reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

reklama
Czesc dziewczyny, pewnie mnie tu nikt nie pamieta, nie bylo mnie tu baaardzo bardzo długo.. chcialam zobaczyc co u Was..
K8 bardzo mi przykro :( ....
Asia.85 gratuluje :p kolejne dzieciątko :) ktos jeszcze czeka na kolejnego okruszka? :)
 
Witajcie.

Dawno mnie tu nie bylo. Jak juz wiecie niedawno urodzilam drugiego synka. Porod bardzo szybki bo trwal 4,5 godziny. Urodzilam bez znieczulenia i bez nacinania slicznego koloska 4100g! Troche lezelismy w szpitalu, bo maly mial zapalenie pluc. Ale teraz jest juz ok. Tymek dobrze reaguje na brata, czasem tylko sie niecierpliwi jak chce zebym z nim gdzies poszla a ja akurat karmie. Ignas jest bardzo grzeczny, pieknie je i spi. Nie wymaga duzo uwagi wiec jest super. Trafila mi sie dwojka naprawde cudownych chlopakow. A poza tym to sporo sie u nas dzieje, bo ruszylismy z budowa domu. Niestety pogody nam troche przeszkadzaja ale idziemy do Przodu. Marzy nam sie zeby na nastepna jesien juz sie wprowadzic, bo mieszkanie z dwojka dzieci i mama w mieszkaniu bywa uciazliwe. Dlatego wybylismy teraz na dzialke i siedzimy w naszym gospodarczym. Nie musze wozka nigdzie targac a Tymek moze biegac po podworu ile chce.

Ciekawa jestem co tam u Was. Widze przykre wiesci od K8 :-( wspolczuje Ci bardzo.

A jak sobie radza inne podwojne i potrojne mamusie?
 
Cześć sierpniowe mamuśki:-),

Błonka a zdziwiłabyś się, bo ja np Cię pamiętam bardzo dobrze:-D Gratuluję drugiej dzidzi, jeszcze dwupak, czu już po?

marcia Tobie gratulowałam już, fajnie że się odezwałaś i skrobnęłaś jak tam u Was. Zazdroszczę ogarniętego niemowlaka:-D U nas jest niezły sajgon. Pierwszy miesiąc był obiecujący. Już nawet miałam błogą wizję podwójnego macierzyństwa, ale czas zweryfikował rojenia:-p
Młody jest absorbujący nie mniej niż siostra w tym czasie, a rzekłabym, że nawet ją przebija. Pół godziny bez wycia to święto i wcale nie jest tego mniej. Gdyby nie Mania i jej stoicki nieraz spokój marny byłby mój los:-p O nocach nie wspomnę, bo po co się nakręcać dodatkowo...:rofl2:

bojąca Ciebie nie kojarzę z dawnych czasów, ale fajnie, że się odezwałaś:tak:
No i oczywiście gratuluję następnego Bąbelka!

Też jestem ciekawa jak reszta? Halo, halo?!
 
Marcia gratuluję!! Ja jakoś przegapiłam ze juz urodziłas. Super że u poród fajny i chłopaki się sprawują. Powodzenia w budowie :)
 
reklama
ooooo :-) widzę, że i Tobie Gosiu należy gratulować! gratulacje!!!
zazdroszczę Wam dziewczyny! my musimy jeszcze troszkę poczekać ale mam nadzieję, że pod koniec roku i ja będę mogła pochwalić się wesołą nowina.
pozdrawiam
 
Do góry