reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

exotic, ja jestem z samiutkiego poludnia uk. i wiesz co tez mam bole, biore na nie no-spe. zalecil mi lekarz do ktorego jezdze do londynu. to polski gin z ogromnym stazem,super specjalista. wizyta z badaniem i usg kosztuje 100, samo usg 60
 
reklama
ja jestem z Hastings ale wczesniej mieszkalam w Bournemouth to wszytko tez poludnie a Ty?

Tak przejade sie tam chyba tylko ma dlugie terminy oczekiwan z tego co slyszalam . Juditka czytam Twoje posty i napisalas ze we wczesniejszej ciazy mialas problemy z szyjka? czy oni w uk u Ciebie to zdiagnozowali? i czy z tym cos robili? czy w ogole moge porposic tutaj o pelne badanie ginekologiczne na moim etapie ciazy? z gory dziekuje za odpowiedz ;)
 
exotic ja z southampton ;) ja jezdze do private medical centre w londynie, tel 02089934444. moim lekarzem jest dr korzyb, aktualnie jest w polsce i wraca ok polowy stycznia. jest tam tez druga pani dr jesli chcesz na juz, i tez jest bdb, sam dr korzyb mi mowil zebym nie miala obiekcji co do niej pod jego nieobecnosc bo jest dobra.
jesli chodzi o moja poprzednia ciaze to byla prowadzona przez nhs standardowo,czyli nijak. chodzilam prywatnie do gina w southampton,niestety to byl tez konowal. nikt nie wykryl skracajacej sie szyjki w mojej poprzedniej ciazy, gdyby mi ja ktos wykryl nie zaczalby mi sie porod w 19 tc w lazience. po tym lezalam jeszcze na rozkurczowych lekach w szpitalu ponad 2 tyg i urodzilam. dlatego teraz w drugiej ciazy jezdze do londynu a na nhs wypielam sie bo to znieczulica.
 
aha pytalas jeszcze o bad gin przez nhs, na tym etapie bardzo ciezko, chyba ze pojdziesz do gp lub na pogotowie i bedziesz sie zwijac z bolu, lub udawac ze masz silny bol w dole brzucha lub po jednej stronie tylko, to oni cie skieruja do early pregnancy unit na scan zeby wykluczyc ectopic pregnancy,czyli pozamaciczna. jesli juz mialas usg pryw to nie przyznawaj sie. jesli chcesz sie bawic w cos takiego no to jest szansa ze ci zrobia usg, ale to bedzie tylko usg, zrobione przez technika usg. nie ma zadnych szans na spotkanie ze specjalista na tym etapie. moja skrocona szyjka zostala zdiagnozowana podczas rozpoczecia sie przedwczesnego porodu w poprzedniej ciazy. teraz to druga ciaza, wysokiego ryzyka wg mnie. wg nich jeszcze nie trzeba panikowac, ale zrobilam awanture i mam spotkanie ze specjalista w 11 tc
co do kloiniki w londynie to lekarze przyjmuje z dnia na dzien,nie trzeba czekac
 
no niestey jak sie ma umowe zlecenie to tak jest :( a na umowe o prace nie mam co liczyc bo nie skonczylam jeszcze studiow i to byla praca jeszcze "nie na stale" a musialam powiedziec bo praca byla od 15 a moja gin przyjmuje tylko po 15....
 
reklama
Hej sierpnioweczki! No to wracamy po swietach co? Na szczescie ja mam jeszcze tydzien wolnego wiec poleniu****e dluzej.
Witam wszystkie nowe dziewczynki!!!!!! Fajnie ze nas przybywa:-)
Exotic87, juditka ja spod samiutkiej szkocji wiec raczej na kawie sie nie spotkamy heh. Juditka wspolczuje tragicznych przezyc, jeszcze ta bezsilnosc w zdezeniu z nhs... Ale jak masz mozliwosc teraz do pl lekarza to musi byc tylko dobrze. Ja stracilam ciaze rok temu ale przyczyny nie sa znane wiec teraz sama staram sie nie panikowac, zwlaszcza ze mam juz synka i ta ciaza byla ksiazkowa. Exotic bole w podbrzuszu sa calkiem normlalne na tym etapie, dzidzia rosnie, macica sie rozciaga i wiazadla, mnie jeszcze tez czasem boli jajnik z ktorego byla owu,bo ciezko teraz pracuje i sie musi pozalic. Nic sie nie martw, to sa dobre objawy.
Dobra, pora sie ubrac i ruszyc na miasto na przeceny poswiateczne. Wczoraj lodowke kupilam, dzis zamieraz ciuchy obskoczyc. |Trzymajcie sie!!!
 
Do góry