reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2012

co tam kombinujecie dziewczyny??;-)

u mnie bez zmian... jestem na skraju nerwowym, zapłakana, zruzgotana....
Ratina mój syn jest z tych co potrzebują lokaja do zakładania gaci:-p i takim lokajem jest moja była tesciowa!!!! więc za wiele on nie zyska będąc z nią... wszystko mu robi... ja nie jestem w stanie juz nic zdziałac jest mu tam lepiej za wszystko mu ta kobieta płaci a on jest mega zadowolony... dzis usłyszałam ze jest mu tam lepiej a ja jestem po****......ną babą co się czepiała...
serce i dusza i ciało moje nie moze dojsc do siebie to takie trudne, nie tak wyobrazałam sobie dorosłosc mojego syna... ma ponad 18lat ....

Olga Twoje pieski są przeurocze, moglabym teraz się do nich poprzytulać moze by mi było lepiej... mój kotek ode mnie ucieka :no:

wczoraj by czyms zając się nagotowałam gołąbków, mielonych i tez kilka litrów sosu do spagetti:-) a dzis leze i w poduszke płacze.......
 
reklama
A u mnie dziś obiad byle jaki, tzw. gotowiec ze słoika, bo mój M. niestety się nie popisał:-( Obiecał, że na dziś ugotuje dla nas pyszny obiadek i d..a, bo wczoraj bardzo późno wrócił z pracy i zapomniał kupić produkty na ten dzisiejszy obiad niespodziankę:-( Na szczęście ruszyłam swoje 4 litery i zaczęłam już "pichcić" ten super pracochłonny obiad;-):-p, bo głodna się zaczynam robić, a na 17 mam dentystę, a z pełnym żołądkiem nie chcę tam iść:-(
 
sempe nosek do góry nie smutaj tak niestety nasze dzieci mają,że nie wiedzą co dla nich dobre na pewno jesteś świetną mamusią i zapewniam cie,że twój syncio o tym wie tylko idzie tam gdzie wygoda,nieróbstwo i jeszcze zarobić można.
 
Malinka, chyba nam sie wszystkim powoli włączy moszczenie gniazdek :) ja też już zrobiłam przegląd w szafie, pochowała wszystko w co na bank do przyszłego roku się nie zmieszczę. Muszę zwolnić jeszcze jedną szufladową komodę, będzie dla małego. Mam meble z surowego drewna, chcę je zabielić taką specjalną pastą. O tyle ona jest fajna, że nie śmierdzi i nie robi się bałaganu, a że mamy nowe białe łóżko, to będą pasowały. Mam plan zacząć malowanie od przyszłego tygodnia po jednej szafce dziennie :)
 
Sempe bidulko tulam mocno :* Nie wiem co mam Ci napisać... sama boję się jak sobie poradzę z wychowaniem. To takie proste jak dzieci są malutkie, ale potem?? Mam nadzieję, że moi synowie nie będą trudnymi przypadkami ;/

Malinka nie smutaj się! Infekcje układu moczowego sa powszechne w ciąży.. Zaufaj lekarzowi, bo wie co robi. Tylko nieleczona infekcja byłaby zagrożeniem. Używaj do podcierania się chusteczek nawilżanych, zwłaszcza po zrobieniu kupy, bo własnie wtedy najprościej przenieść bakterie na cewkę moczową. Jeśli nie pracujesz to możesz się też po prostu myć po załatwieniu się. Głowa do góry!


U mnie dziś na obiad ziemniaczki z karkóweczka duszona z cebulką MNIAM! Zachciało mi się ostatnio i moja mamusia ukochana mi dziś upichciła, bo ona robi najlepszą ;) Eh.. Dobrze mamy z tą moją mamą, dziecko nam pilnuje, uczy go różnych nowych rzeczy a jeszcze w domu pranie i obiad zrobi! Jak ja się jej odwdzięczę??
 
Ostatnia edycja:
Black_Opal taka mam to skarb:tak::-) Nosiłabym ją na rękach:-):-D Niestety ja nie mam takiego szczęścia, bo moja mam mieszka ponad 40 km od nas, a teściowa 20 km, więc dobre mamine jedzonko mam od wielkiego święta, jak my jedziemy do nich albo oni do nas, bo wtedy zawsze przywożą jakieś pyszności:-):-D Ale ma to też swój urok, bo zawsze zajadamy ze smakiem te cuda, a zwłaszcza ja od kiedy jestem w ciąży:-);-)
 
Olga RaQ - dziękuje za szybką reakcję, chyba mi odblokowało po Twojej interwencji :*

bejbi - witaj :)
sempe - pozostaje mi tylko wirtualnie Cę mocno utulić :*

k8libby - ambitne plany z malowaniem, powodzenia :)

Black_Opal - fajnie że masz taką pomoc, mamy są niezastąpione, szkoda, że często dzieci późno sobie z tego zdają sprawę. Ja dopiero po urodzeniu pierwszego dziecka uświadomiłam sobie jakie to poświęcenie ze strony rodziców.
 
k8libby ja uwielbiam malować ale nie mam co:( ale myślę nad przemeblowaniem pokoju dziewczynek z tym,że ja to co najwyżej mogę łóżka i meble wybrać a potem poukładać wszystko a mój się będzie pewnie wściekał jak mu z kąta w kąt będę kazała przestawiać zanim mi się spodoba;)
 
k8libby ja uwielbiam malować ale nie mam co:( ale myślę nad przemeblowaniem pokoju dziewczynek z tym,że ja to co najwyżej mogę łóżka i meble wybrać a potem poukładać wszystko a mój się będzie pewnie wściekał jak mu z kąta w kąt będę kazała przestawiać zanim mi się spodoba;)
Ooooo u mnie jest dokładnie tak samo. Ja w kółko przestawiam, maluję, robię lifting (tzn wymyślam). Wszystko rozkopię a potem wołam M a ten się wsieka ale mam zrobione :tak:
 
reklama
Do góry