem!

Wytrzymam jeszcze tydzień, w przyszły weekend rodzę!
 
Ratina a tak myślałam dzisiaj, że się dawno nie odzywałaś i czy przypadkiem nie rodzisz ;-)

Właśnie nie :(:(:(
Jak do czwartku nic się nie będzie działo to trudno...mój mąż będzie się musiał poświęcić...

Jeja niech ktoś "wyłączy" tą pogodę bo umrę...nie mam czym oddychać w domu, a okna salonu i kuchni mam na wschód...lodówka nie daje rady już chłodzić....aż mi niedobrze z tej duchoty...bleeeeee....
 
reklama
hej kochane. widze ze u kazdej raz lepiej raz gorzej. u mnie dzisiaj jakis progres. czuje sie niezle. jestesmy u mamy, wczoraj tz zlozyl lozeczko i przewijak, ja wszystko wymoscilam i sie rajalismy na maxa. nawet filmiki krecilam jak skladal na pamiatke.

u mamy mimo upalow w domu jakies 25 stopni wiec znosnie. choc i tak spalam przy wiatraku. w nocy mialam jakies skurczo-bole ale szybko przeszly. teraz zjedlismy sobie jajecznice i grzanki z pomidorami i tz zaraz wyjezdza na koncert a ja zostaje u mamy.

Doti wspolczuje sytuacji. mysle ze przedewszystkim potrzebna ci pomoc.

Exotic trzymaj sie jakos. moze to juz tuz tuz. Dobrze ze tam u Ciebie to znieczulenie podają standartowo. nie trzeba sie prosic i kombinowac.

strasznie chce juz rodzic, ale nie chcialabym jechac do szpitala w nocy jak sie fatalnie czuje, chodze niewyspana i obolala, nie spie. wtedy mam jakies lęki porodowe. a tak z rana teraz to prosze bardzo.

Boze wczoraj w maminej łazience przed snem zobaczyłam swoj tylek !!!

nie dosc ze wielki jak szafa trzydrzwiowa to jeszcze caly w krostach i wypryskach. nigdy tak nie mialam. zalamka. czy ktoras tez tak ma? normalnie nie dziwie sie tz ze jakos sie nie zabiera za robotr. okropnosc :szok::szok::szok::szok::szok:
imagegif
 
Do góry