reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Witam wieczorowo!!!!
Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie... Temperatury dzisiaj nie miałam,gardło też mniej boli i ogólnie nie czuję się już najgorzej...
Wypiłam dzisiaj z 15 herbat z cytryną i miodem, syrop z cebuli, a do tego mąż zafundował mi kanapki z czosnkiem, mam nadzieję że jesteśmy na dobrej drodze...:-)
Jutro przed pracą powtórzę sobie betę, a w środę wizyta u gin... zdaję sobie sprawę że to trochę za wcześnie na pierwszą wizytę, ale mimo to pójdę bo jestem bardzo ciekawa i chyba dalej do mnie nie dociera że ta fasolka tam jest, może jak zobaczę to uwierzę...:-D
kate212 mnie właśnie też te objawy z piersiami minęły trochę....
 
reklama
mam nadzieję że to tylko chwilowy spadek hormonów lub przeziębienie tak podziałało i jutro wszystko wróci do normy

chyba zdradzę swojego lekarza i wybiorę się do innego na wcześniejszą wizyte
 
witajcie
u mnie był pracowity wekend i jakieś nietypowe objawy, których nie mialam przy wcześniejszej ciąży, mianowicie ból krocza no i takie napuchnięcie myślałam szczerze że już po ciąży że to jakiś objaw poronny, poza tym to jutro idę do lekarza o 17tej więc wieczorem napisze wam co i jak ( wiem że to wyjątkowo wcześnie ale wydaje mi się że będzie przynajmniej widać ile jest pęcherzyków - bo normalnie spać nie mogę już tak sie martwie tą ciążą mnogą)
dziś jestem taka zmęczona, ale dwa przedmioty zaliczyłam uf jeszcze tylko 4 na ten semestr, a jutro do pracy
moja Ola ogląda bajkę a ja chyba idę zrobić placki
pozdrawiam i buziaki
 
Witam i pozdrawiam wszystkie mamy i oczywiście brzuszki;-)Powinien to być piąty tydzień ale dopiero dowiem się 15.12.2011r bo ide do lekarza.
 
Witam kochane. Niestety nie będę z Wami do końca bo dziś dostałam obfite plamienia i okazało się najgorsze. Idę zaraz na noc na oddział bo nadal krwawię. Więc życzę Wam spokojnej ciąży i uważajcie na siebie i Wasze maluszki. Pozdrawiam.
 
kate współczuje Ci z całego serca. trzymaj się cieplutko. mam nadzieje że już niedługo będziesz w którymś wątku na kolejne miesiące
 
ika, kate mnie też jakaś choroba chciała rozłożyć, ale staram się nie dać. piję herbatę z masą cytryny i z miodem, mleko z miodem, owoce, czosnek, syrop z cebuli. jak na razie nie przeszło całkiem, ale też się nie pogarsza, więc mam nadzieję, że uda się przepędzić tą cholerę :angry:
:szok: szok!!!! teraz dopiero widzę, że taki infekcje to norma na początku! Pogoda nie za bardzo, paskudztwa latają w powietrzu, a organizm skupiony na fasolince.

kate bardzo mi przykro.:-(

Ja też się martwię o fasolę. Z jednej strony wiem,że nie powinnam się zamartwiać, ale z drugiej jest teraz tyle poronień w koło, że nie sposób się nie martwić.
Mnie to nigdy nie spotkało i mam nadzieję, że nigdy nie będę musiała poczuć tego bólu. Współczuję wszystkim, które to przeszły. Z drugiej strony dobrze wiedzieć, że nie jest się jedyną zafasolkowaną, która boi się o maleństwo.

Kochane, czy też męczą was jeszcze skurcze brzucha? Mnie od czasu do czasu pobolewa,ale nie jak na samym początku, tak @ tylko tak bardziej jelitowo. Biorę nospę na wszelki wypadek.
 
Ostatnia edycja:
kate bardzo mi przykro. Tulam mocno :*

Roszpunka o tak, choróbska są niestety powszechne na początku ciąży. Ja też się bardzo boję o fasolinkę. Ale niestety nie jesteśmy w stanie nic zrobić tylko czekać i wierzyć, że będzie dobrze.

kate212 możliwe, że piersi przestały trochę boleć, bo reakcje na hormony są zmienne i nie muszą wcale trwać cały czas. Nie doszukuj się złych znaków, trzeba myśleć pozytywnie choć domyślam się, że Twój strach po utracie dzidziusia jest ogromny. Tulam Kochana!
 
Ostatnia edycja:
Back Opal mamy takie same suwaczki:-)

Ponawiam pytanko, czy macie jakieś skurcze brzuchola?? Nie wiem czy powinnam się martwić, czy to normalne. Mnie czasem na chwilę złapie i puszcza. To moja pierwsza fasolina i nawet nie wiem czego się spodziewać.:-(
 
reklama
Do góry