reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

pierwsza dzisiaj i od dłuższego czasu ;P

Witam się :D
U mnie już chyba lepiej, tzn. po woli chyba wracam do żywych - od 3 dni mnie już tak nie mdli mocno, więc chyba idzie ku dobremu :)

Hm... siedzę w pracy i się obżeram cały czas, aż się zastanawiam na ilu kilogramach się ta ciaża skończy...
 
reklama
Witam się jako druga z rana :-)

Zgadnijcie co zjadłam na śniadanie :-) grzanki z patelni :-D mmmm pycha :-) bo tak jak wczoraj Olga pisała, mam pełną lodówkę a nie mogłam się zdecydować na co mam ochotę. No i zwykłe grzanki z majonezem wygrały :-)

Dzisiaj miałam ciąg dalszy ciążowych snów. Tym razem śniło mi się że byłam na wizycie i miałam robione usg i wszystko fajnie było widać. A na koniec pani doktor pokazała ogonek między nóżkami :-) był super widoczny i jeszcze w głowie widzę ten obraz. Kurcze ciekawe czy te moje sny o chłopaku się spełnią czy będzie wręcz odwrotnie. W ostatnich 3 miesiącach w naszej rodzinie urodziło się już 3 chłopaków!!! A na przełomie maja i kwietnia będzie kolejny!!! Wyjątkowo męskie pokolenie. Ależ ja bym chciała się wyłamać! Jednak chłopaki trochę mnie przerażają. Mam wrażenie że chłopaka trudniej wychować w obecnych czasach.
 
Również witam z rana, może ja też jutro zrobię takie śniadanie. Ból zatok powoli mija, jednak augmentin expresowo działał, ten już gorzej. Na czas brania nystatyny mam luteinę podjęzykową i ten posmak w ustach po odbiera mi chęć do jedzenia. Co do snów to mi się śnią dziwne rzeczy, ale nie dzieci. Mam sodę może zrobię dziś badania choć czuję, że Pani dr dobrze prognozowała dziewczynkę.

Wczoraj moja znajoma dowiedziała się po biopsji, że dziecko ma wady genetyczne, już wcześniej NK było prawie 5, strasznie mnie to dobiło, strasznie. Starali się o to dziecko 3 lata, potem jeszcze wpadłam na jakiś artykuł o chorych dzieciach i płakałam cały wieczór. Mój mąż mnie opierdzielił, że nie powinnam takich rzeczy czytać, ostatnio kłócimy się co wieczór ale potem musimy się odzywać bo on mi robi zastrzyk z clexane.

Życzę Wam miłego dnia.
 
dzien dobry girls :)
ja skoro o sniadaniach mowa to ja pieczywo z ziarnami z maselkiem i truskawkowym dzemem :)
za mala godzinke musze jechac to pracy
dziewczynki niedlugo walentynki :) co tam planujecie dla Swoich chlopow?? no i ja co roku robie tez jakas niespodzianke dla mojej corci :) bo uwazam ze to taki dzien gdzie mozesz wszystkim co ich kochasz powiedziec ze ich kochasz :D
w uk mamy minusowa temp. oprocz tego wczoraj padal deszcze wiec wszystko zamarzlo tzw.szklanka powstala no teraz przykrywa ja snieg !! wiec trzeba dzis uwazac :)
i mam lenia..
 
witajcie :)

ja jeszcze nic nie zjadłam bo wciąż mam ten sam problem, co wczoraj, nie wiem co zjeść. Wczoraj w końcu zjadłam pączka i serek wiejski. na razie piję kawę, niech żyje zdrowy tryb życia...

mam dziś MNÓSTWO do zrobienia w domu. zbieram siły :) i oglądam ddtvn, było o segregacji śmieci, teraz będzie o tym jak ładnie ubrać dziewczynkę i jakie zabawki najbardziej lubią trzylatki :p
 
Ja na śniadanko zjadłam bułkę słodką z makiem i zapiłam litrem mleka ;) W pierwszej ciąży nie mogłam nawet patrzeć na nabiał a teraz wcinam na maksa - widocznie organizm potrzebuje heheh :D
 
Hej dziewczyny:)

Skoro kulinarnie zaczynamy to u mnie kanapki z wędliną (1 od jakiś 2 miesięcy, bo patrzec nie moglam:-p).Młody dzis siedzi ze mną w domu, a że sypie śnieg więc pewnie na sanki wyruszymy:)
To ja zyczę Miłego i ciepłego dnia:-)
 
reklama
Do góry