reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Czesc Dziewczyny!
Nic osttanio nie pisalam,ale zagladalam.Czekam z niecerpliwoscia na te wyniki badan prenatalnych mam nadzieje,ze wyjda ok.... Mnie dopiero zaczely meczyc objawy ciazowe i znowu zaczyna sie kregoslup no i pieknie bo z cora mialam takie bole przez ciaze ze jak wstawalam z lozka to pol godziny ryczac przy tym taki bol a podwoil sie przy porodzie. Pozatym od dwoch dni tylko bym spala i bol glowy meczy,masakra.Od 13 tygodnia spada juz beta hcg wiec objawy tez sie beda oslabiac naszczescie ze teraz mei zlapalo a nie an samym poczatku...
 
reklama
Katjusza i takie wypadki sie zdarzaja :tak: Mi tydzien temu Michal twarda okladka ksiazki rozciol czolo i nabil guza:szok::tak: A to dlatego ze sie popisywal przed dziadkami ,z którymi gadal na skypie:tak:
 
Katiuszka oj biedna jesteś, pobita przez własne dziecko. Mam nadzieję że siniak szybko zejdzie. Ahh wakacje, kiedy to było.... Miło powspominać :-)

Ciekawe o której godzinie mąż wróci do domu. Nie mogę dzisiaj przesiadywać przed laptopem tylko muszę się solidnie wziąć za obowiązki. Tym razem nie mogę sprzątać tak jak dziewczyny - tylko w rozmowie przez telefon z mężem :-) dzisiaj muszę się przyłożyć.

Ale pięknie słonko mi przez okno świeci :-) biorę się do roboty póki jeszcze mam ochotę :-)
 
Katjusza, łączę się z Tobą w bólu ;) Ja chodzę cała pogryziona i podrapana. Jeszcze chwilę i mi przyjdzie opieka społeczna do domu sprawdzać, czy mnie czasem Mąż nie bije ;)
 
A ja dzisiaj w końcu odbieram auto od mechanika, jutro męża do szpitala na kontrolę wiozę.
W końcu jak będzie auto, to zrobię większe zakupy, ale chyba będę je do domu wnosiłam na 10 razy, żeby nie dźwigać :)
 
Witam.U mnie bez zmian.Do anginy dolaczylo przeziebienie i katar,bol glowy itp.Na dodatek dziecko podlapalo odemnie angine i w nocy jezdzilismy z nia do przychodni.Zrobilam syrop z cebuli ale chyba nie dam rady przelknac a moje dziecko lubi.Dalam jej lyzeczke i czekam czy nie dostanie wysypki od miodu.Jesli bedzie ok to bede jej dawac do picia.Kurcze splywa mi cos do gardla z krwia to znaczy ze zatoki tez mialam zawalone?Marcia przez 6 dni brac ten antybiotyk?czy moge krocej sie szpikowac jesli bedzie poprawa.Wiem ze powinno sie brac 6-7 dni ale ciagle mysle ze podtruwam dzidzi.Gin mowila ze musze brac bo angina moze zabic dziecko:-(No nic jak mus to mus.Ale macie przeboje z tymi dzieciakami .A ja mojej ciagle powtarzalam ze mamie nie wolno robic kuku ,wiec cala swa energie wyladowywuje na tz i on ciagle podrapany chodzi.Nieraz podkrada moje cienie brazowe zeby zatuszowac strupy:-)Dzis sama urzeduje bo tz caly dzien w pracy .Zastanawiam sie co bede robic.Wiecie co ,wstyd sie przyznac ale nie moge zmieniac pampersa malej jak zrobi kupke ,zaraz wymiotuje,wogole na widok zupy chce mi sie wymiotowac itd.Gin kazala zrobic tsh tarczycy,bo mowi ze jesli do tej pory tak mnie meczy to trzeba sprawdzic.No i za miesiac kazala pojsc do szpitala jak bedzie miala dyzur ,tam maja super sprzet ,mozna dzidzi ogladac w powiekszeniu na wielkim ekranie i moze uda sie zobaczyc plec:-).Zobaczymy czy fryzjerka miala racje.A swoja droga to bylam tam 1 i ostatni raz .Nigdy nie wybulilam tyle kasy na pasemka co tam.Zawsze robilam za 70zl razem z podcieciem a teraz drugie tyle:szok:Na dodatek tz sie nie podoba moja odmiana:wściekła/y:
 
Wpadłam w wir sprzątania i w ciągu godziny zrobiłam więcej niż przez ostatnie tygodnie!! Teraz chwila przerwy i zaraz lecę na zakupy. Ale mam dzisiaj energię :-)

Doti bierz antybiotyk do końca, bo jak się przerywa branie wcześniej to bakterie mogą jeszcze zostać w organizmie i uodparniają się na antybiotyki. Potem może być nawrót choroby i jeszcze gorzej będzie ją zwalczyć. A tak jak mówiła gin bakterie są gorsze dla dzieciątka niż ten antybiotyk. Kurcze współczuję Ci tych wymiotów. Koniecznie zrób badania na tarczycę. No i staraj się nie denerwować, bo to pewnie jeszcze bardziej nasila dolegliwości.
 
witajcie, ja to dziś miałam misję... byłam na pobieraniu krwi do badań w laboratorium, musiałam iść z Natalią, jest -10 i ubieranie siebie i dziecka na wyjście w taki mróz to istna masakra :p w dodatku zgubiłam gdzieś ciepłą czapkę Natalii, musiałam ubrać dwie cieńsze jedna na drugą, ona nie lubi ubierania czapek :p po pobraniu zrobiło mi się słabo, jak leżałam na ławce półprzytomna to pani pielęgniarka w trosce o moje dziecko ją porozbierała :p porozpinała, zdjęła rękawiczki, i zdjęła obie czapki... więc jak doszłam do siebie to musiałam dziecko ubierać ponownie :p
nie muszę wspominać że poszłam na czczo, nawet się wody rano nie napiłam :p po badaniach, po omdleniu, na głodno poszłam jeszcze na zakupy, potem jeszcze po psy do domu i jeszcze raz z wózkiem windą na dół z psami na siku... w końcu dotarłam do domu, muszę teraz zrobić sobie jeść, Natalii kaszkę, rozpakować te zakupy i ugotować jeszcze no bo sobie nakupiłam...

k8libby - ty to kierowca jesteś ;) twój mąż nie ma prawka? ciągle piszesz że go wozisz :) fajnie :) ja osobiście bardzo lubię jeździć autem, któraś tu wspominała że jej mąż lubi jeździć w zimie jak jest pełno śniegu - ja też uwielbiam! nie jak jest tak gładko i ślisko, ale jak jest dużo takiego gęstego śniegu na drodze, do tego dużo zakrętów - coś pięknego :)
acha i okropnie się wczoraj uśmiałam z opisu byłego męża k8libby i jego sexualnych fantazji :D

wczoraj wróciłam z pracy tak wykończona że tylko wrzuciłam przepis na kotleciki i padłam... ból pleców okropny, dokładnie tak jak pisze Amna - rozumiem Cię doskonale... mnie boli jak jestem w pracy i mam duży ruch, ale tylko jak jestem na drugiej zmianie - na pierwszej jakoś nie boli. ale że robię tylko popołudniami (rano to tylko soboty) - to nie ma się z czego cieszyć. No i boli mnie jeszcze jak są u nas goście albo my idziemy w gości - nie mam pojęcia dlaczego, w tamtej ciąży miałam tak samo, pamiętam ile wizyt przecierpiałam, czy to u znajomych, czy u rodziny, czy jak znajomi byli u nas... dziwne :p jak jestem w domu sama to mnie nie boli...
no i przy porodzie - to była masakra! gdyby nie piłka to bym chyba cały czas stała... nie mogłam leżeć, nie mogłam siedzieć, a jak miałam KTG to wrzeszczałam że się odpinam i wstaję - bo nie mogłam wytrzymać 15 min leżąc na boku, tak mnie krzyże bolały! coś okropnego...

kupiłam pół kilo mielonego mięsa wołowego, nie mam pomysłu co zrobić z tego... może mi kochane coś podpowiecie? ;)

no, odsapnęłam, lecę zrobić sobie śniadanko :)
 
witajcie:-)

ooo mamy drugą podwójną mamusie???:-) witaj i mów cos wiecej o sobie.

ciąg dalszy u mnie segregacji...2 wory do pck wyrzuciłam a teraz weszłam do pokoju chłopaków i im wszystko z szafy i biurek wywaliłam na podłoge juz na ten ich burdel patrzec nie mogłam! wsciekną się jak wrócą ze szkoły ale nie dostaną obiadu za nim tego nie poukładają!!!!!!:-)

a mnie przy przesuwaniu biurka cos strzeliło w plecach:no:
acha i robie dzis te udka co Dorotak zapodała ale troszke zmodyfikuje:-)

w sobote szykuje nam się wyjscie do klubu na turniej Dart'a a potem impreza i niestety nie mam co na siebie włożyć....jutro jade od rana na zakupy ale czy są ubrania imprezowe w rozmiarze 42/44???
 
reklama
Ewa, Kajtusza pora wziąć się za wychowanie :-D
Doti zdrówka
Marcia coż za odmiana miła ;-)
Olga Twoje wpisy przypominają mi jak prze....srane jest życie z małym dzieckiem :-D ubrać dwulatka to już żaden problem :)
Sampe to pewnie że są. Przecież to są normalne rozmiary udanego balowania

A ja dziś zaszalałam. Z okazji pozytywnego usg zakupiłam taką granatową bluzkę http://torelle.pl/bonita-usg-dlugi-rekaw-p1241.html i gacie. Przymierzyłam 15 par i teraz już wiem jaki rozmiar w necie zamawiać w racie jak by co ale teraz musze metki przed M pochować :-D Jutro mam testy papp-a nie wiem czego się spodziewać. Wiecie jak to wygląda?
 
Ostatnia edycja:
Do góry