reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Olga, wożę męża bo jest po operacji kolana i porusza się o kulach i nie bardzo może jeździć, a zwykle to on nas wozi, bo na myśl o jeździe ze mną dostaje palpitacji serca, bo ja trochę pirat jestem. Teraz niestety nie ma wyjścia i musi mieć mnie za szofera :)
Ponieważ on tez jest teraz na zwolnieniu i spędzamy ze sobą 24h na dobę, mam go juz trochę dość, więc dzisiaj przy okazji odzyskania auta od mechanika, postanowiłam wyrwać się z domu. Odwiedziłam siostrę w pracy, poplotkowałam, przy okazji przyjechał mój tato (pracujemy wszyscy razem) i podziwiał mój bandzioszek ciążowy, który już się rysuje powoli. Byłam też w sklepie, zrobiłam zakupy, wywaliłam brzuch i miałam pierwszeństwo w kasie uprzywilejowanej ;)
Nie było czasu na gotowanie obiadu, więc dowiozłam KFC, właśnie pochłonęliśmy i byczymy się. Jeszcze czeka mnie odkurzanie i wymiana piasku sierściuchom...
Petem już będę się byczyć :)
 
reklama
Cześć kobitki :-)

Znowu cały dzień zapinkalałam...Dosłownie dopiero teraz, od godziny 6 30 rano, usiadłam na dłużej niż 15 min.:szok: Najpierw praca, potem szybka wizyta u mamy, godzinny spacer z psem, sklep, obiad...I oto jestem, z imponującym czasem ponad 12 godzin.

doti biedaku, macie szpital w domu, fatalnie się tak kaskadowo choruje, przytłaczające. Zdrówka!!!
W kwestii fryzu i niezadowolenia męża...U mnie często też zmiany kwitowane są kręceniem nosem:tak: Mężczyźni są zwykle strasznie zachowawczy w kwestii włosów. Zdumiewa mnie nieodmiennie ich przywiązanie do jakiegoś koloru, czy długości. Zdumiewa tym bardziej, że dla mnie zmiany są na porządku dziennym i długo bez nich nie mogę wytrzymać, nosi mnie ;-)

Amna, Olga współczuję Wam dziewczyny tych bóli kręgosłupa, paskudna sprawa. Też się martwiłam o mój, ale na razie, odpukać, się nie odezwał jeszcze.

cornelka mi gin wagi maleńkiej nie podawał...Nie mam pojęcia co i jak w tej materii, ale wiadomo, że musi być to czysto hipotetyczne, więc wszelkie normy, są orientacyjne jedynie.

celinka czekam z niecierpliwością na wieści z wizyty!

marcia ja też mam ostatnimi czasy pałera:tak: Przyjemna to odmiana zaprawdę, po tych długich tygodniach zalegającej w cz członkach flegmy:rofl2:

Olga zaiwaniasz widzę jak mały samochodzik :szok: Jednak z bąblem, z psami, w ciąży w mrozy wyzwanie za wyzwaniem się czai. Podziwiam i przesyłam wirtualne fluidy mocy:tak:!!!

sempe hulako :-D Z pewnością znajdziesz coś dla siebie, to pewne, teraz cuda wianki w sklepach, nic tylko worek bez dna mieć i lu!

kakakarolina fajna bluzka:tak: Choć dla mnie cena zaporowa ;-) Jako szmateksiara inwestuję w nowe ciuchy tylko jak naprawdę muszę - patrz kiecka wieczorowa, buty, bielizna, reszta wygrzebana:rofl2:

dorotak o tak, zmiana fryzu zdecydowanie poprawia nastrój:tak: W każdym razie na mnie działa zwykle niezawodnie!

malinka ja biorę cały czas folik. Podobno dobrze wpływa na przedziwdziałanie anemii w ciąży z jednej strony, z drugiej na układ nerwowy. W dawce 0,4 mg. nie można go przedawkować, więc ostatecznie nawet jak nie pomoże na pewno nie zaszkodzi ;-). jukix, k8libby z tym kwasem foliowym i dawkowaniem to różnie mówią. Normy przez cały czas się zmieniają, a ponoć przedawkowanie jest na granicy prawdopodobieństwa, trzeba by się naprawdę ostro futrować...

Dobrego wieczoru kochane :-D
 
Witajcie.Cos tu cicho sie zrobilo.Marcia dzieki za odpowiedz.Fajnie ze dobrze sie czujesz i masz dzis tyle energi.To pewnie dlatego ze maz wraca-dobrze pamietam?Kakarolinka dzieki.Zdrowko teraz na wage zlota.Dzis troszke lepiej sie czuje .Pewnie dlatego ze jestem sama z Luizka i mam spokoj.Cornelka wspolczuje grypy jelitowej meza,mam nadzieje ze cie ominie .Olga mialas dzien pelen atrakcji.Wspolczuje tego zaslabniecia i utulania sie z recepta.Ja tez wiele razy nie odsylalam pacjenta bo mi szkoda bylo a potem ganialam po przychodniach.Tez robie takie zapiekanki tylko ze tz nie lubi wynalazkow jak to okresla wiec jem sama bo nie zamierzam rezygnowac z czegos co lubie tylko dlatego ze jest wybredny.Idzie na obiadek do mamusi jak mu nie pasuje.Ja juz rozmawiam ze swoim od wczoraj bo na przeprosiny cale zycie bym czekala i nic.Celinka na pewno badania wyjda ok.Co do kwasu to jesli sie bierze witaminy to juz kwasu nietrzeba brac.Zreszta najwazniejszy jest w 1 trymestrze.Dzis zauwazylam ze przestalo wreszcie ciagnac mnie do slodyczy ,jem tylko z lakomstwa teraz:zawstydzona/y:No i mam ochote na kefiry,maslanki,owoce co mnie cieszy ogromnie oby tak dalej
 
[h=2][/h]
ticker.php


ticker.php

ticker.php

ticker.php


witam jestem mama 3 synków a teraz spodziewam się kolejnego dzidziusia.....mam termin na sierpień.. 2012...poszukuje wiadomości na temat testu robionego z sody...do usg 7 tygodni..a tak bym chciała wiedzieć..jaka płeć ma fasolka.......fatalnie się czułam na początku wymioty..zgaga mnie strasznie ,męczy..dopiero teraz w 13 tygodniu dopiero po woli dochodzę... do siebie...a jak inne mamy się czują??/
 
reklama
Do góry