reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Jem jak mnie zaczyna boleć gardło, albo w ogóle zaczyna pobierać jakieś przeziębienie. Tylko trzeba z tym miodem uważać, bo jak wiadomo w ciąży trzeba uważać na cukier...
 
reklama
Dzieki dziewczyny .Niewiem jak z miodem wogole go nie lubie jak mnie wczoraj bolalo gardlo to mleko z czosnkiem wypilam ,ale uwaga bo pocalunki potem nie smakuja .Ja mam takiego lenia ze tragedia nic mi sie nie chce ,nawet po corke do przedszkola isc .
 
Czy Wy też macie takie codzienne dylematy- CO MAM ZROBIC NA OBIAD???. Ja nie mam pomysłu! już mnie to denerwuje... Pytam się tych moich chłopów na co mają ochotę, odpowiadają wszystko jedno. Zrobie "wszystko jedno" to kręcą nosami... Zacznę strajkować i niech se sami gotują!
 
Cześć dziewczyny
Trochę już was czytam ale jeszcze nic nie napisałam. Więc zaczynam:
Jestem z Poznania mam 28 lat, to moja pierwsza ciąża.
Termin mam na 15sierpnia wg OM, ale owulacje miałam 20dnia.
Wczoraj miałam USG genetyczne i wg lekarza wszystko świetnie NT1,7mm dzidzia 62mm. Teraz czekam na wyniki PAPA i wszelkie obliczenia, ale bez nerwów.
Najprawdopodobniej chłopak-wg USG, ale soda się nie spieniła;))
Jest to moja pierwsza ciąża, więc już zaczynam się stresować porodem, gdzie z kim, jak, czy ze znieczuleniem(nie wiem czy gdzieś w Poznaniu dają), czy iść do szkoły rodzenia itp...
Może mamuśki, co rodziły w Poznaniu coś mi pomogą. Sempe, ty masz chyba największe doświadczenie prawda;)
Trzymam cały czas za Was wszystkie kciuki...
witaj Kochana :) my tu mamy odpowiedzi na wszystkie pytania :D tematy jak potrzeba to zakladamy nowe, takze odnosnie porodu to polecam temat porodowy :D temat porodowy, alez to zabrzmialo :D

Dziewczynki, czy w ciąży można jeść miód? :)
ja co kilka dni jem platki kukurydziane z miodem, w malych ilosciach, nie przesadzajac oczywiscie ze mozna, nie doczytalam zeby byl zabroniony :)

kruszki - chyba będziesz musiała jednak moderować tą tabelą bo wystarczy, że dwie dziewczyny równocześnie wypełnią i już będzie rozbieżność. I dzięki za pomoc ;-) i marci też :-)
pomagaj!!!

Jem jak mnie zaczyna boleć gardło, albo w ogóle zaczyna pobierać jakieś przeziębienie. Tylko trzeba z tym miodem uważać, bo jak wiadomo w ciąży trzeba uważać na cukier...
tak jest !
 
Witam nowe sierpnioweczki.Miod mozna jesli komus nie grozi cukrzyca.Wczoraj lekarz kazal zrobic mi syrop z cebuli na miodzie i popijac.Dorota ciemna czekolada ,ladny kolor.Zawsze chcialam taki miec ale mam sredni blond i na mioch wlosach wychodzil czarny jak kruk i musialam leciec do fryzjera rozjasniac bo jestem blada ,wyglondalam jak...A teraz mam pasemka jasny blond z brazem przechodzacym w czerwien.Mi sie podoba, przynajmiej nie jestem taka mysza blada.Chodzi za mna burgund ale chyba nigdy nie zbiore sie na odwage ,no moze jak zaczne siwiec i bede malowac wlosy.Bo teraz to pasemka specjalnie po to zeby nie przejmowac sie odrostami
 
skonczyłam ogarniac skrytke w domu, wywaliłam ze 100słoików a 100 zostawiłam na letnie przetwory:-)

Dorotak chyba ze 3 lata się mobilizowałam by te dokumenty wszystkie posegregowac a ile miejsca się zrobiło!! makulatury z gazet męża(muratory projekty) i moich (na temat dzieci) to uzbierałam wczoraj chyba ze 40kg!! po cholere to trzymać ..syn będzie miał plusy w szkole.

Olga nie dąsaj się na męża.. bądz mądrzejsza i nie zniżaj się do jego poziomu.

widzę kolejne nowe mamuski!


Majusia
a do jakiego lekarza trafiłaś?? dobry lekarz to podstawa.

jem własnie owianke:-) a na obiad mamy pieczarkową z makaronem
chodzi za mną kurczak z rożna:-) kokokokokkoko
 
Elka 4 bombel wow gratulacje
Majusia witaj i gratulacje również. Wątek porodowy mamy:) trzeba tylko odkurzyć
Majeczka miód można nie ma przeciwwskazań to akurat zdrowy cukier
Sopelek kamień z serca. Oby więcej dobrych informacji, Pilnuj tej swojej parki
Doti ja do takich rzeczy dość sceptycznie podchodzę, Nawet testu sodowego nie robiłam :) ale kto wie pożyjemy zobaczymy;-)

Wszystkim gratuluję kolejnych zdrowych dzieciaczków :tak:

A ja od wczoraj czuję, że jestem w ciąży. 7cm to już nie przelewki :-D to badanie to taki etap osiągnięty. Najpoważniejsze wady wykluczone 15 tydzień sobie leci to już nie przelewki :-D normalnie szczęśliwa jestem jak nie wiem co. Teraz to już mogę o imionach myśleć ech jak się cieszę, że znów będę miała bobasa tararararara

Na obiad będzie potrawka z kurczaka (podejście do mięsa zobaczymy mdłości odpuszczają więc może może) jak by któraś szukała inspiracji
 
reklama
Do góry