reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

co myślicie o farbowaniu włosów? bo na śmierć zapomniałam, że jutro ma przyjść do mnie fryzjerka ma mi obciąć włoski i odnowić pasemka, fabra na całe włosy oprócz tego rozjaśniacz i farba jaśniejsza na pasemka eh czytam i czytam i opinie są różne
wypowiecie się
 
reklama
5dni sie spóźnia,dzisiaj po pracy lece o test....trzymajcie kciuki!!!

kciukam!!

Nie dość że mamy chore, to jeszcze dzieciaki. Moja ma szkarlatynę. Także też wesoło :)

ocho ... szkarlatyna... dawno nie slyszalam tej nazwy!! zdrowiejcie!

w każdym jednym senniki same "dobre" informacje: strata, choroba, śmierć :-(

eeeee tam... nie szukaj w slownikach. Tam nigdy nic dobrego nie ma. Poza tym. Zeby maja wiele znaczen ;)

śniło mi się, ze spałam (masło maślane, wiem;-)) i przebudziłam się z tego snu we śnie , głaskałam się po brzychu i mówiłam moja mała córeczk

w kraju mego malza jak sie sni dziewczynka to dobra wrozba jest :-)

UDAŁO SIE :) WCZORAJ ROBIłam test 2 kreska pojawiła sie jaśniutka ale ciesze sie :)
gratulejszyn!!! maaatko rosniemy w sile dziewczynki!!

wczoraj był 6tydz1dz i widziałam bijące serduszko:-)

aaaaaa jak pieknieeeee!! :-)
 
jesli chodzi o farbowanie, mozna farbowac ale szukaj farby bez amoniaku, opary moga byc toksyczne poprostu ale zawsze mozesz farbowac na balkonie :p polecam np loreala farbe...
 
Hej kochane widzę ze poruszyłyście temat farbowania włosów wiem ,że farby to mogą być te bez amoniaku ale co jeśli robi się pasemka więc rozjaśniacz wchodzi w grę?
 
reklama
fakt... zobacz w necie info na ten temat ale mysle ze nie powinno byc problemu choc ja bym tylko zafarbowala po co ladowac chemie w siebie na siebie :p
 
Do góry