reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Olga piore 2 razy w tygodniu:-) ubrania:-)

ale jak piore ręczniki posciele koce to wychodzi tego wiecej ale ze mam pralke 7kg to raz na tydzien ręczniki raz na 2tyg posciele .. koce raz na 2 miesiące...
odkurzam co drugi dzien, gotuje takze co drugi dzien pieke raz na tydzien zakupy WIELKI KOSZYK RAZ NA TYDZIEN:-) nie da się ukryć ze z taką iloscią dzieci to żarcia idzie tyle ze ja nie wiem gdzie oni to przechowują w sobie:-) ja wpieprzam i tyje a one wygladają jakbym ich nie karmiła:-)
kiedys Wam pokaze moją gromadke...
zaraz poszukam zdjęcie
 
reklama
Cześć
ja piszę z łóżka, jeszczę trochę poleżę...
Na śniadanie zrobiłam tosty francuskie-narobiłyście mi smaka. Ja je robię z dużą ilością ziół-pyszne były;)
Odnośnie luteiny podjęzykowo, polecam w trakcie rozpuszczania mieć w ustach jakiegoś cukierka(u mnie najlepiej działał miętus).
Teraz się zastanawiam, czy mam gdzieś jeszcze powidła-mmmm taka kanapka z powidłami i wielka szklanka mleka...
 
A ja mam dzisiaj odwieczny problem z obiadem!!!! Kompletny brak pomysłu :confused2:nawet przeszukałam prawie 100 stron naszego głównego wątku żeby znaleźć stronę gdzie się sprawdza co można zrobić z tego co ma się w domu. Ale tam też nie znalazłam inspiracji. Muszę iść pozmywać to może jak się pokręcę po kuchni to mi coś do głowy przyjdzie. Poproszę o wielkiego kopa, bo dzisiaj wyjątkowo nic mi się nie chce i aż mnie to zaczyna denerwować.
 
jaka super rodzinka SEMPE !!! :) ja chciałam wkleić filmik z moim dzieckiem i mną, ale mnie hamuje takie publiczne się pokazanie! sempe wystartowała :) która następna?
może zrobimy temat fotek? :)
temat o zwierzętach też by się przydał - kota sphinxa już widziałam, ale któraś z Was pisała że ma jaszczura ;)

marcia, jakie masz obiadowe produkty? wymyślimy coś :)
my dziś świętujemy roczek ze szwagrami, będziemy robić mnóstwo pizzy :D więc obiad sobie daruję, na razie skupiam się na sprzątaniu, na razie wyczyściłam rogówkę z eko-skóry za pomocą płynu do kąpieli nivea baby zmieszanego z natłuszczającym ziajki w misce z wodą :) myłam ją pieluchą tetrową :) nie ma to jak dom z małym dzieckiem :)

wiecie co? ja się coraz bardziej cieszę że niedługo będę znów mieć takiego małego bobasa, wszystko od początku :)
 
ze zdjęciami to proponuje się wstrzymać do zamkniętego, ja pokazałam moje dzieciaki ale tylko do jutra:-) spojrzałam na moje sierpiówki 2009 i zamkniety utworzylyśmy na sam koniec lutego:-)

len we mnie wstąpił:-p a do 14tej musze wszystko zrobic bo potem idę na upiększanie do kosmetyczki!!

Olga wszystko jest kwestią organizacji i umiejętnosci segregacji prania:-) a może pierzesz czyste?? nie zrozum mnie źle ale moje chłopaki to kiedys codziennie wrzucali mi koszulki bluzki swetry!! jak nie ma plam i nie jest przepocone to mają chodzić do upadłego:-) bielizne to codziennie, małzona tez nauczyłam ze koszule można nawet zimą 2 razy założyć:-) latem to co innego.. acha i tez zalezy od pralki jaką masz jak ja miałam 4-5kg to codziennie prałam teraz mam 7kg:-) ale załuje ze ne kupiłam 9kg jak kolezanka z 5dzieci:-)

marcia sprzedaje Ci kopniaka i mam nadzieje ze rykoszetem mnie kopnie:-)

ooo ręczniki czas powiesić!!!
 
sempe - to nie ja mam problem z praniem tylko Black_Opal ;) my eksploatujemy rzeczy dość dobrze, segreguję, mam swój rytm prania, pralkę 6kg, nie mam z tym dużego problemu :) piorę gdzieś raz w tygodniu czarne, raz białe, grubsze rzeczy typu pościel to tak raz - dwa razy w miesiącu, jedyny problem mam z prasowaniem :) ale właśnie jestem w trakcie opracowania strategii jak by się tego problemu pozbyć :)

też tak myślałam - poczekać z filmikiem na zamknięty czy wrzucić na chwilę i skasować, no ale na razie jest jeszcze na karcie w aparacie więc mam czas do namysłu ;)
 
Cześć Mamuśki, to i ja witam się "z rana" ;-)

U mnie na śniadanko były parówki z ciabattą i serkiem almette. Chyba zaraz zrobię sobie kawusię z mleczkiem, choć dawno już w sumie nie piłam, bo wczesniej mnie od kawy odrzucało.

Grzanki widzę, że wszystkie znają i uwielbiają, aż sama je sobie wczoraj zrobiłam :-) ja chlebek obtaczam w jajku i startym żółtym serze i zapiekam na patelni.

Sempe ja cię podziwiam, ze ty dajesz sobie radę z taką gromadką :-)
A jak zobaczyłam zdjecie to byłam w szoku, nie widać po tobie, że aż 4 urodziłaś :p ktoś by mógł pomyśleć, że jesteś ich opiekunką, hehe Fajna gromadka :-)
 
reklama
Do góry