reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Cześć dziewczyny:)
cornelka super wieści no to kochana tylko nam sie do lipcóweczek nie przenoś;p



LeRemi normalnie jakimś slangiem Twój synuś zaczyna gadać
:-D


ika27 super ,że zapytałaś lekarza o to farbowanie teraz to i ja poczekam. Co do imienia to ja nie widzę żadnego problemy no może jedyny będzie przy spotkaniach rodzinny jak jedną zawołacie to obie będą przybiegać
:confused:

Ja u lekarza już byłam ale ponieważ było to w bardzo wczesnej ciąży to nawet mnie nie zbadał ale za to dał skierowanie na badania no i właśnie jutro mam wizytę u wampirków brrrrr...aż się boję:(
 
reklama
hej dziewczyny do mnie dzisiaj przyjdzie fryzjerka i będę się farbować i obcinać, mój lekarz powiedział że można więc tego się trzymam zastanawiam się tylko czy kłaść kolor na całych włosach czy darować sobie i tylko balejarz z daleka od skróry zrobić, eh głupio mi dzwonić do lekarza i o to pytać

mam pytanie czy któraś z was jak była w 5tym tygodniu ( lub końcówka 4tego) widziała tylko pęcherzyk
 
Ostatnia edycja:
Kot w Butach - jasne! przecież to takie oczywiste!! ;-);-):-)

cześć dziewczęta, ja z farbowaniem też czekam do drugiego trymestru, szczególnie, że teraz i tak mam nakaz leżenia więc w sumie bez sensu, co do takich samych imion w rodzinie ja mam w tym wprawę - mój ojciec, mąż i ojciec crzestny (brat mojej mamy) noszą to samo imię, jak się spotykamy na imprezie rodzinnej i któraś z nas woła z kuchni o pomoc to każdy udaje, że to nie do niego :-D )
 
Malinkaizi witaj i rozgość się.;-) Ciężkie masz doświadczenia za sobą:-( Trzymam kciuki oby teraz wszystko dobrze się skończyło. Światełko dla Twoich Aniołków
Marcia331 widzę, że Ty z tych niecierpliwych:-), Super, że beta rośnie prawidłowo.:tak: Może u nas też będzie Tosia. Poprzednio miał być Antoś po dziadku ale M zaoponował;-).
Ewelina tez ładne imiona zwłaszcza Lilka ;-)
LaRemi kot w butach:-D:-D:-D:-D ja też nie byłam u lekarza idę dopiero za tydzień
Ika kurde no to nie farbuję:szok: A co do imienia to jak się uprzesz i Ci się mega podoba to daj tak samo ale na pewno jeszcze Ci się odmieni:-D

To i ja mam dla Was zagadkę. Z tydzień temu przychodzę do domu i pytam Maksa co jadł na obiad? Odpowiada :zupkę -stop. Co jadł??
A mnie dziś mój synek rozpieścił spał prawie do 8:szok: Nie pamiętam kiedy się to zdarzyło. Wstał o 6 i zawołał o mleko dałam mu i myślę, że wstajemy a on zasypia dalej. Czuję się przespana :-D Kładę się wcześniej bo niby zmęczenie ciążowe (chociaż aż tak senna nie jestem) i śpię tak długo. dziś chyba nie zasnę ;-)
 
hej dziewczyny do mnie dzisiaj przyjdzie fryzjerka i będę się farbować i obcinać, mój lekarz powiedział że można więc tego się trzymam zastanawiam się tylko czy kłaść kolor na całych włosach czy darować sobie i tylko balejarz z daleka od skróry zrobić, eh głupio mi dzwonić do lekarza i o to pytać

mam pytanie czy któraś z was jak była w 5tym tygodniu ( lub końcówka 4tego) widziała tylko pęcherzyk

ja jak bylam w 5 tygodniu i 2 dni wg usg mialam duzy pecherzyk i dziedzie ci miala 2 i pol mm ale bez serduszka jeszcze... ale kazda dzidzia rosnie w swoim tempie :)
 
Witajcie dziewczyny, czy powinnam się stresować jeżeli na bieliźnie zauważyłam 3 małe kropelki jasnobrązowe, wizytę mam dopiero za tydzień, wolałabym poczekać bo wtedy będzie serduszko i coś więcej pewnego usłyszę. Czy Wam też się tak zdarzyło? Chyba zwariuję.
 
kakakarolina dziękuję za milutkie powitanie a szczególnie za kciuki,będą mi potrzebne teraz w każdej ilości. Co do zagadki to się poddaje moje dziewczynki już takie wielkie ,że nie pamiętam ich slangu.
 
Karenm trudno powiedzieć. Plamienia w ciąży się zdarzają i czasem w ciąży nie znaczą nic złego a czasem.... no ale jeżeli nic się dalej nie dzieje... A nie masz możliwości zadzwonić do gin?? Też plamiłam w poprzedniej ciąży zadzwoniłam do gin uspokoiła mnie ale kazała od razu wziąć dupfaston a przyjęła mnie dopiero na następny dzień i okazało się, że wszystko ok. Bądź dobrej myśli, oszczędzaj się i obserwuj. Trzymam kciuki
 
karenm - lekkie plamienie w ciąży jest dosyć powszechne, sama takie miałam w ciąży z Natalką, gorzej jak występuje krwawienie, wtedy jest to niepokojące, ale ja i tak na Twoim miejscu skonsultowałąbym się z lekarzem prowadzącym, zawsze lepiej dmuchać na zimne..
 
reklama
karenm moja ginka mi powiedziala ze jezeli plamienie jest brazowe to ok, brazowa krew znaczy stara moze byc z zagniezdzenia jeszcze albo z rozciagania macicy... ale czerwona zywa swieza krew nie wrozy nic dobrego i nalezy sie zglosic do ginekologa, moze oznaczac np krwiaka ktory nie jest grozny ale trzeba go wylezec...
 
Do góry