reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2012

Czesc Dziewczyny!

Nieprzespalam pol nocy cholera....Mma nadzieje,ze wyniki beda pomyslne w koncu badania prenatalne to tylko prawdopodobienstwo wieksze lub mniejsze ale nie wyrok :tak:;-) . Zaczynam sie pozytywnie nastawiac :-) .A to na mily poczatek dnia :tak:;-) .Zobacz załącznik 436105
 
reklama
Dziewczyny sa niektore wyniki,nie wiem co myslec jeden jest chyba wysoki:-:)-( Przestalo mi byc do smiechu.Od poludnia siedze i rycze bo musze czekac na reszte badan.Jestem wsciekla na labolatorium ze nie zrobili tego wczesniej i nie wyslali wszytskich.To mi dzisiaj wyslali i zdazyli zdenerwowac,bo nie wiem co sie dzieje a be zreszty badan sie nie dowiem...

Wolna podjednostka HCG-beta(F-HCG-beta)
Wynik badania 27.4 ng/ml 0 2.0 H
PAPP-A
PAPP-A białko cia¿owe 3.68

Kochana, ja się zupełnie nei znam na tych badaniach, więc z wynikami nie pomogę. Może nie próbuj interpretowac ich sama, poczekaj na reszte i wtedy zobaczysz co lekarz powie. Mam nadzieję, że to nic złego nie wyszło i że będzie dobrze. Choć rozumiem, że pewnie stres straszny :-(

Sikam i tak co 15 minut, więc żadna bakteria mi się na długo nie zalęgnie ;)

hahaha, też tak mam, szczególnie przed snem :wściekła/y:

Witam was weekendowo :-) jakie macie plany mamuski?
My niedługo się zbieramy, wyjeżdzamy na weekend do mojej siostry :-)

P.s. wczoraj tak mnie naszło, wyobrażałam sobie maluszka, wszystko przez to, że przeglądałam ciuszki, które dla niego dostałam. Ajjj, takie malusieńkie i słodkie. tak się rozmarzyłam, chciałabym już mieć to maleństwo przy sobie :tak:
 
Witajcie w sobotnie przedpołudnie:)) Ja już po fryzjerze więc czuje sie bosko:)) Plany na dzis - obiad u rodzicow (i dobrze gotowac nie musze:-)) a jutro kino z moim Bąkiem:) A dzidzie codziennie w snach sobie wyobrażam, ale ledwo sie obrócimy i będziemy je tulic w ramionach:))
 
Cześć dziewczyny, wiem, że ten temat był gdzieś poruszany ale mam nadzieje, że pomożecie. Co myślicie o kupnie detektora?, na allegro jest tani używany babysound i się zastanawiam. Z jednej strony bardzo by mnie uspokoiło słuchanie raz na parę dni, a z drugiej boję się paniki, jak nie znajdę tętna.
A do tego wczoraj miałam mega kłótnię z mężem, wpadłam w jakiś szał i oczywiście tera zmam wyrzuty sumienia, że zaszkodziłam dziecku:-(
Też byłam u fryzjera na podcięciu końcówek, ale humor wcale nie lepszy po tym.
Pozdrawiam serdecznie
 
cześć sierpnióweczki kochane:)
dawno tu nic nie pisałam, ale stram się czytać na bierząco...
Pisze własnie z pracy, ludziska na chwilke przestai chodzić to moge skrobnąć:)
Sempe super masz rodzinke, i Ty super wyglądasz, zadbana pazurki wymalowane, podziwiam...:-) a ja przeżywam jak sobie z jednym poradzimy;) naprawde wielki szacun!
bardzo fajnie sie Was dziewczynki czyta, i milo wiedzieć ze nie tylko mi sie nie chce, chodze dalej do pracy, zamierzam do końca kwietnia jak bedzie wszytsko wporządku w co szczerze wierze i mam wielką nadzieje:)
Byłam w środe na wizycie u lekarza i jest wszytko OK:) dzidziuś podrósł fika dalej, na następnej wizycie pewno dowiemy sie już jaka płeć:) wzięlam tez skierowanie na badania genetyczne połówkowe między 22-24 tygodniem, wsumie nie wiem po co skierowanie bo i tak se 180 zł płaci no ale skierowanie mam:)
Bardzo smakowite przepisy wklejacie na forum, można coś podpatrzeć, ale grzanki przebijają wszytsko:) na szybko na ciepło i na smacznie:) ja robie tak: do jajka dolewam troche mleka, vegetki, czosnku smaze a potem daje ser żółty mmmmmniam:)
3majcie sie ciepło dziewczynki BUŻA:)
postaram się na biezaco czytać, bardzo szybko przybywa stron i ciezko mi nadązyć;) i na biezaco pisać:)
Pozdrawiam:)
 
Witam kochane
Jeden dzień bez neta i 15 stron nadrabiania :szok: nie poodpisuję Wam dzisiaj mam dzień lenia zarządzony przez mojego M. Rano wziął młodego i pojechali do teściowej wrócą wieczorkiem :-) dom już wysprzątany więc zalegam na kanapie nawet obiadu nie muszę gotować bo pyszny kapuśniak mi zostawili :-) gdyby mnie jeszcze ta głowa przestała boleć....
 
Witajcie
ja tylko na chwile bo mam nerwa:-( u mnie stron się wyswietla 81:-)

u nas dupa!!
Alicja wczoraj od rana ma taki katar ze ją zalewa a na dodatek ropa ją zalewa! tzn w oczkach więc na bank zapalenie spojówek, zakraplam jej oczy z gentamiciną jak myślicie ile dni to potrwa??? mielismy w poniedziałek jechac do Kudowy ale w takiej sytuacji przełożylismy wyjazd na środe ale nie mamy jeszcze potwierdzenia czy pokój będzie nadal wolny!!

a dzis jeszcze ta impreza Dart'owa.... najlepiej bym nie poszła ale matka moja ma zostac z nimi i mówi ze przeciez to nic nie zmieni jak zostane...

słuchajcie ustawcie sobie w panelu użytkowanika w ustawieniach zaawansowanych - tam macie opcje wyświetlania tematów a w nich ilosc postów na strone, ustawcie max czyli 40 na strone:-)
 
Cześć dziewczyny, wiem, że ten temat był gdzieś poruszany ale mam nadzieje, że pomożecie. Co myślicie o kupnie detektora?, na allegro jest tani używany babysound i się zastanawiam. Z jednej strony bardzo by mnie uspokoiło słuchanie raz na parę dni, a z drugiej boję się paniki, jak nie znajdę tętna.
A do tego wczoraj miałam mega kłótnię z mężem, wpadłam w jakiś szał i oczywiście tera zmam wyrzuty sumienia, że zaszkodziłam dziecku:-(
Też byłam u fryzjera na podcięciu końcówek, ale humor wcale nie lepszy po tym.
Pozdrawiam serdecznie

no witam, kilka dziewczyn ma detektory, rowniez ja, na poczatku byl szal, sluchalam 3 razy dziennie, teraz raz na kilka dni, ale na tym etapie akurat moja dzidzia plywa chyba w kolko, biega tam jak kon w kolko, bo wczoraj to prawie sie posikalam ze smiechu, szybkie tetno, i co chwile gdzies bieglo, potem dobiegalo i znowu uciekalo, nie lada wyczyn byl zlokalizowac wczoraj miejsce gdzie w ogole bedziemy mogli go/ja posluchac :) a moj M. na to, nie mozesz tyle kawy pic! a ja zaczelam sie wkurzac bo w pracy pije bezkofeinowa, a w domu to siki, wiec nie nie jest pobudzone przez kawe :)
dziewczyny Ci napisza jaki detektor kupily w PL, ja mam fetal doppler ale mieszkam w UK, wiec zupelnie nie wiem co najlepiej kupic w PL :)

no a tak ogolnie to tu dzis spokojnie, zauwazalam ze kazda sobota taka tu jest :)
glowa mnie boli dzisiaj :(( lyknelam rano 2 paracetamole bo bym padla w pracy, no jutro wolne, wiec sie wyspie :)
no to tyle :) chcialam sie zabrac za porzadek z lista, bo wystarczy wszystkie posty zacytowac, wyedytowac, pewno 10minut i po krzyku, ale mam lenia troszke, moze jutro to zrobie, albo ktos inny sie za to weznie co??
no dobra, to tyle dziewczynki :) aaa i chyba pojde na macierzynskie na koniec maja, skoro teraz padam, to co dopiero za miesiac, dwa.. padam na ryj wieczorem..
 
Sempe, patrząc na Twojego starszego syna, to chyba możesz niedługo zostać babcią ;-) 38 to młodziutka jesteś. Pozazdrościć takiej gromadki w tym wieku, po wyglądzie widać że rozmnażanie Ci służy :-)

Mart TY mi tu nie wróż ze babcią niedługo zostane!! ukręce mu fiuta:-) a tam na poważnie to powiem Wam ze pomagają mi chłopacy dużo i mogę na nich liczyć, młodszy dobrze się uczy ale kłamie i cwaniakuje a natomiast starszy wogóle się nie uczy, pije pali i ma generalnie wszystko w dupie!!! siwe włosy to mam przez niego ale dobrze ze się farbuje:-)
 
reklama
kruszki, dzięki za opinie. Chyba jednak nie kupię, mój maż poszedł do swojej mamy i jej powiedział o moim pomyślę i ona powiedziała, że z moim schizem to jak nie złapie tętna to będzie masakra. Moja teściowa ma swoją praktykę lekarską i tam poradnie ginekologiczną, powiedziała, źe mogę przyjśc kiedy chce i jej położna przyłoży mi detektor. Dla mnie to chyba lepiej, bo nie będe się martwić, że nie mogę znaleźć. Z teściową nie widziałam się już z 2 mce, bo na początku miała zapalenie płuc z podejrzeniem gruźlicy, a teraz ma dużo dzieci z aktywną cytomegalią i tak gadamy tylko przez telefon.

Sempe, pewnie okres buntu, kto nie miał. Ja też w tym wieku paliłam, imprezowałam, nie stroniłam od alkoholu. Teraz nie lubię alkoholu, paierosów i jestem zdeklarowaną domatorką:biggrin2:
 
Do góry