reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Wiecie co dziewczyny Jestem bardzo bardzo szczesliwa i chce sie podzielic tym z wami Odkad urodzilam nie moge znalezc pracy w swoim zawodzie Jak wkoncu znalazlam (co prawda wiazalo by sie to ze zmiana miejsca zamieszkania i rozstaniem z mezem)to okazalo sie ze jestem w ciazy Juz bylam taka przygnebiona z tego powodu a tu bach Dzis dostaje telefon od faceta u ktorego staralam sie o prace rok temu Obiecywal mi ze jak bedzie miejsce to mnie zatrudni I tak ja juz o nim zapomnialam a on dzis dzwoni Wiecie co ja czulam jak on mi mowil ze chcialby mnie zatrudnic a ja w ciazy?Przyznalam sie bo nie chcialam oklamywac A on co?pogratulowal mi i zaproponowal zebym pracowala na razie dla niego w domu a jak urodze to juz u niego w aptece :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Doti super ,praca to świetne zajęcie czasu żeby o glupotach nie myśleć;-) odezwę sie po świętach .usciski.
 
reklama
reklama
Do góry