reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Dziewczyny, kupiłam dzisiaj gazetkę M jak Mama, poczytałam i poczytałam i trochę mądrzejsza jestem:) zastanawiam się nad pamiętnikiem ciązy:D
Co do książki "W oczekiwaniu na dziecko. Poradnik dla przyszłych matek i ojców"
Sharon Mazel , Heidi Murkoff
Przeglądałam tą książkę i nie ma ona żadnych zdjęć i rysunków, jak to możliwe?? Ja szukałam czegoś o ciąży, ale razem z rysunkami, zdjęciami USG itp., a tu lipa, nic. Co ciekawego jest w tej książce, że tak wszyscy ją polecają??
 
reklama
Dziekuje Juditka za namiary jesli t sie bedzie nasilac to pojade do londynu narazie moje bole ustaly a ja tez mam sklonnosci do panikowania takze moja psychika w tym wssytkim najgorsza jest ;):wściekła/y::wściekła/y:
 
anulka:-D no widzisz wszystko super. Może suwaczek sobie wstawisz z tej okazji?.

Ehhh ja mam dziś jakiś ciężki poranek. Budzik dzwonił o 7 rano bo M do pracy pojechał i nie będzie go cały dzień:-(.
Zjadłam śniadanie i mnie mdli że bleeee. Teraz leżę sobie z laptopem i na szczęście trochę mi lepiej. Wczoraj wieczorem tak mnie pobolewało w dole brzucha, ale dziś już jest ok. Dziś jestem sama z Amelką w domu jedzonko w lodówce jest więc zamierzam cały dzień sobie poleżeć i się nie przemęczać. Nastawiłam tylko zmywarkę i pralkę i leniu****ę:-D
 
anulka suuuper :) no to faktycznie, czas chyba na suwaczek z tej okazji
exotic nie ma sprawy, ja tez psychicznie jestem cienka w ciazy, wslu****e sie we wszystko i panikuje

katjusza doskkonale cie rozumiem,sama wygladam na 5 mc

mygdu no cudowny an na dzis
 
hej wszystkim oczekującym :) właśnie się zalogowałam, więc jesten nowa ;)
Termin mam wyznaczony (póki co) na 13 sierpnia 2012r. W połowie stycznia idę na drugą wizytę z wynikami i zobaczymy, czy termin się zmieni, pewnie tak :)
Ogólnie czuję się dobrze,choć od kilku dni mam mdłości nawet przez całe dnie...i to mnie męczy jedynie..pracuję i jak czuję zapach czyjejś kawy,to mam cofkę... :(
piszcie na bieżąco!
 
niestety u mnie juz po wszystkim , dwa dni temu zaczełam mocno krwawić, byłam wczoraj w szpitalu stwierdzono że pęcherzyk dalej jest ale nie urósł od tygodnia, jesli mi się uda nastąpi poronienie samoistne jesli nie będę miala lyzeczkowanie, wróciłam do domu i zaczeły się straszne bóle tak ze dwie godziny i wypadło cos galaretowatego, poczekam jeszcze pare dni i pójde do lekarza,naiwnie myslałam ze nigdy mnie to nie spotka, mam córeczkę i jedyne ukojenie przynosi mi teraz przytulanie jej czuje taką ogromną pustkę i bezradność, maż twierdzi ze trudno ze będziemy sie starac, ale ja czuje ze mi się świat zawalił
nie rozumiem co się dzieje wokół, egoistycznie mój ból jest teraz najwazniejszy nie mogę patrzec jak wszyscy się cieszą żyją a nie cierpią ze mną, chciałabym cały czas spać .... jak śpię śni mi się moje dziecko
wszystkim dużo zdrówka
mam nadzieje że kiedyś jeszcze dołączę papa
 
reklama
niestety u mnie juz po wszystkim , dwa dni temu zaczełam mocno krwawić, byłam wczoraj w szpitalu stwierdzono że pęcherzyk dalej jest ale nie urósł od tygodnia, jesli mi się uda nastąpi poronienie samoistne jesli nie będę miala lyzeczkowanie, wróciłam do domu i zaczeły się straszne bóle tak ze dwie godziny i wypadło cos galaretowatego, poczekam jeszcze pare dni i pójde do lekarza,naiwnie myslałam ze nigdy mnie to nie spotka, mam córeczkę i jedyne ukojenie przynosi mi teraz przytulanie jej czuje taką ogromną pustkę i bezradność, maż twierdzi ze trudno ze będziemy sie starac, ale ja czuje ze mi się świat zawalił
nie rozumiem co się dzieje wokół, egoistycznie mój ból jest teraz najwazniejszy nie mogę patrzec jak wszyscy się cieszą żyją a nie cierpią ze mną, chciałabym cały czas spać .... jak śpię śni mi się moje dziecko
wszystkim dużo zdrówka
mam nadzieje że kiedyś jeszcze dołączę papa

Bardzo mi przykro :(( Tulę i całuję Cię mocno :*
 
Do góry