reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

reklama
Doti dla dobra swojego i dzieciątek uciekaj od tego c h u j a za przeproszeniem!! Takich facetów którzy twierdzą że ciąża to sprawa kobiety powinno się wykastrować!! Jestem w szoku!! Jak tak można!! I do tego ta mamusia... s u k a !! Widzę, że są siebie warci. Uciekaj do mamy, skoro jest za tobą i wspiera cię. Tak nie można żyć! jeśli on wyjeżdża na delegacje to spakuj się i wyjedź, odpocznij choć trochę i przemyśl to wszystko. jestem na prawdę przerażona twoją historią. i nie piszę tak dlatego, że chcę cię jeszcze bardziej dołować, ale żadna kobieta nie zasługuje na życie z taką świnią jaką jest twój m. Bardzo mi przykro. Tulę:-(
 
Kochana zacznę od tego ,ze wiem jak uciążliwa jest nerwice przechodzilam to po pierwszym dziecku mi osobiście tylko wyjście do ludzi pomogło.natomiast jeżeli chodzi o twojego męża to może spróbujcie razem u jakiegoś specjalisty , może nie jest taki zły skoro masz z nim drugie dziecko i jesteście po ślubie to chyba z miłości"?
Wiem ze powinnam ci powiedzieć tak jak reszta dziewczyn uciekaj z tego związku. Z tego domu itd ale z tego co czytam to wiem ze mimo wszystko go kochasz i napewno go tak szybko nie zostawisz. Przypomnijmy mu może ze zbliżają sie święta,macie mała Fasolke w drodze, mam nadzieje ze wszystko sie ułoży bo stres kochana teraz jest ci najmniej potrzebny.
 
Agatkach jak przeczytalam o tym ze udalo ci sie pokonac to diabelstwo to od razu humor mi sie poprawil bo juz zwatpilam ze z tego mozna wogole wyjsc Chcialabym porozmawiac o tym z toba na privie zeby nie zanudzac dziewczyn Chyba ze nie chcesz do tego wracac Zrozumiem
 
Hej, jestem Iza, wczoraj robiłam test, wyszedł pozytywnie, w poniedziałek wybieram się do ginekologa, więc będe wiedziała co i jak. Dzisiaj zrobiłam drugi test - również pozytywny. Dwa tygodnie temu test był negatywny, więc myślę, że chyba termin będe miała na sierpnia:) Witam dziewczyny;)
 
Doti wspolczuje ci takich przezyc w ciazy:confused::-( Tym ze sobie rady nie dasz to sie nie martw.Znam pare dziweczyn co sie rozwiody ,oczywiscie na poczatku bylo ciezko ale teraz zyja pelnia zycia i oddychaja pelna piersia:tak::tak:Z Toba na pewno bedzie tak samo jesli sie zdecydujesz:tak:

Ainhoa witaj !
 
witam wszystkie nowe sierpniówki :-)
karola82_82 dziewczyny pewnie padły w wir świątecznych zakupów lub porządków, a mi po pracy nawet niechce się ruszyć z fotela.
doti12 dasz radę, sięgnij po poradę specjalisty,teraz wielu ludzi chodzi do psychologów, psychiatrów, to żaden wstyd, ot lekarz jak każdy inny, jeden zna się na np.na sprawach ginekologicznych, drugi jest chirurgiem,a trzeci potrafi wyleczyć naszą psychikę, musisz poznać opinię osoby postronnej, która napewno dobrze ci doradzi
 
reklama
Do góry