reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

reklama
Witam nowe mamuśki, ale nas tu dużo, powoli się gubię ;)

Ja się ostatnio nie odzywam, bo po powrocie z l4 do pracy jakaś rzeźnia, zamiast 8 godzin pracuje po 9-10 i ciągle coś wyskakuje, a to zebranie, a to szkolenie, a to wigilia... brrrrrr...
na razie w pracy nie mówiłam o ciąży, więc muszę zostawać dużej. Kończy się to tym, że do domu wracam i padam. Dobrze, że już jutro piątek :tak:
 
cornelko ja własnie wróciłam po 13 godzinach pracy umieram!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mam nadzieje , że z moim maleństwem wszystko w porzadku
 
witajcie
mam dziś tyle do zrobienia że nie wiem jak się wyrobię... a nie chce mi się wcale ruszyć z kanapy :( muszę zrobić ciasto, sałatkę, zrobić coś żeby zawisnęły firanki (co nie będzie łatwe, skomplikowana sprawa), jeszcze muszę zrobić dwa prania plus ręcznie, gdzieś to wszystko wysuszyć, jeszcze musi mąż kupić choinkę i ozdoby, acha - jeszcze jadę z psem do weta. Mogłam coś z tych rzeczy zrobić wcześniej ale mi się nie chciało :p
a pogoda piękna i fajnie by było wyjść na spacer choć na chwilę

życzę miłego dnia :)
 
Witajcie Sierpnóweczki (te "nowe" szczególnie :-) )

U mnie też mnóstwo pracy przed Świętami, muszę nadgonić robotę służbową, żeby móc poodpoczywać trochę przed Nowym Rokiem a nie wisieć na necie, no i do tego przygotowania Świąteczne... ale wszystkie to macie to co się będę żaliła ;-)

Wpadam, żeby Wam pożyczyć z okazji Świąt Bożego Narodzenia przyjaźni, radości i ciepła w gronie najbliższych a na Nowy Rok przede wszystkim pięknych, zdrowych, pulchniutkich i różowiutkich bobasków w sierpniu :-)
 
Niestety mdłości męczą mnie z taką siła, że nie jestem w stanie usiąsć przed kompem :baffled:

Życzę wszystkim wesołych Świąt Bożego Narodzenia, wszelkiej pomyślności i spełnienia najskrytszych marzeń. Obyśmy wszystskie sierpnióweczki doczekały w dwupakach do końca lipca a potem szczęśliwie się rozpakowały i tuliły swoje zdrowiutkie różowiutkie maleństwa :tak:
 
Tak więc jarówniez życze Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, umiaru w jedzeniu, duzo prezentów, spędzenia świąt bez mdłości i innych dokuczliwych objawów i w ogóle czego sobie tam życzycie:D
Oczywiście w dwupaku aż do rozwiązania w sierpniu!
 
reklama
Do góry