reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Vusia współczuję mdłości :-( mnie też troszkę niewyraźnie w tym temacie
Zylcia witaj ja tez planuję wizytę dopiero 22.12 nawet później chciałam ale postanowiłam, że jednak przed świętami pójdę;-)
ika beta na pewnp będzie super :tak: jak ty taka niecierpliwa to jak ty te 9 miesięcy przezyjesz :-D
Błonka konkretne masz to zaspanie :-D
Annajak najpiękniejsza słoniczka na świecie;-) najważniejsze kurdupelki :tak:
Karola a co Ci zapowiada wysoka wagę?
mgd trzymam kciuki za wizytę
kajtusza a już niedługo będziesz do dwóch wstawać :-D

No i co z tym oddzielnym wątkiem. Kto chętny moderować????
U nas wczoraj był mikołaj. Młody miał łzy w oczach i ciągle tylko powtarzał: mikołaj idź już, przyjdź za rok. Za to jak poszedł dzika radość zapanowała:-D Jesssu jak ja się boję, że tego drugiego tak mocno nie pokocham....
A dziś pobudka o 6 i rozkoszuję się tymi ostatnimi trzema tygodniami w pracy. A wy pracujecie czy pilnujecie domowego ogniska???
 
reklama
kakakarolka - no co Ty gadasz! oczywiście że pokochasz!! :-):-)

a z tymi dzieciakami to faktycznie jest szaleństwo czasem, nie? ja ostatnio dostałam w Rossmanie jako gift płytkę dvd z bajką o autobusach a że akurat szłam do przyciaciółki, która ma synka prawie 3-letniego to mówię: masz Maksiu ciocia taką płytkę dostała i Ci daje, a on z pełną powagą ją wziął do rączki, przytulił do piersi i oznajmił: O TAKIEJ MARZYŁEM :-D:-D prawie się z koleżanką posikałyśmy ze śmiechu :-)
 
Witam kobietki :)
NO własnie i mnie coś dziś wzięło na mdłości :szok: chyba tak naprawde doszło do mnie po wczorajszej wizycie ze jestem w ciąży !!!!!!!!!!!!!!!!

co do karmienia to własnie tez słyszałam ze raczej nie wolno karmić w ciązy, bo może dojśc do poronienia poprzez podwyższoną prolaktynę !!!!!!!!!!!! wiec lepiej na to uważać :)

U mnie od wczoraj śnieg :) Mój mały siedzi przy oknie i krzyczy "łał" !!! :-D

karolina- Ja siedzę i pilnuję domowego ogniska,,,,, powiem szczerze ze chętnie bym juz dawno poszła do pracy ale nie mamy z kim zostawić małego :( wiec na razie jestem kurą domową :-D ale mnie na razie z tym dobrze :) spędzam z małym tyle czasu ile tylko trzeba :) no a pichcić uwielbiam :)
 
Kajtusza mój Maks też by Ci tak powiedział za autobusy i jeszcze buziaka byś dostała:-D Coś czuję, że pokocham ale i tak się boję
Ilona ja dołączę do kur domowych mam nadzieję w styczniu i nie mogę się doczekać. Mój zapuszczony dom woła o ratunek
A czy Ty zauważyłaś że Twój syn jest tylko kilka dni starszy od mojego :-) a teraz mamy 5 tygodni i 4 dni :-) ale zbieg okoliczności
 
Witam :D Dołączam :) Muszę się komuś pochwalić, bo marzę o dzidzi odkąd pamiętam, a jednak z moim M nie chcemy zapeszać.
Test w poniedziałek...dwie wyraźne krechy w ciągu sekundy, wczoraj beta HCG 1 844 :D Jestem przeszczęśliwa, ale też strasznie pełna obaw czy wszystko będzie ok. Do lekarza na usg dopiero 19.12, żeby mieć pewność, że zobaczę moją niunię. Wg okresu termin na 7.08. Tak jak chciałam.
Pozdrawiam Mamuśki

Dodam, że piersi są niemiłosiernie czułe. Poza atym zero objawów.
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny, ja dzis mialam pobudke o 6 bylam zrobic bete, jak wrocilam do domu to koniecznie musialam sie jeszcze chwilke kimnac i tak zlecialo do 10.30... ja obecnie nie pracuje, wiec dolaczam do kur domowych:-D, ale wcale nie narzekam, wrecz przeciwnie :-) dobrze mi z tym!!!! milego dzionka zycze!!!
 
flądra witaj i gratuluję !!!!!!!:)
cały opis tworzenia suwaczka masz w pod wątku , przydatne linki :) wejdz tam i przeczytaj sobie :))))))))))))))
 
reklama
Do góry