reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Hej dziewczynki. Wczoraj wypisali mnie ze szpitala, ale nie byłam w stanie pisać, spałam, głowa strasznie mnie bolała...
Generalnie to byłam już tak sfrustrowana ta niewiedza, bezradnoscią, wczoraj rano na obchodzie powiedziałam, że chcę mieć badaie. Doktorowa się zdziwiła, a ja nie byłam badana od poniedziałku i zaczęłam się wkurzać tym leżeniem. Cały czas mi mówili,że jak mam skurcze to mam u nich leżeć. Poza tym nie wierzę w usg, które mi zrobiono, które nic nie wykazało, a trwało ono 5 sekund. Dziewczyna z którą leżałam w pokoju powiedziała, że ta sama lekarka na usg nie zauważyła jej torbiela na jajniku wielkości jajnika!!Dopiero jak sama powiedziała, że przecież ma torbiel, to ona " och faktycznie". Dlatego stwierdziłam, że leżeć to ja mogę w domu, a muszę się umówić prywatnie na wizytę, żeby mieć pewność, że wszystko jest ok. Wiec na wczorajszym obchodzie tak się zdenerwowałam, poryczałam się, ale tak spazmatycznie, że stwierdzili, że pobyt w szpitalu mi nie służy i mnie wypisali...masakra. Jakoś nie trafiają do mnie takie ogólniki, że wszystko jest ok, mam leżeć i że jestem pod dobra opieką...ja chcę konkretów, skąd krew, co to za skurcze i co się dzieje...

To tak w skrócie, zaraz poczytam co pisałyście przez ten tydzień bo w końcu mam swojego laptopa, tylko strasznie się męczę, cały czas nie mogę odespać tego nieszczęsnego szpitala.

w domu mam totalny bajzel, a nic robić nie mogę i jestem załamana, bo od razu wzięłabym się do sprzątania..ehh


ojej muszę poczytać Was od 288 strony .WOW!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sempe, wow, ale rodzinka dorodna. A na początku myślałam że to 5 Twoich dzieci, że ta młoda dziewczyna to najstarsza córka, ale potem mi wyniki nie wyszły, bo 5 dziecko masz dopiero w brzuchu, więc ustaliłam że to jednak Ty. Ale młodo wyglądasz, ile masz lat? Normalnie szok, jak nastolatka. Chyba najstarsza dwójka Ci trochę pomaga w domu co?
 
A ja dziś zaszalałam. Z okazji pozytywnego usg zakupiłam taką granatową bluzkę http://torelle.pl/bonita-usg-dlugi-rekaw-p1241.html i gacie. Przymierzyłam 15 par i teraz już wiem jaki rozmiar w necie zamawiać w racie jak by co ale teraz musze metki przed M pochować :-D Jutro mam testy papp-a nie wiem czego się spodziewać. Wiecie jak to wygląda?

Świetna bluzeczka, choć mnie cena też trochę odstrasza :-p

Ja wczoraj przyciemniłam troszkę włosy, podcięłam grzywkę i zniszczone końcówki i od razu samopoczucie się poprawiło :)) Polecam!

ja właśnie też muszę się wybrać na ścięcie kłaków ;-) strasznie mi urosły, przede wszystkim grzywka. Super, że tak szybko rosną włosy, bo nigdy nie udawało mi się takich długich zapuścić, a teraz jakoś szybko idzie :-)
Kupiłam sobie fajnego groupona u dobrego fryzjera u nas, na ścięcie i zabieg pielęgnacyjny, ale terminy najbliższe dopiero na koniec lutego :szok:

A ja bylam dzis u lekarza. Wszystko dobrze, ale pani dr kazala mi juz odstawic kwas foliowy. A Wy bierzecie jeszcze?

A dlaczego odstawić? Ja biorę witaminy dla kobiet w ciąży i tam właśnie jest kwas foliowy, a witaminy chyba się bierze do końca ciąży i nawet w przypadku karmienia dobrze brać :confused:

Cornelka wspolczuje grypy jelitowej meza,mam nadzieje ze cie ominie .

Dzięki Doti, na szczęście jelitówka mnie ominęła :-)
Aha, i nie jesteśmy małżeństwem, piszę M. jako skrót od imienia :-D choć widzę, że tutaj sie go też używa jako skrót od Mąż :-D

Zuzia gratulacje i trzymam kciuki za dziewczynkę. Musisz mieć jakiegoś sojusznika do walki z chłopami ;)

Juditka super firma, tylko pozazdrościć! Aż się pewnei chce do takiej pracy chodzić :)



dziewczyny, pisze tego posta 3 raz, jak tym razem się nie pojawi to się zastrzelę :/
 
Ostatnia edycja:
Sempe, wow, ale rodzinka dorodna. A na początku myślałam że to 5 Twoich dzieci, że ta młoda dziewczyna to najstarsza córka, ale potem mi wyniki nie wyszły, bo 5 dziecko masz dopiero w brzuchu, więc ustaliłam że to jednak Ty. Ale młodo wyglądasz, ile masz lat? Normalnie szok, jak nastolatka. Chyba najstarsza dwójka Ci trochę pomaga w domu co?

Ja w pierwszej chwili pomyślałam, że to opiekunka do dzieci :-D dopiero potem zobaczyłam wpis, że to ja i moje dzieci :-D


Sopelek

czyli nic sie nie dowiedziałaś? Ale już nie krwawisz? Kurde, sama jak trafiłam do szpitala, to usg jakies dziwne miałam, wtedy lekarz nie wiedizał jeszcze zarodka, a poszłam jakieś pare dni później do normalnego lekarza i już była dzidzia widoczna :wściekła/y:
Może jakiś kiepski sprzęt mają?

To spróbuj jak najszybciej dostac się prywatnie do lekarza, żeby sprawdzili co się stalo?

Dobrze, że już w domu, odpoczniejsz, odespisz i będzie ok :-)
 
dobra tu macie mnie i moje bachorki:-) zdjęcie z października bo żadko nas zebrać do kupy:-)


W mordę misia, wyglądacie jak rodzeństwo! a Twój najstarszy to ewentualnie mógłby być Twoim facetem!
Przystojniaki te chłopaki, a młodszy ojoj, ale będzie serca łamał!
Śliczna rodzinka!
Ile Ty kobieto masz lat? chyba nie więcej jak 30, wcześnie zaczęłaś świntuszku ;)

Sopelek, to jest świństwo, człowiek płaci za ten pierdzielony ZUS i nie może liczyć nawet w szpitalu na profesjonalna pomoc. Trzyma kciuki za wizytę!
 
W mordę misia, wyglądacie jak rodzeństwo! a Twój najstarszy to ewentualnie mógłby być Twoim facetem!
Przystojniaki te chłopaki, a młodszy ojoj, ale będzie serca łamał!
Śliczna rodzinka!
Ile Ty kobieto masz lat? chyba nie więcej jak 30, wcześnie zaczęłaś świntuszku ;)

Heh faktycznie jak nastolatka:-D super, to pocieszające,że po urodzeniu dzieci można wyglądać super :-p
 
oj nie zawstydzającie mnie!! to jedno z moich gorszych fotek:tak: opiekunki nie mam i nigdy nie będę mieć:-) sama nią jestem:-) a zaczęłam 38rok życia:-( tak szybko mi te lata tecą:baffled:

Sopelek a nie możesz isc gdzies na konsultacje prywatnie?? przeciez to niedorzeczne zeby po wyjsciu ze szpitala nie miec jasnych informacji!!! Tymczasem odpoczywaj jak najwięcej. Buziak
:-)

Olga tak tak miałam na myśli Opal:-) TY i Ona na O:-D

chce mi się makaronu!!!!!!!!!!!!!!! natychmiast...
 
reklama
Sopelek bidacku tulam mocno! odpoczywaj i udaj się na wizytę do jakiegoś dobrego lekarza... Ja też w szpitalach zawsze bardziej chora się robie... Jak urodziłam Młodego to chciałam, żeby jak najszybciej mi wypis dali, bo jakbym miała leżeć dłużej to pewwnie bym gorączki zaraz dostała i innych dziwnych objawów... wr... oby do tych szpitali nie trafiać często...

Sempe makaronik ze szpinaczkiem mniam... albo bolonese czy jak to się tam pisze ;P Jejciu, ja to bym o jedzeniu ostatnio mogła cały czas heheh :D
 
Do góry