reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Dziękuje za słowa wsparcia, strach chyba nigdy mnie nie opuści, szkoda ze niema gwarancji w życiu na to ze będzie dobrze:)Jutro mam wizytę o 20.20 pewnie wam napisze co mi lekarz powiedział .

Mam do was pytanie czy słyszałyście ze Beta Hcg po osiągnięciu 6000 przyrasta wolniej?
 
reklama
anulka trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę

ilona ja też mam obawy przed wejściem na wagę

A właśnie, jak minęły Wam Święta? My w Wigilie poinformowaliśmy rodziców o ciąży.
 
anetka my tak samo w wigilie powiedzialiśmy o dzidzi :) moja tesciowa składała mi życzenia i m.in życzyła córeczki a mąż sie wtrącił i mówi : no widzisz mamo jak szybko sie spełniło życzenie" hehhe :) i tak rodzina sie dowiedziała :) a ogolnie to święta minęły szybko, chrzest w rodzinie itd :) jestem strasznie cięzka i aż mi źle bleeeeee.....!!!!!!!! pewnie ze 2 kg wiecej mam juz :sorry:
anulka powiem szczerze ze nie słyszałam ze nie przyrasta beta po osiągnięciu tego poziomu, wiec nie wiem czy to prawda czy nie !!!!! Ale kochana do wizyty juz nie daleko , bedzie dobrze, ale wiem ze najgorzej jest w poczekalni jak ma sie wejść, mnie az z nerwów tak bolał brzuch ze myslałam ze bede isc ale do WC :confused: a powiedz który to tydzien w ogóle ???? aha juz doczytałam jutro bedzie 7tydz,5 dzien wiec zobaczysz PIĘKNE BIJĄCE SERDUNIO SWOJEJ DZIDZI !!!!!!!!!!!!!!! :))))))) daj znac koniecznie co i jak :) trzymam mocno kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :)
 
kochana serduszko to ja już widziałam w 5t3d tzn. jeden jaśniejszy mrugający piksel lekarz był w szoku, wiem ze do wizyty mam chwilkę ale ten czas mi się cholernie dłuży,powiedz mi robiłaś jakieś badania po stracie? znasz przyczynę?
 
Ostatnia edycja:
Witam sierpniówki, na razie tylko zaglądam a rozgoszczę się na dobre po usg 3 stycznia kiedy zobaczę że wszystko ok. Na poprzedniej wizycie 17 grudnia miałam usg i był pęcherzyk 7 mm a że jestem mamą po przejściach to muszę czekać na rozwój wydarzeń i brać grzecznie leki. Pozdrawiam Magda.
 
U mnie na razie wiedzą nieliczni mąż mama dwie koleżanki z pracy bo wszyscy dopytywali na co L4 (pracuje w hipermarkecie i zaczęłam się martwić lekarz dał mi zwolnienie) swoją drogą to powiedzcie mi jak to jest wymiotujecie bo ja nie ale strasznie nerwowa jestem.
 
eeeeeee to jak jest serce i ja jestem w szoku ze tak szybko ,:szok: wiec bedzie dobrze !!!!!!!!!!!!!
Po pierwszym obumarciu w sumie nie robiłam bo lekarze mówili ze to przypadek itd, potem było puste jajo i znów że kazda kobieta może miec raz w życiu puste jajo, ale ze zmieniłam lekarza to porobił mi takie podstawowe, tarczycę, prolaktynę progesteron, toxoplazmozę,cytomegalie ale wszystko było OK, ale można było sie przyczepić do cytomegali ale jak to lekarz stwierdził ze to mogła być ptrzyczyna obumarcia, ale nie musiała !! ogólnie ja i mąz jesteśmy zdrowi ,mamy synka a takie cyrki sie działy, ale teraz jestem dobrej nadziei, ( w tym cyklu gdy zaszłam od owu brałam luteinę wiec moze to mi pomaga bo wcześniej bez lutki byłam) a TY znasz przyczynę ?????????????


anulka ja tez nie wymiotuje a naprawde dla mnie to SZOK< bo z synkiem strasznie az do 7 miesiąca, potem z aniołkiem tez, z pustym jajem NIC , i teraz tez NIC, wiec bałam sie ze znów bedzie pusto, ale jak nie wymiotujesz to ciesz sie :) Ja mam same mdłości raz mniejsze raz wieksze ale żyje normalnie i z tego powodu jestem happy bo wiem jak to jest jak sie siedzi cały dzien w kibelku !!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
u mnie setki badań moja panika i strach i wyszły Przeciwciała przeciwjądrowe, biore Acard Duphaston i kwas foliowy niby powinnam brać zastrzyki ale lekarz czeka...co do serduszka to ja też byłam w szoku ale lekarz powiedział ze musimy mieć ograniczony optymizm nie wiem co miał na myśli nawet książeczki ciąży nie mam jeszcze co mnie martwi...
 
Do góry