reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

My też powiedzieliśmy na Wigilii. Wszyscy bardzo się ucieszyli i zaraz się zaczęłó...a nie zimno ci, ubierz się , zamknij okno bo tu przeciąg itp. Mam obawy, bo przez dwa usg ninja sie nie pokazała więc nie za bardzo chciałam mówić, ale moj m naciskał.

Też sie nie objadłam, ale pełna jestem do tej pory.

Tera wyczekuje tylko na 3.01, żeby w końcu zobaczyć naszego przyczajonego tygrysa i usłyszeć serce... oby się w końcu pokazał.
 
reklama
Witam poświątecznie :)
Święta minęły u nas spokojnie i miło. Obżarłam się i źle się czułam ogólnie. Nic mi się nie chciało robić. No ale już po i trzeba coś posprzątać :)

pozdrowienia dla wszystkich:)
 
Witam i ja po świętach, najedzona do pełna przybyło mi półtora kilograma :szok: ale teraz wrócę do normalnego jedzenia więc mam nadzieję że waga stanie:eek:.

Noc jak zwykle z pobudką o 2:30 i potem o 7:30, strasznie źle śpię no ale widocznie taka moja "uroda" w ciąży. Śniadanko już zjadłam ale trochę mnie muli a muszę jechać do miasta wybrać panele i farby i zamówić meble do sypialni i odebrać receptę z przychodni bo mi się duphaston kończy. Zadań mam sporo więc wolała bym nie puścić pawia w samochodzie:).

FLĄDRA mamy ten sam termin wizyty kontrolnej, ja też mam 3 stycznia i umieram ze strachu bo jak byłam 17 grudnia 5 t 6 d to było tylko super szybciutkie usg i był pęcherzyk 7 mm ale nawet gin nie szukał czy jest coś w środku:confused::confused: więc 3 stycznia się wyjaśni, ja mam wizytę na 16:00. to moja 7 ciąża więc jestem w stresie i tak czuję że to przez to te problemy ze spaniem.

ZYLCIA ja też się za ogarnięcie domu zbieram i chyba zacznę od nastawienia prania a do odkurzania zatrudnię M:-D

EXOTIC ja miałam przed ciążą płaski brzuszek, a teraz od kilku dni widzę że sam dół brzuszka mi się zaokrąglił i jest taki twardy, wypełniony od środka ale w ciąży z córką też szybko miałam balonik.

JUDITKA jak ja wiem o czym ty piszesz. Ten strach jest taki że sama sobie tłumaczę że nie mogę się denerwować i trzeba myśleć pozytywnie ale w głowie i tak siedzi swoje a w sercu niepokój.
 
Witam Dziewczynki! Kurcze wstałam za wcześnie i jestem jak niedobitek,ja po świętach to się ledwo ruszam ale chyba nie z przejedzenia tylko z rozleniwienia.Najlepszy na wzdęcia sposób jaki znam to ugotowane jabłko coś jakby kompot tylko jabłko trzeba zjeść.
 
Macie jakieś propozycje, gdzie można jechać na weekend w góry?? Trochę pochodzić, poczuć fajny klimat i odpocząć?

Karpacz zaliczony (Śnieżka), Szklarska Poręba też, Kudowa...czyli Śnieżnik, wodospady i Śnieżka, Wang itp. standardowe miejsca odwiedzone. Błędne Skały, Skalne miasto też. Szczeliniec tez. Co polecacie w zimie? Bo jak nie bedzie pomysłów to znowu odwiedzimy Karpacz i wybierzemy się na śnieżkę. Nie narzekam, ale fajnie zobaczyć coś innego.

Aha...i w miarę blisko od wro, żeby nie marnowac czasu na podróż.
 
FLĄDRA mamy ten sam termin wizyty kontrolnej, ja też mam 3 stycznia i umieram ze strachu bo jak byłam 17 grudnia 5 t 6 d to było tylko super szybciutkie usg i był pęcherzyk 7 mm ale nawet gin nie szukał czy jest coś w środku:confused::confused: więc 3 stycznia się wyjaśni, ja mam wizytę na 16:00. to moja 7 ciąża więc jestem w stresie i tak czuję że to przez to te problemy ze spaniem.

ja dzisiaj miałam pobudke po 3 i spać mi się już nie chciało, a tu po 5 do pracy tzreba wstawać. Ja idę na ok.10...i chyba pzred tą wizyta zejdzie ze mnie pare kg ze stresu:tak:
 
Troszke jestem zaniepokojnona bo czasami w dole brzucha odczowam bole dosc silny trwa okolo 5 minut max i jest taki sam jak przed okresem, uwazacie ze to normalne? tutaj w uk jak polece do lekarza to nikt mnie ginekologicznie nei przebada bo do 3 miesiaca to normalne ze sie poroni dla nich. Nie wiem sama ... moze sie tam naciagaja mi jakies wnetrznosci.:no:
 
Exotic87 wiesz co mi lekarz powiedział że takie pobolewania są normalne więc nie martw się a swoją drogą nie masz możliwości zrobienia USG na własną rękę?
 
No niby i mam tylko duzo zachodzu i terminy bardzo odlegla w londynie w polskiej klinice w tym problem.
Jutro mam pierwsza wizyte z polozna i jej opowiem o moich dolegliwosciach moze ona mnie skieruje na jakies badania ale watpie z ich podejsciem tutaj do wczesnych ciaz.
 
reklama
Wiem co przeżywasz bo każda z nas się boi,ale myślę ze to normalne w końcu to nasze dzieci.Szkoda ze nie jesteś w Polsce bo tutaj jak zapłacisz to masz dostęp do wszystkiego
 
Do góry