reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

reklama
Cornelcia ja byłam na Borowskiej we Wrocławiu, już drugi raz spanikowałam i trafiłam na tego samego lekarza...za pierwszym razem powiedział mi że jestem w ciąży a teraz żebym się uspokoiła bo sie nakręcam negatywnie....bo chodzi o to że miewam takie bóle brzuszka jak podczas okr. takie napięcie w brzuchu ale on powiedział , że to macica zaczyna się rozciągać...ja owu miałam 23 także moja ciąza jest bardzo wczesna, też się wszystkim martwie wizyte u lekarza mam 19 słoneczko bądźmy dobrej myśli:) dostałysmy wielkie szczęście będziemy starały się dac naszym groszkom najlepsze schronienie jakie tylko jest możliwe, a czas pokaże , ja już kocham tego groszka...moj malutki pęcherzyku rośnij!!!!!!Cornelka głowa do góry , w końcu silne babki jestesmy:)
 
Czesc dziewczyny ja dzis mialam ciezka noc i dzien.Michal strasznie kaszle a jest po ospie,wiec w nocy pojechalismy do szpitala a tam doktor powidzial ze to normalne po ospie:wściekła/y: i ze jak nie moze przestac kaszlec to mam mu wode podac:angry::angry::angry:zadnego lekarstwa nic:no: Pol nocy pzrespacerowalam do Michala i do lozka.A dzis pol dnia mnie glowa bolala i dopiero teraz mi lepiej:happy2:


Blonka nie denerwuj sie mi polozna powiedzia ze serduszko jest dopiero ok 9 /10 tyg:tak:
 
Karola och te nasze wiatrakowo :) moj maz juz pol roku co jakis czas laduje na pogotowiu z wysokim cisnieniem... I diagnoza..prosze sie tyle nie denerwowac prosze pana buahahahah
Dobrze ze zawsze wszystkie badania robimy jak latamy do Egiptu...ehh

Ile jestes w Holandii??
 
heh wiecie co teraz tak patrze w kalendaz... iiii ja bete robilam w poniedzialek i wyszla ona 5 252 czyli beta sie nie zatrzymala na 5 tygodniu ciazy.. w rubryce jest to norma dla 6 - 7 tydzien ciazy... wiec moze poprostu dziecko jest ciut mniejsze... no bo jak by ciaza sie przestala rozwijac to beta by przeciez nie rosla nie? bezsensu ale widze ze nie ja jednatak mam :p spoko laski to tylko sprzet do usg wszystko jest ok!!!
 
Blonka no od razu inaczej gadasz :D beta rosnie i jest git ;)
Karola ja juz...7 lat. Matko. Nawet nie wiem kiedy to zlecialo..
 
Dziewczyny pomocy...
coś mnie jakaś choroba łamie, mam temperaturę, ból gardła, żołądek też coś nawala...
Zaczynam się trochę niepokoić bo domowe sposoby nie pomagają, w środę mam wizytę u gin, ale boję się, że do środy to mnie całkiem rozłoży, żeby tego było mało w tym tygodniu mam tyle pracy... Nie wiem czy mam iść do lekarza pierwszego kontaktu czy czekać do środy!?
Zaczynam panikować!!!!
 
reklama
Dziewczyny pomocy...
coś mnie jakaś choroba łamie, mam temperaturę, ból gardła, żołądek też coś nawala...
Zaczynam się trochę niepokoić bo domowe sposoby nie pomagają, w środę mam wizytę u gin, ale boję się, że do środy to mnie całkiem rozłoży, żeby tego było mało w tym tygodniu mam tyle pracy... Nie wiem czy mam iść do lekarza pierwszego kontaktu czy czekać do środy!?
Zaczynam panikować!!!!

a jakich sposobów leczenia używałaś, do mnie własnie zaczyna dobierać się choroba i nie wiem czym ją odstraszyć
 
Do góry