reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

witajcie dziewczynki dopołudniowo, ja dziś w niebiańskim nastroju, szczegóły zostawię na odpowiednim wątku, sempe - współczuję, przeżyłam zapalenie miazgi, skończyło się tak, że kazałam sobie wyrwać zeba!
 
reklama
kakakarolina nie powinnaś teraz czytać o takich złych rzeczach ale powiem ci ,że dla mnie to podwójna niesprawiedliwość ona była tak jak ja lipcówką ;ja zostałam bez dziecka o jej dzieci bez mamy;to jest niesprawiedliwe;( Rozdzielić dzieci od Matki na tak długo....

sempe oj współczuję nie ma nic gorszego niż ząb a jak jeszcze do tego się jest w ciąży-masakra jakaś.

A ja właśnie od wampirów wróciłam ;jak ja tego nie lubię na dodatek mój gin zlecił mi tyle badań z osiem probówek musiałam zapełnić aż się pożaliła nade mną jedna mocherowa,że całą krew ze mnie spuszczają.
 
Witam wszystkie sierpniowe mamusie :)

W poniedziałek mam wizytę u gin, już nie mogę się doczekać :) Jeśli wszystko będzie dobrze również zostanę sierpniową mamusią :)
 
Dziewczyny jak sobie radzicie jak macie niskie ciśnienie ja ledwo chodzę jak mam dłużej postać to mi się od razu w głowie kołuje. Zawsze mnie kawusia na nogi stawiała a teraz mam odruch wymiotny..chyba w ciąży jestem hehe
 
Witam Kochane

Nie ma mnie niestety, bo Radek się zaraził jednak i męczymy się z jego choróbskiem. Oczywiście nic przy nim nie mogę zrobić. Chodzi i mędzi całymi dniami a w nocy zero spania, bo mu się nosek zapycha ;/ Biedaczek mój malutki mam nadzieję, że szybko wyzdrowieje...

Witam nowe sierpnióweczki :tak: Dużo nas, będzie cudownie jak się zaczniemy wszystkie rozsypywać od lipca do września :tak:

Malinkaizi zapalam światełka dla Twoich Aniołków (*)(*) Na pewno cieszą się, że będą miały rodzeństwo :) Tym razem "ziemskie" jestem tego pewna!
 
Ostatnia edycja:
Hej
Sempe trzymaj sie:tak:
Witam nowe mamusie!
Mnie juz tez kaszle i nochal zatkany:baffled: A tu trzeba zaczac myslec o jakims praniu i pakowaniu:no: a weny brakprezentow zero chyba jutro pojade na sklepy ,maz ma wolne ,jedzie tylko opony wymienic i do 17 moge kupowac:tak:
 
Black_Opal dziękuję Ci kochana -ja też jestem tego pewna
:tak: dużo zdrówka dla Radzia:*
karola82_82 jak chcesz jutro na zakupy wyruszyć to dziś marsz do łóżka z kubkiem gorącego mleka z miodem czosnkiem i czym tam jeszcze najzdrowszym na świecie. Kuruj się kochana.



 
Sempe trzymaj się jakoś. zdrówka
Malinkaizi jak tu nie czytać jak jak wół napisane :no: nie powinno tak być
BlackOpal a stosujesz olbas oil. U nas dzięki niemu nocki przespane zawsze (tzn przespane tak jak zawsze czyli z czterema pobudkami :-D)
Karola81 zdrowiej kochana

A ja chyba dziś uderzę na zakupy. Ale żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce.... Normalnie uwielbiam zakupy ale w tym tłumie to mnie pewnie szlak trafi ale będzie tylko gorzej a prezentów jak nie było tak nie ma. Jeszcze jutro do Ikei muszę podjechać bo mama zażyczyła sobie talerze a tam to w ogóle jest jak w Boże Ciało procesja. I bombki chciałam nowe i lampki.... i pierniczki muszę upiec. Dobrze, że okna umyłam już we wrześniu ;-)
Kurde od rana mi oko skacze i wkurza niemiłosiernie :wściekła/y:
 
kakakarolina to ty może lepiej dziś na zakupy nie chodz nigdzie albo przynajmniej męża ze sobą zabierz bo jak ci w Ikei zacznie to oczko latać to panowie będą się czuć lekko skrępowani,że taka ładna babeczka oczka do nich puszcza
:-D
Oj te prezenty u mnie też jeszcze wszystko w lesie dobrze,że gitara dla starszej już w szafie schowana i pet shopy dla młodszej a jeszcze siedmioro dzieci na prezenty od cioci czeka ech;(
 
reklama
Dziewczyny jak sobie radzicie jak macie niskie ciśnienie ja ledwo chodzę jak mam dłużej postać to mi się od razu w głowie kołuje. Zawsze mnie kawusia na nogi stawiała a teraz mam odruch wymiotny..chyba w ciąży jestem hehe

Ja też z niskociśnieniowców, poza kawą, koniakiem, albo tabletkami na podwyższenie ciśnienia ponoć woda z cytryną na cczo pomaga - stawia na nogi a dodatkowo oczyszcza organizm z toksyn.

Kakakarolina - nieźle sobie twój synek wymyślił - zupka stop :-D

Sempe - łącze się w bólu, też mnie dopadły mdłości i wymioty i już mam dość :wściekła/y:

Witam nowe sierpnióweczki :-)
 
Do góry