reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2012

reklama
Przykro się czyta o takich rzeczach..mgiełka, po prostu trzeba przetrwać ten nasjbliższy i najcięższy czas..ale na pewno się Tobie uda być mamą zdrowego dzidziusia! Czasem tak jest, że los nas doświadcza..ale na pewno się uda!

Ja z Gorzowa jestem.
 
Witam dziewczynki. Mgielka przykro mi Nie poddawaj sie Ja tez mialam kiedys poronienie w 6 tyg Ciezko bylo ale za pare mies zaszlam znow w ciaze i mam zdrowa corcie Tobie tez sie uda Trzymam kciuki zebys za pare mies znow byla na forum dotrwala do samego konca ciazy i miala upragnionego dzidziusia Tak to juz jest Jedne niechca ciazy i usowaja a te co chca to .... Mojego meza brata byla dziewczyna usunela ciaze przy koncu 3 mies Zostawila tego zwiazala sie z zonatym Niewiem jak tak mozna Ciekawe czy ona nie ma wyrzutow sumienia teraz z powodu usuniecia ciazy Przeciez to dziecko mialo juz raczki nozki itd W glowie mi sie to nie miesci
 
Dziewczyny, kupiłam dzisiaj gazetkę M jak Mama, poczytałam i poczytałam i trochę mądrzejsza jestem:) zastanawiam się nad pamiętnikiem ciązy:D
Co do książki "W oczekiwaniu na dziecko. Poradnik dla przyszłych matek i ojców"
Sharon Mazel , Heidi Murkoff
Przeglądałam tą książkę i nie ma ona żadnych zdjęć i rysunków, jak to możliwe?? Ja szukałam czegoś o ciąży, ale razem z rysunkami, zdjęciami USG itp., a tu lipa, nic. Co ciekawego jest w tej książce, że tak wszyscy ją polecają??

hehe właśnie o to chodzi w tej książce. Nie jest to poradnik w stylu m jak mama gdzie jest pełno kolorowych zdjęć i bzdurne podpisy z których nic nie wynika tylko jest to naukowa pozycja napisana w przystępny sposób. Odpowiada rzetelnie na wszystkie pytania, które możesz mieć. Większość książek na rynku zawiera informacje,które możesz przeczytać też na opakowaniu kaszki ;-) Zobaczysz kupisz M jak mama jeszcze dwa razy i odkryjesz że w każdym numerze jest to samo :-D a do tamtej książki będziesz wracać codziennie. Będziesz ją ściągać z półki i wracać do niej ale to książka trzeba się naczytać ;-). Pierwszy rok życia dziecka uchronił mnie przed paniką związaną z rozwojem i zdrowiem dziecka(wtedy nie musisz czytać forum;-)):-D

mgielkła bardzo mi przykro *(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry