reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Mamy mam pytanie.
Wczoraj pojawiły mi się drobniutkie czerwone krostki pod oczami.
Dziś pojawiło się ich więcej nad nimi.
Są tylko tam. Jadłam wczoraj i dziś mandarynki. Kobiety, jak myślicie, to może być przyczyna? Mimo , że nigdy nie miałam uczulenia na cytrusy?
 
reklama
Mamy mam pytanie.
Wczoraj pojawiły mi się drobniutkie czerwone krostki pod oczami.
Dziś pojawiło się ich więcej nad nimi.
Są tylko tam. Jadłam wczoraj i dziś mandarynki. Kobiety, jak myślicie, to może być przyczyna? Mimo , że nigdy nie miałam uczulenia na cytrusy?
Mam to samo z krostkmai tylko ze na policzku i smaruje ciagle kremami ale nie przechodzi...
 
Amna doslownie kilka postow wczesniej napisalam o tej sodzie.
Zuzia fajnie by bylo jakby sie okazalo prawda. Byle do usg!
Kurteczka,czemu ja sie jeszcze nie zdecydowalam na ten test... :confused:
 
zuzia witaj wśród nas :-D

irisson też pewnie będę do czerwca pracowała...Planuję do końca roku szkolnego dociągnąć. Zobaczymy jak wyjdzie. Faktycznie nie wzięłam pod uwagę, że mogę się zrobić nadto monstrualna...:eek:

Dziewczyny, ale mnie nakręciłyście na ten test z sody:szok:, że aż chyba zaraz zrobię. Soda w domu na stanie jest zdaje się :tak: Co prawda gin zapowiedziała na 90% dziewczynkę, ale dlaczego nie zweryfikować danych mądrością ludu:-D A co tam! Ruszam!
 
reklama
Taram!!!

Test z sody orzekł: DZIEWCZYNKA:-D
Hahaha, ależ mnie ta zabawa rozbroiła:-D Mąż moje aptekarskie zabiegi na sodzie skwitował krótkim: "to niedorzeczne co wyczyniasz" :rofl2:
Miły akcent przed snem:tak:

Dobrejnocki :*
 
Do góry