reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

doti12 mi lekarka karze brać sam kwas i witaminy w których też jest kwas. Wizytę mam 22, więc zapytam ją po co mi tego tyle....
 
reklama
Ja też cały czas biorę i witaminy i kwas foliowy i nie kazali mi jeszcze odstawiać, w poprzedniej ciąży brałam kwas do końca ciąży.
 
Jukix a badania,morfologia ok?Moze wyszly jakies braki w organizmie .Nie znam sie wiec nie bede sie wypowiadac.Co gin to inna teoria.Mi kazala juz odstawic a witamin na razie nie kazala brac.W poprzedniej ciazy tez chyba po 20 tyg dopiero kazala sie w witaminy zaopatrzec Aia no to zabiegana jestes wspolczuje a jednoczesnie zazdroszcze bo ja codzien siedze oklapem w domu i tak marze zeby sie gdzies wyrwac.Niestety nie mieszkam w miescie,zle sie czuje i teraz nigdzie z Luizka sie nie rusze bo mrozy.Ech znow mi sie chodzenie do pracy marzy.Szybciej czas leci i nie ma kiedy myslec o problemach,czy zly samopoczuciu
 
doti12 wyniki mam ok, więc tak jak piszesz- co lekarz to inne zalecenia... Podpytam następnym razem na wizycie co i jak. Z tym złym samopoczuciem to masz rację, jak się siedzi w domu, to sie myśli o "głupotach".Problemy to ma chyba każdy, jeden większe drugi mniejsze. Niektórzy o nich poprostu nie piszą. Teraz priorytetem muszą być nasze brzuszki :-). Ja już niestety od końca grudnia musze siedzieć w domu i tylko patrzeć jak zacznę sie poszerzać :szok:
 
cześć dziewczyny ! ;-) ale mnie dzisiaj brzuch ciągnie, zmęczona do tego jestem, mam nadzieję, że to tylko powiększająca się macica, bo aż biodra bolą...
ja dzisiaj sobie liczyłam opcjonalny czas do którego muszę pracować, wyszło mi 1.06, czyli 30tydz. :szok: będę ogrooomna :rofl2: no ale tak to sobie zagwarantuję pracę po macierzyńskim, ehh zazdroszczę tym, którzy mogą w domu opiekować się dzidziusiem...
wiecie co, ale mam śmiechawe z męża, ja ostatnio padam o 22 i o przytulankach może zapomnieć, hahha taki jest z niego przytulak teraz... właśnie mi cole przyniósł, batony, kolację zrobił i tak łasi się jak kot... ciekawe ile wytrzyma :-D
 
Dziewczyny wpisujcie daty porodow w watku z nasyzmi datami ,ja to potem uporzadkuje i zrobi nam sie rpzejrzysta lista.

Teraz uciekam sie kapac i zaraz potem do was wracam:tak::-D
 
Zuzia witaj i gratki!Patrzac na suwaczki to pewnie dziewczynka by sie przydala teraz bo chlopaki to Cie zdominowali:D O tym tescie z sody bylo na tym watku nawet nie tak dawno. Trzeba do pojemniczka nasypac sody a nastepnie nasikac na nia:) Jesli sie zapieni to chlopak,jak nic sie nie dzieje to dziewczynka czegi Ci zycze.No to do roboty i daj znac co wyszlo!
 
reklama
Zuzia witaj i gratki!Patrzac na suwaczki to pewnie dziewczynka by sie przydala teraz bo chlopaki to Cie zdominowali:D O tym tescie z sody bylo na tym watku nawet nie tak dawno. Trzeba do pojemniczka nasypac sody a nastepnie nasikac na nia:) Jesli sie zapieni to chlopak,jak nic sie nie dzieje to dziewczynka czegi Ci zycze.No to do roboty i daj znac co wyszlo!

o.k lecę spróbować.....a termin mam na 17 sierpnia..chłopaki tez chcieli by siostrę....Moje dzieci są planowane co 3 lata..celem naszym jest córka ..ale tym razem postanowiliśmy ze to ostania próba..co wyjdzie to wyjdzie..to już siła wyższa...najwyżej założymy drużynę piłkarską.. :-)..ciekawe co mi z sody wyjdzie idę próbować...
ticker.php


ticker.php

ticker.php

ticker.php
 
Do góry