reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Dziękuję Wam dziewczyny. Przy pierwszym wyczekanym dziecku już tak jest że panikujemy. Jeżeli zobaczę jeszcze jedną kropkę biegnę do lekarza.
 
reklama
Karenm tak samo Twoje wyczekane jak nasze następne:-D. W każdej ciąży tak samo panikujesz bo tak samo kochasz już ten zarodek. Ja też bym spanikowała i już była u ginki. Każda z nas tak samo chce żeby wszystko było ok a lepiej dmuchać na zimne;-)
 
Karenm jeżeli to tylko małe brązowe plamki to raczej nic złego się nie dzieje. Ja tam miałam dwa dni po terminie @. Lekarz powiedział mi że to może być pozostałości po inplantacji. A tydzień później okazało się na usg że mam niewielkiego krwiaczka, który powstał właśnie podczas implantacji i to pewnie z niego były te dwie plamki. Na pewno musisz na siebie uważać i oszczędzać się. Najczęściej takie drobne plamienie ustępuje samoistnie. Jeżeli się nie nasili to nie ma po co lecieć od razu do lekarza. Chyba że by się to powtarzało. Ale ja po tych dwóch kropkach miałam już potem tylko śluz.
 
Hej dziewczyny. Ja też już drugi dzień mam brązowe plamki. Zaczęłam się przejmować, bo w sumie dalej na fitness uczęszczam, a wizyta dopiero (albo już;p) w poniedziałek. W sumie to tez jest tak, że normalnie to bym owulacje chyba miała w tym czasie więc może to jakiś związek ma.

Piersi bolą mniej, albo się przyzwyczaiłam.
 
fladra .... chodzisz na fitnes w ciazy?????
daruj sobie moze sam poczatek ciazy jest bardzo wazny.. nie mowie ze masz zaniechac ruchu ale moze fitnes zamien na spacer... idz do lekarza szybciutko z tymi plamieniami
 
Bardzo mnie wystraszyłaś Błonka:-(

Chodzę normalnie, skoro przez 5 lat chodze to chyba to normalne dla mojego organizmu ze mam regularny wysiłek. Tak sądzę.

Nie mam możliwości dostania się teraz do lekarza. A dziewczyny pisza i ogólnie się mówi, że plamienia są normalne w ciąży, więc skoro to nie krew to powinno być git...czy nie??
 
tak, plamienia nie sa niczym zlym, te brazowe sie czesto zdazaja ale zawsze warto skonsultowac je z ginekologiem.
a jesli chodzi o fitnes... jest taki portal , gdziesz czytalam, ze kobieta powinna unikac raczej wysilku fizycznego na poczatku ciazy... a moja mama to nawet mowila ze ciezkiego gara z woda nie powinno sie podnosic...
nie chce cie straszyc ale uwazaj na siebie teraz
 
Wiesz flądra to nie chodzi o wysiłek tylko o podskoki. Ja też chodziłam przed pierwszą ciążą (bo potem czasu już nie ma hehe) 4-6 razy w tygodniu ale w ciąży :no:. W ciąży nie można skakać ani uprawiać sportów, które narażają Cię na kontuzję.
Plamienia na ogół są normalne ale nigdy nic nie wiadomo. Ja bym na Twoim miejscu sobie odpuściła do czasu konsultacji z ginką.
 
ciaza to nie choroba ale ja bym na fitnes nie chodzila... chyba bym miala armagedon w domu gdybym o tym wspomniala...
moze pomysl teraz o jodze
 
reklama
moja ginka tez mowila zeby nie podnosci ciezkich rzeczy bo sie napinaja miesnie brzucha wraz z macica a to nie jest wskazane... tym bardziej cwiczenia przy ktorych podnosisz swoje cisnienie i mozesz sie np przewrocic
 
Do góry