reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

ANULKA za 5 godzin toż to noc będzie:):) nie denerwuj się na pewno będzie ok. Ja mam wizytę za tydzień i już umieram ze strachu:szok:
 
reklama
ehh no prawie noc bo wizyta o 20.20:-Dzakładałam ze lepiej jak wizyta będzie później ale teraz już wiem ze to nie jest dobry pomysł,to czekanie mnie wykańcza.A poza tym morduje mnie zgaga
 
Dziewczyny, dzisiaj jest wielki dzień - idę kupić prasę fachową - M jak Mama i Maluszek jak będzie:D Chociaż na Maluszka to chyba trochę za wczesnie - żeby nie zapeszać;)
 
Ainhoa polecam takie ksiązki Pierwszy rok życia dziecka - Sharon Mazel, Heidi Murkoff - książki online - księgarnia internetowa Merlin.pl i W oczekiwaniu na dziecko. Poradnik dla przyszłych matek i ojców - Sharon Mazel, Heidi Murkoff - książki online - księgarnia internetowa Merlin.pl najmądrzejsze książki na rynku absolutna biblia wszystkich mam jakie znam:)
Błonka pewnie że dziecko ważniejsze niż praca i studia
Anulka za dużo masz tych cyferek w niku :-D nie martw się trzymam kciuki, żeby wszystko było ok.

My w święta powiedzieliśmy rodzinie. Był dosłownie dziki szał :-D Gin zalecała umiarkowany entuzjazm ale co tam dobrze będzie a przynajmniej mdłości nie muszę ukrywać. Ostatnio powiedzieliśmy nawet wcześniej bez serduszka jeszcze.
Umówiłam się z moją gin, że 2.01 wypisze mi l4 ja znikam z roboty na swoją prośbę. Dość mam mojego miejsca pracy ostatnio pracowałam do końca ale teraz nie zamierzam.

Co do becikowego lekarz wypisuję zaświadczenie, że najpóźniej od 10 tygodnia byłyście pod opieką. Po porodzie pracującym przysługuje macierzyński, Wychowawczy jest bezpłatny (chyba, że jest niski dochód na osobę) do ukończenia przez dziecko 3 lat
 
dziewczyny a jak w polsce wyglada wynagrodzenie za l4? czy jest to normalna pensja? i jak dlugo l4 jest platne? w uk nie ma czegos takiego jak l4, do 6 dni mozna samemu sobie wypisac zwolnienie , pow 6 dni chorobowe jest platne z zakl ubezpieczen,jakby zusu i sa to niestety marne pieniadze w porownaniu do pelnej pensji
 
juditka ciąży l4 jest płatne 100& wynagrodzenia. Pierwszy miesiąc płaci pracodawca resztę ZUS. Możesz byc na nm całą ciążę bo 6 miesiącach przechodzi to w jakieś świadczenie zdrowotne czy jakoś tak
 
reklama
witam wieczorową porą, dołączam do poświątecznie ociężałych, wyglądam jak w 5 miesiącu, z lodówki jedzenie się wysypuje a ja nie mogę już na nie patrzeć!!:eek: dobrze, że się te Święta skończyły, trzeba trochę odpocząć od tego żarcia ;-)

Anulka - powodzenia!
 
Do góry