reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2012

Amna biedaczko...Cóż to za partaczyzna:szok: Szczyt! Nie znam się na sprawach okołomedycznych niestety. Mam nadzieję, że da się coś z tym zrobić. Bądź tu mądry człowieku, pełen wiary i zaufania...:wściekła/y:
 
reklama
Amna ojej, a co miałaś za operację? może miały się wchłonąć? ale 4 miesiące, to chyba nieee... koniecznie skonsultuj, ale nie babra się nic?

Sopelek no myślałam o Tobie i nie napisałam, będzie dobrze, trzymamy mocno kciuki za dzieciaki, niech jutro się ładnie na ysg uśmiechną do mamy ! :tak:
 
Amna ojej, a co miałaś za operację? może miały się wchłonąć? ale 4 miesiące, to chyba nieee... koniecznie skonsultuj, ale nie babra się nic?

Sopelek no myślałam o Tobie i nie napisałam, będzie dobrze, trzymamy mocno kciuki za dzieciaki, niech jutro się ładnie na ysg uśmiechną do mamy ! :tak:

To byla laparoskopia usuniecie ciayz pozamacicznej.Nie paprze sie ale jak sie wroslo to ja ich do sadu podam...
 
Amna biedaczko...Cóż to za partaczyzna:szok: Szczyt! Nie znam się na sprawach okołomedycznych niestety. Mam nadzieję, że da się coś z tym zrobić. Bądź tu mądry człowieku, pełen wiary i zaufania...:wściekła/y:

One mialy w karcie wpisane ile szwow mam zdjac a te cielaki nawet tego nie potarfily zrobic.Kazaly mi dwa razy przyjezdzac bo sie baly sciagac:no:
 
Amna kurde, masakra mam nadzieję, że chociaż nie boli :-( mojej mamie po cesarce ze mną zostawili część łożyska :wściekła/y: ale to lata 80 były i syf w szpitalach, mama opowiadała jak siostrę rodziła, że karaluchy latały jak światło zgaszały w pokoju, heheh jak w krajach trzeciego świata, masakra..
 
Amna kurde, masakra mam nadzieję, że chociaż nie boli :-( mojej mamie po cesarce ze mną zostawili część łożyska :wściekła/y: ale to lata 80 były i syf w szpitalach, mama opowiadała jak siostrę rodziła, że karaluchy latały jak światło zgaszały w pokoju, heheh jak w krajach trzeciego świata, masakra..
W dzisiejszych czasach to skandal.
 
Dzieki dziewczyny.Marcia no to mnie nastraszylas.To co to byl za lekarz ze nie powiedzial ze cos takiego moze byc od infekcji.Powiedzial tylko ze to pewnie jakis ucisk. Nic mi nie przepisal.Powiedzial ze jedynie nospe moge lykac.No ten bol przechodzi troche na plecy a dzis tak u dolu mnie pobolewa z tylu plecow no i ten nieszczesny bok .Kurcze irisson narobila mi smaka na czeresnie i dzis za mna chodza .Bylam tylko w Carrefurze a tam nie bylo.No nic,jutro poszukam.No i fryzjer mi sie klania bo juz nie moge na siebie patrzec ,zwlaszcza teraz.A dzis jeszcze tz powiedzial mi komplement ze jestem zmarnowana i kiepsko wygladam.No wtedy mialam za soba polgodzinny atak odruchow wymiotnych na sucho i tak mnie wymordowalo ze ledwo zylam ,jeszcze ten bol.Powiedzialam mu zeby mnie bardziej jeszcze stresowal to bede wygladac kwitnaco.Niestety stres robi swoje Na razie ,zeby nie zapeszyc tesciowa przestala mieszac i jest spokoj.Ciekawe jak dlugo
 
doti mam jeszcze jeden słoik schowany na czarną godzinę, bo dziadki już zapasów nie mają :shocked2: ale na szczęście od słodkiego mnie odrzuca :tak: a ty to masz z tym TZ, a słuchaj przed tą drugą ciążą wasze stosunki tez były takie? czy nagle mu odwaliło? jakbym usłyszała od mojego, że wyglądam źle, albo coś innego, bym rozszarpała, mój ojciec był identyczny dla mojej mamy, ciągle ja krytykował, za wszystko i mój dobrze wie, że ja sobie nie dam, bo bez niego doskonale sobie dam radę i jeszcze dzieci by nie zobaczył :-p
 
A propo męża, już 2 tygodnie zastanawiam się czy komuś o tym powiedzieć, ale już nie mogę. Nie wiem co mam robić;(
Przed świętami dowiedziałam się, że mój mąż znów mnie oszukał. Kiedyś mimo swoich zarobków miał straszne długi, obiecałam, że pomogę mu z tego wyjść. Pierwszy raz wziął kredyt bez mojej wiedzy jszcze przed ślubem, a ja dowiedziałam się o tym pół roku po ślubie:( Ostatnio dowiedziałam się, że znowu ma raty do spłacania bo nie przypilnował daty ubezpieczenia auta- 3000 kary. On wiedział już przed decyzją o dziecku. Mi nie powiedział, bo wiedział że odejdę. Jak już się dowiedziałam, byłam w 7 tygodniu:( Wsiadłam w auto i chciałam pojechać do rodzinnego domu, a raczej wpakować się tym autem pod jakąś ciężarówkę! Ale ne mogłam, w końcu jestem w ciąży, to maleństwo mi nic nie zrobiło. Na męża nie mogę patrzeć, wkurza mnie każdy jego gest, a tym bardziej jak stara się być kochanym czułym mężem. Ostatni chciał mnie pocałować to poleciałam do toalety z i zwymiotowałam. Gdyby nie to że jestem w ciąży, spakowałabym się i wróciła do rodzinnego miasteczka. Ale tam nie będę miała życia. Bo przecież będę miała dziecko, a to co on zrobił nie jest takie straszne. Do tego nie mam stałe pracy, tylko rente po rodzicach, więc byłoby ciężko. Nie wiem co mam robić. Wszysto odbija się na tym maluchu. Jem jakieś świństwa, pływam dużo więcej niż powinnam, do tego stres! Chciałabym żeby go nie było;(
 
reklama
Amna kurcze tyle czasu minelo,to raczej wrosly.Ale to jest wkurzajace ze nie zajma sie czlowiekiem jak nalezy.Łaske robia ze wszystkim.Wspolczuje tych szwow,Ja jak mialam operacje i wrosly mi szwy ,to kurcze nie patrzyli czy boli tylko na sile wyrwali i teraz mam taka rozlana blizne.Myslalam wtedy ze ich normalnie...
 
Do góry