reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

reklama
Czekam, mam wizyte u innej gin w piątek... Nic złego się nie dzieje, nie krwawie... Nasiliły się ciążowe objawy, rzygam, sikam, cycki bolą...
 
K8 - trzymaj się!! Oby piątkowa wizyta zakończyła się pozytywnie, mocno trzymam kciuki :tak:

Cześć dziewczyny, wieki mnie tu nie było.. Tak weszłam zobaczyć czy forum jeszcze żyje a tu nie tylko "hula" ;-) ale ile nowych dzieciaczków się pojawiło albo jest w drodze :-)

Aia - jak sobie radzisz z dwójeczką? Jak Mania na młodszego braciszka?

U nas wszystko ok, Leoś jest mądrym, energicznym dzieckiem, jak chyba teraz wszystkie prawie dwulatki ;-) Muszę częściej tu zaglądać i zaraz idę na wątek zdjęciowy :-p
 
k8libby kciuki zaciśnięte!

cornelka a dzięki za pamięć:-D U nas już lepiej, to znaczy skłamłabym gdybym napisała, że "z górki" bo pewnie jeszcze nie tak hop, ale generalnie czuję, że się zgrywamy coraz lepiej:tak: Początki z dwójką, są moim zdaniem przedsięwzięciem karkołomnym. U nas "tradycyjnie" Młode absorbujące, z rodzaju "je i nie śpi", więc tym bardziej;-)
Mania jest bardzo dzielna. Akceptacja brata pełna, choć to chyba w tym wieku tak jeszcze jest;-) Brat z kolei wpatrzony w Manię jak w święty obrazek od początku. Tak pewnie zostańie przez najbliższe lata.
Generalnie jest wesoło:-D Gra gitarrra!

Podejrzałam po sąsiedzku, że wczoraj "nasza" marcia331 urodziła synka:-D Wielkie gratulacje!
 
reklama
K8libby, daj znać. To dzisiaj masz wizytę? trzymam kciuki!

Gratulacje - kolejne maleństwo na świecie!

Dzag, chyba tylko w urzędzie państwowym jest tak jak piszesz ;-)

Kurde, mam galopującą nadczynność tarczcy i zdiagnozowali mi chorobę Gravesa-Basedova, generalnie nic miłego, muszę oczy zbadać dość konkretnie. Zadzwoniłam do oddziału okulistycznego w szpitalu koło mnie i zostałam zapisana na 28 LISTOPADA!!!!!!!!!!!!!!!!! To jest jakiś żart... Nie wiem jak sobie radzą ludzie którzy nie mogą sobie pozwolić na prywatne badania, zapłacę za nie lekko 400zl. Strasznie to przykre....
Bruno jest strasznym uparciuchem ostatnio, im bardziej go proszę żeby czegoś nie robił/ coś zrobił tym bardziej odmawia, Mama jest na skraju wyczerpania.. Chce kaszkę na śniadania a jak ją dostaje to mówi że kaszka nie i tak w kółko. O losie:wściekła/y:
Zaczynam majówkę dzisiaj! Mieliśmy piękne plany... dzisiaj miałam być w samolocie do DUBAJU!!!!! Niestety Marcinem ma nogę w gipsie już 3 tydzienń... jedziemy więc w góry świętokrzyskie. Powinnam się w sumie smucić ale w sumie to się cieszę bo mieliśmy lecieć sami a tak spędzimy tydzien z mlodym. No i kasy trochę szkoda bo wiadomo że nam parę groszy za bilety zwrócą. No ale widać tak mialo być.

Ściskam Was mocno. Miłego weekendu!!!
 
Do góry