reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Olga, ja bym się chętnie wybrała, tylko męża brak, wraca w niedzielę, sama się pchać nie będę. Kurczę szkoda bo często chodzimy na wystawy psów i kotów, lubimy pooglądać zwierzaki, oboje bardzo je kochamy, tylko narazie żadnego mieć nie możemy, niestety. Ale jak tylko będziemy na swoim to od razu staniemy sie właścicielami jakichś czworonogów. A twoje pieski bardzo dobrze pamiętam, super są, pamiętam jak się "usmiechały" na zdjęciach:-) ja lubię duże psy generalnie, ale jakoś tak na przekór widzę u siebie albo własnie staffa albo buldoga francuskiego. A z kotów to syberyjczyka koniecznie. A gdzie konkretnie ta wystawa?
 
reklama
Nie mam kiedy tu zagladac takie szalenstwo mam w domu i w zyciu przed tym poniedzialkowym wlasnym slubem moj A siedzi jeszcze w polsce dopiero jutro poznym wieczorem wraca wiec wszytko na mojej glowie dzisiaj mylam okna gruntownie wszytko czyscilam itp, kolezanka ktora u mnie spi tak mi mowila bede Ci pomagac razem wszytko ogarniemy i zorbimy a wiecej brudzi niz cos pomoze ;/ szkoda slow, sama dzisiaj myslalam zeby kogos wziasc do pomocy i zaplacic mu ale jakos tak mi glupio i wstydze sie ...
Do tego czuje straszna zlosc na A ze wyjechal w takim momencie kiedy potrzebuje jego pomocy i sie dobrze bawi jest mi strasznie przykro z tym faktem :(
czuje ze jest mi coraz ciezej wykonywac te wszytkie rzeczy sapie i nie mam energii a mimo wszytko caly dzien sprzatam a zrobilam tylko ogrodek, 2 prania, okna salon na dole przedpokuj i kuchnie a jeszcze mi gora zostala na jutro nie mam sily :(

Mala Di - tak jak mowi Kruszki nie zgadzaj sie na zadne prywatne badania wszytko musi przejsc przez sad !!!
 
mala.di, ja też z chęcią Ci coś sprezentuje, co Ty na to?

tylko niech nam obieca ze temu palant..wi pokaze ze trzeba brac odpowiedzialnosc!

mala.di napisz czego Ci brakuje, ja dam znac co kupie i na jakie rozmiary, k8libby cos dorzuci, moze ktos jeszcze pomoze i dasz rade


a tak w ogole to chcialam Wam napisac ze jutro chyba poprasuje dzieciece ciuszki :)
siedze na tylku to co mam robic :/
w niedziele juz kotka bedzie, szukam domku takiego pietrowego, zeby mogly sobie siedziec
co powiecie na to? 3 TIER WICKER BED FOR CAT OR SMALL DOG CUSHIONS FOR FREE | eBay
chcialam cos z polarku, albo jakiegos materialu, ale nie ma :/ wiec dostana cos w tym stylu
nie moge sie jej doczekac, tylko wiem ze ten nasz kociamber bedzie ja bil na poczatku :( i chcial ustawic ze On pan i wladca...
piszecie w szalonym tempie!
ide poczytac reszte forum
 
Kruszki swietne lozko pietrowe dla kotow haha :D

Deszcze wlasnie zaczal padac, a caly dzien bylo ladnie i slonecznie, chyba czas sie zberac pod prysznic i do lozka. Pies juz mi spi przy nogach ;) a maly ma czkawke ;) zawsze o tej samej porze ja ma.
 
Witajcie, ja już o 6 na zakupach, po śniadaniu, zabieram się za pranie. Dobrze, że obiadek dzisiaj u mamy, nakupię sobie tylko owoców, dziewczyny jedzcie truskawki bo to już dużo ich nie będzie po tych deszczach wszytko pogniło, nam też czereśnie na drzewie. Wreszcie nie pada:tak:

Olga, na AWF ta wystawa? My byśmy poszli z naszym Eddiem, ale tam będzie jego rodzeństwo, matka, dziadek w klasie weteranów, może ojciec przyjedzie ze Słowacji i boję się, że oszaleje jak go zobaczy. To jest pies wybitnie towarzyski:-)

goscha, my mamy dużego psa bo ja tylko duże:-), kiedyś do naszej gromadki dołączy Dożyca i Wyżeł weimarski albo Owczarek Podhalański, teraz mamy Rodesiana Ridgebacka i uważam, że to najwspanialsza rasa pod słońcem pod każdym względem.

exotic, to fajną przysługę Ci koleżanka wyświadcza:-( Też bym była zła, ale wiesz co znaczy takie wydarzenie jak Euro jeszcze w Polsce dla chłopa. Wróci szczęśliwy i będzie Cię na rękach nosił, a tak to by psioczył. Ja też robiłam zawsze wszytko sama, ale teraz biorę Panią i wcale mi z tym nie jest źle. Nie ma co robić ponad siły, bo nikt Ci za to medalu nie przyzna. Jak będę miała kiedyś dom i dzieci i cały dzień w pracy to też nie będę spędzać każdej sb na sprzątaniu tylko wezmę do tego kogoś, tak raz w tyg, a ten czas wolę spędzić z M, dziećmi, czy nawet na zakupy pojechać.
 
Asia, na AWF :) hmm tylko jak pies nie zgłoszony to mogłabyś mieć problem z wejściem z nim na wystawę, zwłaszcza z takim dużym, mnie się parę razy udało wziąć dodatkowego nie zgłoszonego psa ale zwykle przynajmniej jednego miałam zgłoszonego to już inaczej patrzą jak się jest wystawcą

w każdym razie gdybyście przypadkiem byli to może mnie znajdziecie? :) będę przy ringu 13, gdziekolwiek to jest :p poznasz po psie i po brzuchu :) acha no i będę jutro (bo wystawa dwudniowa), o 10.00. oj sprawdziłam, rhodesiany są w niedzielę...

chyba zaraz po śniadaniu zabiorę się za sprzątanie bo mam taki syf na podłodze że szok :p przyznaję się że wczoraj nie poodkurzałam wcale :p
 
Ostatnia edycja:
Olga, rok temu byliśmy tylko mieliśmy zaproszenie, ale nie weszliśmy tylko dlatego, że nie mieliśmy wtedy jeszcze szczepienia na wściekliznę bo był a mały, ale jak z aktualnymi szczepieniami normalnie ludzie wchodzili.
Nie wiem czy mój M by go utrzymał jakby zobaczył tą całą swoją ferajnę. Wystawia się ok. 8 jego rodzeństwa, matka, dziadek. Jego ukochany brat i współtowarzysz psot też będzie, chociaż teraz po kastracji psy inaczej na niego reagują i w ogóle jest znacznie spokojniejszy, woli się trzymać pancia, suczki ma w d... Rok temu na wakacjach bawił się z taką staffką, znaczy ona go miażdżyła, a on uciekał:-) Nie wiem jak przy takich gabarytach można być taką ciamajdą:-) No jutro raczej nie damy rady, bo musimy iść do babci M. Teściowa na pielgrzymce, a 83 letnia babusia sama, znaczy przychodzi Pani co 2 dni, ugotować i posprzątać. Codziennie dogląda ją sąsiadka, psa wyprowadza, ale ona sama biedna siedzie, a jutro jedyny wolny dzień więc może kolejna wystawa.
 
irisson a miała operacje jelit czy przełyku, bo u naszego sąsiada dziecko w pierwszej dobie po porodzie było operowane na jelitka, ale nie wiem dlaczego, fizjologia była taka, ze dziecko robiło kupke buzią, po operacji nie było wcale lepiej, a okzało się, że jelitka po operacji się zrosły i trzeba było szybko robić drugą operacje i to też nie gwarantowało, że będzie spokój, lekarka młoda, która robiła te operacje powiedziała, że jeszcze jej coś nie pasowało, ale nie mogła na tamtą chwilę nic zrobić, na szczęście okazało się, że wszystko się zrosło, a mała w tym momencie ma 4 latka ijest mego zdrowa, a jaki ma apetyt:szok: i n życie też
te części są takie mikroskopijne u niemowląt, dajcie spokój , tacy lekarze, to muszą być jak jubilerzy, bardzo dokładni, chwał im , że są

no wiem wiem, że truskaweczki na wykończeniu, będę za nimi płakać, ale dziś na obiad robię knedle z truskawkami to poję za dwoje!
 
reklama
Do góry