reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Kurczę,żeby te włosy nie chciały tak szybko rosnąć a tak znów będę chodzić z odrostem metrowym no chyba ,że od razu na ciemno zafarbuję nie będzie aż tak dużej różnicy bo szatynką jestem.

A tak poza tematem to chciałam się przywitać i przedstawić bo mimo,że będę lipcóweczką to jednak na etapie waszych ciąży więc chyba Wy mi jesteście bliższe.
A więc mam na imię Izabela termin na 8 sierpnia ale mam planowaną cc w 37 tygodniu ciąży więc to będzie w lipcu .To moja piąta ciąża ale niestety mam przy sobie tylko dwie dziewczynki ;( Teraz liczę na szczęśliwe zakończenie i cieszenia się z nieprzespanych nocy,kolek i popękanych brodawek;)
 
reklama
z włosami nigdy nie jest tak jak by człowiek chciał, gdy chce się zapuścić rosną po 1 mm rocznie, a gdy się farbuje to odrosty pojawiają się strasznie szybko
 
Cornelka nic sie nie martw bedzie dobrze:tak:

Ja tez mam mdlosci niestety :baffled: nie piranne tylko popoludniowe i trwaja do 21 a potem mam apetyt:baffled: do tego drapie mnie w gardle i ciaglekaszle imnie naciaga bllllllllllleeeeeeeeeee:eek:
Bylam z Michalem u lekarza i uwaga DOSTALISMY ANTYBIOTYK po 2 tyg uciazliwego kaszlu:tak:

Imie dla chlopca to Kubus (90%) a dla dziewczynki jeszcze nie mamy:happy:
 
Witajcie. Ja dzisiaj nie wytrzymałam po tym wczorajszym badaniu usg i dzisiaj dla spokoju ducha zrobiłam sobie betę. Pierwszą robiłam tydzień temu czyli 4t2d i była 301, a dzisiaj 5t3d - 7770 :-) więc chyba całkiem nieźle. Gdzieś w necie znalazłam że serduszko widać powyżej 10000, więc za tydzień na wizycie mam nadzieję że je w końcu ujrzę. Albo ujrzymy jeżeli mężowi uda się ze mną pójść. Mnie przestają powoli boleć piersi, ale mam nadzieję że to nie żaden zły objaw. No i chyba troszeczkę zaczyna mnie mdlić, chociaż nie wiem czy to nie ze zmęczenia, bo jestem dzisiaj w pracy na dyżurze i tak do jutra do jakiejś 10-11. Nie wiem jak długo uda mi się pociągnąć to dyżurowanie, ale niestety pieniążki są potrzebne :-( chociaż wydaje mi się że po nowym roku sobie daruje i trochę przystopuję.

cornelka trzymam mocno kciuki żeby wszystko było dobrze!!!! Koniecznie odezwij się do nas po wizycie!!!

Jeśli chodzi o imiona to my jesteśmy pewni Tosi :-) a dokładniej Antoniny. Zreszta bardzo byśmy oboje chcieli żeby to była córeczka. A dla chłopca nie mamy pomysłu. Mężowi chodzi po głowie Julek ale ja nie jestem do końca przekonana. Kurcze tak nas tu dużo że nie jestem w stanie spamiętać kto jest kto. Ale mam nadzieję że niedługo się wciągnę i będę wszystko pamiętać.
 
reklama
Do góry