reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

anulka jak byłam tez w ok 5 tygodniu u lekarza to tez mi nie założył karty dopiero teraz jak byłam w 7 tyg to założył, ale na tej pierwszej zlecił pełno badań i wyszły ok :) jak serduszko było tak szybko to naprawdę nie martw sie, dzidzia jest silna i tak bedzie ,!!!!!!!!!!!!!!!!! jak bedziesz leki to teraz juz wszystko sie ułoży zobaczysz :) trzeba sie cieszyć tym stanem bo ja po wizycie przepraszałam dzidzie ze niewieżyłam w nią!!!!!!
 
reklama
wiesz co Kochana jesteś :happy2: moja mama nie rozmawia ze mną bo twierdzi że nie pamięta jak to jest i że na pewno panikuje, męża nie chce tym obarczać bo do tej pory ma łzy w oczach jak mówi o poprzedniej stracie,wczoraj mnie wzruszył myślał że już śpię i powiedział dobranoc Kochani...co było urocze.
 
mygdu witaj

anulka ja zwracałam tylko na początku przez tydzień, u każdej z nas jest inaczej więc nie masz się czym martwić, a nerwowa to i ja jestem i to bardzo :zawstydzona/y:
 
:-)czyli powinnam się cieszyć, dzisiaj gotowałam rosołek i jak gotowało się samo mięsko wołowe to mi tak śmierdziało że chciałam je wywalić ale kolejny raz mąż stwierdził że to na pewno nie mięsko ehhhh
 
Ostatnia edycja:
u mnie jest tak ze ulubiony zel pod prysznic przyprawia mnie do mega mdłosci, aaaaaaahhhh głupia jestem ze nie zmieniłam zelu jak zaszłam w ciaze bo z synkiem wymiotowałam jak czułam zapach płynu do płukania pewnej firmy , i tak jest do teraz jak poczuje ten zapach to sobie przypominam te dni spedzone w kibelku, ale zapachy z kuchni mi nie przeszkadzaja wrecz przeciwnie !!!!!!!!!!!!!!! a nerwowa to i ja jestem, raczej strasznie rozdrazniona !!!!!!!!!!!!


anulka mnie lekarz w 5 tyg zalecił ; krew, mocz, toxo, HIV, HBS, HCV, rózyczka WR i glukoza
 
hej dziewczyny ;) jak po swietach u was? czy tez doskwiera wam przejedzenie? mam ogreomny problem z ...wzdeciami:zawstydzona/y:
macie moze jakies sposoby na to?

jesli chodzi o wasze obawy, to tez je mam, w poprzedniej ciazy stracilam mojego synka w 22 tc. to najgorsze co mnie spotkalo w zyciu. Mysle ze z dwojga zlego, latwiej pogodzic sie ze strata w bardzo wczesnej ciazy niz w tak zaawansowanej. mimo ze kazda strata jest ogromna strata. wasze obawy nie sa potrzebne, to tylko pogarsza sytuacje, badzcie pozytywnie nastawione, wmawiajcie sobie wrecz co sie dzieje u was w srodku, jak pieknie dzidzius sie rozwija. bedzie dobrze ;))

aha, co do przyrostu bety, to jest prawda ze od pewnego okresu ciazy beta przyrasta wolniej, pozniej nawet lekko spada, a pozniej sie nawet zatrzymuje
 
reklama
Hej Juditka z jakiej czesci UK jestes?

Ja wlasnie wcale nie obzeralam sie podczas tych swiat a brzuch mi wywalilo i mam straszne wzdecia az sama sie sobie dziwie ;) wygladam juz jak 3 miesiac mam nadzieje ze mi przejdzie niedlugo ;P
 
Do góry