reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2012

Olga RaQ - świetna ekipa, zazdroszczę Ci tego spacerowania, ja w ciągu dnia muszę w pracy siedzieć, a moje dzieci teraz ferie mają i u dziadzia muszą siedzieć cały dzień :( Jedyna szansa przy weekendzie.
Jakim to aparatem robiłaś, bardzo ładne zdjęcie?
 
reklama
ja zdjęć nie robię :p to mój mąż był w sobotę na spacerze, ja byłam wtedy w pracy. Aparat ma nikona D300.
Dziś równie piękna pogoda ale w nocy było -15 i jest strasznie zimno... jakoś nie odważyłam się wyjść na spacer... robię obiad i zbieram się do pracy... może jutro się wybiorę bo to nieładnie siedzieć w domu jak jest tak super na zewnątrz... choć to zimno :/ ale jestem beznadziejna :p
 
zdjecie jest naprawde bardzo wyraziste, ekipa jest swietna :) wszyscy pozuja i nie nie.. telefonem to sie tak nie da :) musze pomyslec o aparacie bo nasz padl.. w sumie to mu pomoglam.. kilka razy go upuscilam.. nie znam sie na aparatach, takie rzeczy zawsze zostawiam mojemu M. przeglada, szuka, i dowiaduje sie :) i potem mamy fajne sprzeciory :)
 
no, my też ale spłacać go będziemy jeszcze z dwa lata :p
na szczęście sprzęt zbierał się sukcesywnie, jak kupił coś lepszego to stare sprzedawał i jakoś to idzie... zresztą jak mąż wymyśla coś nowego do aparatu to choćby to kosztowało - ja się na wszystko zgadzam, to jego hobby od lat, ja mam swoje psy które równie dużo nas kosztują :p więc jak mąż coś potrzebuje to ja mu na to "oczywiście kochanie, jakoś damy radę" ;)
 
No fajny aparacik, już wcześniej oglądałam zdj z właśnie tego aparatu i baaardzo mi się podobały.
Olga mam takie samo podejście do zakupów męża jak Ty :-D czasem zachowuje się jak dziecko, które koniecznie chce mieć zabawkę :sorry: i musi ją kupić, niekiedy staję przed faktem dokonanym, ale rzadko mam mu to za złe ;-)

-----

Właśnie dostałam telefon od szefa, że wszystko poszło ok, nie będzie stratny i mogę spać spokojnie, ufff... ulga.
 
Ostatnia edycja:
witajcie wszystkim gratuluje przez jakiś czas byłam z wami ale los chciał inaczej i dołączyłam do starających się po poronieniu, zazdroszczę wam ale szczerze trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązania i po cichu liczę że dołącze do listopadówek eh zmykam bo mi zaraz serce pęknie...
buziaki
 
mgielka2008 - miło że się odezwałaś, oczywiście że Cie pamiętam, trzymam mocno kciuki i z całego serca życzę Ci szybkiego "zafasolkowania". Odezwij się czasem. Młaaaaa :*
 
reklama
Hej dziewczny
Olga super ta twoja ekipa :-D...ale ja wolę koty ;-)
co do smarowania się mazidłami, mam problem z systematycznością :-(na razie smaruję się...jak mi się przypomni...oliwką bambino. Nawet ładnie pachnie i szybko się wchłania więc spoko.

Ja mam problem z cerą. Mówią, że w ciąży jest lepsza cera, a ja mam jakiś koszmar na czole. MASAKRA. Już sama nie wiem od czego, nigdy nie miałam syfów, a teraz nie wiem od czego to... macie podobnie? może to od tego duphastonu? mam też więcej włosków na brzuchu :-(jestem brunetką i wygląda jakbym zarastała futerkiem...ehh..

Dziś wstałam o 7 do WC i zasłabłam, ledwo doszłam do łóżka, męża obudziłam, od razu nogi do góry mi podniósł, serce waliło mi strasznie i szum w uszach, zimny pot:-( nie wiem skąd coś takiego. Dziś leżę i odpoczywam, czytam Tatianę i Aleksandra :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry