reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

wpadłam do Was na chwilkę bo przerwę na pomidorówkę mam ;-)

co do kremów - ja używałam przez całą ciąże Musteli - byłam bardzo zadowolona, rozstępy nie wyszły.. w ciąży.. wyszły po! :-p

bo rozstępy pojawiają się przy nagłej zmianie rozmiaru :-D:-D a mustela to drogi krem nie?

kropcia ależ ja dokładnie to napisałam ;-) kondycja skóry jest sprawą genów (tak samo jak powstawanie zmarszczek, cellulitu i takich tam) ale można i należy pomagać zmniejszyć negatywne efekty. Ja mam tendencję do rozstępów i nic na to nie poradzę (pierwsze miałam na kolanach już jako 11-latka od za szybkiego rośnięcia) w ciąży nie miałam ale też miałam mini brzuch ale w różnych dziwnych miejscach (na plecach, kolanach mam) ale są babki co to nic nie smarują i rozstępów nie mają (znam przypadki:-D)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie dziewczyny.
Dziś postanowiłam dołączyć do sierpnióweczek, mam nadzieję, że mnie przyjmiecie. Termin mam na mniej więcej 12 sierpnia:happy2: Według moich obliczeń to jest 5 tydzień, a suwaczek liczy w jakiś dziwny sposób.

Czy mogę zostać dopisana do listy??:happy2:
 
Ostatnia edycja:
kropcia ależ ja dokładnie to napisałam ;-) kondycja skóry jest sprawą genów (tak samo jak powstawanie zmarszczek, cellulitu i takich tam) ale można i należy pomagać zmniejszyć negatywne efekty.
... a ja z kolei chciałam podkreślić, że gdybym nie używała żadnego smarowidła, to pewnie brzuch by mi popękał tak jak biodra ;)
Po prostu za pierwszym razem skórę miałam jędrniejszą i bardziej zadbaną, niż kiedy pojawiła się druga ciąża.

Teraz mam nadzieję, że nie pojawi się zbyt wiele nowych blizn... :/


Według moich obliczeń to jest 5 tydzień, a suwaczek liczy w jakiś dziwny sposób.
Witaj! :-)
W tym momencie suwaczek dobrze Ci pokazuje. ;) Jesteś w 5 tc. Gratki! :cool2:
 
Witam brzuchatki. Czytam Was codziennie ale nie mam czasu na pisanie. Praca a po pracy tak tęsknię za moją córcią że jej poświęcam cały czas i czasem zapominam że jestem znów w ciąży. Tylko senność coraz bardziej mnie ogarnia tak jak z pierwszym dzieckiem.

Co do rozstępów to ja przy pierwszej córci nie miała na brzuchu ani jednego natomiast na nogach pełno.

katjusza77 - jak rodziłaś Natalkę - naturalnie czy cc. Bo ja miałam cc i drugie też będę miała i trochę boję się o bliznę po porodzie, czy mi się nie rozejdzie. Chociaż lekarz mówił że tam już pogojone wszystko.
 
Ostatnia edycja:
halo halo piękne panie:) mała przerwa w pracy wieć wpadłam do domku na obiadek....widziałam pytanie o uzależnienia...ja również przestałam pić kawę a najłatwiej było z papierosami (czemu sie do tej pory dziwię)
paliłam długo i dużo i zawsze miałam problem z rzuceniem palenia a teraz już od jakiegoś czasu poprostu zaczeło mnie odrzucać od papierosa i tak zostało- na szczęście! pozdrawiam z deszczowego wrocławia, do wieczorka:)

nie wiem co mi się z suwaczkiem stało ale go nie mam
 
No to podobnie pamiętamy pewnie wszystko i powiem Ci że jak sobie pomyślę o kolejnej cc to mnie mdli :szok: Chwilę podniesienia z łóżka po 12 godzinach to był koszmar. Zanim urodziłam miałam skurcze dwie godziny co 4 minuty i to był pikuś w porównaniu z podniesieniem z łóżka. Ból koszmarny. Wolałabym rodzić naturalnie kilka godzin. Ale niestety mam kość krzywą jakąś i nie mogę :-(
 
Kate - mnie pionizowali po 8 godzinach! a po 24 godzinach na ból dostawałam już tylko paracetamol.. :baffled: ale powiem Ci, że chyba jednak nie chciałabym rodzić naturalnie, mimo wszystko (choć poprzednim razem chciałam ale z powodu dystrofii płodu lekarz zadecydował o cesarce), mimo wszystko wydaje mi się to chyba bezpieczniejsze dla dziecka..
 
ja wam polecam do smarowania Fissan, co prawda w jednej z aptek słyszałam że go już nie produkują, ale na allegro można go dostać. Smarowałam się nim całą poprzednią ciążę i nie mam ani jednego rozstępu. Jedyna jego wada że ma konsystencję maści i ciężko się go rozsmarowuje.
 
reklama
puk puk to i ja się przywitam.
Czy tez mogę liczyć na dopisanie?
Co prawda z zaskoczenia, niemniej się bardzo cieszę mam nadzieję zostać po raz drugi mamusią. Termin 3/4 sierpnia

Podrawiam Wszystkie sierpniowe mamusie :-)
 
Do góry