reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

hej sierpnioweczki, jestem nowa na sierpniowym wateczku. u mnie koniec 6 tygodnia ciazy, jak widzicie w podpisie ciaza po przejsciach.

zycze wam wszystkim wesolych i zdrowych swiat! :-)
 
reklama
Kochane Sierpnióweczki!
Życzę Wam wesołych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia,
pełnych radości, spędzonych w gronie najbliższych
i życzę Wam oraz sobie:) zdrowych, cudownych fasolinek
i żebyśmy wszystkie w tym składzie dotrwały do finału
i szczęśliwie w sierpniu tuliły
do siebie nasze maleństwa :)
 
Tak bardzo mnie kusiło żeby wszytkim dzis powiedziec o naszym drugim dziecku, które przyyjdzie (daj Boże) na świat w sierpniu, a może później, oby nie wczesniej. Ale ciągle mam w sobie lęk ... że stracę i nie przez to że cos dzieje sie z moim ciałem dziwnego, ale przez to czytanie o stratach innych forumowiczek ... taka jakas byłam dzis przygnębiona cały wieczór ... postanowiłam zrobic sobie babyboomowy detox ...
 
Witajcie
U mnie termin wg lekarza na 23.08.2011
Robiłam bete i testy - a teraz czaekam na poczatek stycznia na usg i nie mogę się doczekać.
To będzie nasz pierwszy maluszek:)
Staraliśmy się od końca lipca:)
Rodzinie już powiedzielismy, bo milczenie było jeszcze bardziej stresujące:p A przecież wszystko będzie dobrze:) Musi być :)
Doti12 Twojemu partnerowi należałoby się porządne przetrzepanie skóry - bo chyba ie umie docenić swoich skarbów - a Ty teraz musisz patrzeć na Swoje szczeście i swoich pociech - tej na świecie i tej w brzuszku:) Jestem z Tobą!!!
 
Część dziewczyny,

ja tak jestem jedną nogą w sierpniówkach a drugą w wrześniówkach =) możecie mi polecić jakieś dobre witaminki dla kobiet w ciąży? ... wypadało by zacząć brać coś więcej niż folik :tak:

Termin mam na 1 wrzesień ... zobaczę jeszcze jaki termin poda lekarz. I tak pewnie urodzę w sierpniu ... synka urodziłam dokładnie miesiąc wcześniej :sorry2: ... to dopiero było zaskoczenie :-p Mogę z wami czasami trochę popisać?
 
Witam Dziewczyny!
Jestem tutaj nowa, troszkę wystraszona, chciałam popisać z kimś kto tak jak ja potrzebuje wsparcia. W zeszłym roku straciłam fasolkę ciąża obumarła teraz jestem w 7t 4d ciąży jutro mam wizytę bardzo się boje.
 
Nie jesteś jedyna, ja straciłam w 12 tygodniu, teraz tez się boje, u mnie też była ciąża obumarła. Nie stresuj się, mam nadzieję, że będzie dobrze;)
 
reklama
Lorelain witaj kochana :D
anulka - nie martw sie wiem ze to nie takie proste ale trzeba być dobrej myśli, ja sama przed wizyta przezywałam koszmar bo sie bałam co usłyszę ale jest OK,a jak widzisz tez jestem po przejściach ale kiedys musi być z górki :)

dziewczyny jak dobrze ze te swięta sie konczą bo ja to aż boje sie na wagę stanąć !!!!!!!! aż grzech tak sie najeść !!!!!!! :confused:
 
Do góry