reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

od razu zaznaczam ze kot sie skupał do kuwety:-)

jezeli ktoś przed ciążą cwiczył to i w ciązy może no chyba ze lekarz ma przeciwskazania, ja własnie teraz mam!!!:wściekła/y: rower uwielbiam a w domu mam orbiego ale dopóki torbiel się nie wchłonie to zero cwiczen zero sexu:no::no: szlaken taken!!

flądra zamiast spininngu polecam zwykłą jazdę rowerem:-)

ja muszę się powtrzymać troszke od picia kawy, zostawiam sobie 1 kubek z mlekiem bo ja nic innego nie pije!! zadnych soków kartonowych, herbat itp no wode gazowaną i niegazowaną to pije 2l i raz dziennie sok ok 300ml z marchwi buraka i jabłek pycha!!

no i % muszę odstawić... tzn juz jestem na dobrym etapie odwyku ale tak ciężko z dnia na dzien:-)
 
reklama
(...) teraz to mieliśmy się zacząć starać od kwietnia.. :-p
Ja też w planie miałam od kwietnia. :-D


Z % to ja już dawno się pożegnałam... jakoś nie miałam problemów.
Odkąd zaczęliśmy się starać, to nawet piwa nie podpijam małżowi. :)

No, ale ta czekolada... zaczyna mnie już nosić... idę łazienkę wysprzątać. :biggrin2:
 
Nie wiem czy to odpowiedni wątek...kiedy i jakich kremów zacząć używać?? Zaczęłam się bać o tempo powiększania się moich piersi.
 
Flądra ech kremy..... rozstępy to indywidualna sprawa i gdzie się mają zrobić to się zrobią czym byś nie kremowała.:wściekła/y: jednej się zrobią, drugiej nie. Kup sobie w rossmanie jakiś dla kobiet w ciąży i już smaruj zamiast zwykłym balsamem.
 
ja na razie rezygnuje ze słodyczy, ale to nie dlatego że nie lubię bo normalnie mogę je jeść kilogramami ale od kiedy jestem w ciąży nie mogę na nie patrzeć

co do kremu moja siostra przez całą ciążę używała kosmetyki z serii perfecta mama firmy dax cosmetics
 
Czesc ja juz po pracy:tak:Ale mnie Michal dzis rano wkurzal ubierac sie nie chcial i tylko przed tv , on nie idzie i koniec:wściekła/y:
Flondra ja w pierwszej ciazy nie mialam zadnych objawow oprocz czestego sikania.A teraz juz mam rozne zachcianki:baffled::tak:A tu do polskiego sklepu kawalek :cool2:
Bigosu m sie chce juz tydz ,jutro jedziemy na urodziny i tam bedzie hura!
 
Witaj Mart81! Ja też mam termin na połowę sierpnia :)

rozstępy to indywidualna sprawa i gdzie się mają zrobić to się zrobią czym byś nie kremowała.:wściekła/y:
Tak do końca to się z tym nie zgodzę - za pierwszym razem nie wyszedł mi żaden, choć się nie smarowałam (krem kupiłam, ale jakoś nie pamiętałam o jego używaniu), natomiast za drugim razem smarowałam tylko brzuch i w efekcie mam całe "pokreskowane" biodra i biust. :/
To chyba wszystko zależy od kondycji skóry - jak jest jędrna i zadbana, to jest mniejsze ryzyko jej popękania...

Myślę, że smarować (nawilżać) skórę warto - w końcu musi się rozciągnąć do granic możliwości...
Tylko nie jestem pewna, czy trzeba specjalistycznych kremów? Ja ostatnim razem po jednym opakowaniu Perfecty zostałam przy oliwce dla dzieci...
 
reklama
Czesc,
co do kremow to nie mam jeszcze doswiadczenia, ale na razie uzywam balsamu nawilzajacego dla dzieci, mam tez krem, ktory zakupilam w aptece Elasti-Q. Do % mnie nie ciagnie :) Kawe tez przestalam pic, jedyne co moge pic to woda i cola bez kofeiny. wiem ze cola nie jest zdrowa, ale po niej przechodza mi mdlosci. na obiad wcisnelam w siebie troche makaronu no i teraz czuje sie lepiej:) milego popoludnia!
 
Do góry