reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

a ja właśnie się zważyłam, zmierzyłam i miła zaskoczenie od kwietnia schudłam 7kg na diecie "praca", w brzuchu zeszło mi 8cm :tak: jeszcze 10kg i będę mieć wagę sprzed ślubu, och marzenia..
 
reklama
Marta ja jestem dalej pulpet, ale mąż chwali tyłek, jednak bieganie po schodach tam i z powrotem procentuje, brzuch z ciążowego przed porodowego 115cm, sszedł mi na dzisiejsze 86cm :-D jak wciągnę to nawet i 82 :rofl2:
 
super pomysł zdjęciowy, to ja już za tydzień będę mieć roczniaka, szoooooook, nie mogę w to uwierzyć, że rok temu byłam w szpitalu z jakimś podejrzeniem hipotrofii :szok:

a co do chudnięcia to ja już nie chcę więcej, a nawet bym mogła trochę w cyckach przytyć, bo skończyłam karmienie i mam niezłą deskę, a ważę 47 kilo w ciuchach ;-)
 
Najlepszego dla Kacperka, żeby więcej mógł dosięgnąć tego co zobaczy, żeby mu dobroci podsuwać tylko ze smakiem, żeby duży urusł większy od taty i tylko się uśmiechał, a cóż to za pociecha, pozdrawiam
 
Słyszały mamuśki? Widziały? Sprawdziły? http://temat.net/aktualnosci/15533/W-poszukiwaniu-groznej-szczepionki
Dziewczyny, to nie żarty, ale po tym szczepieniu rodzice zaobserwowali zmiany u dzieci i to przy szczepionkacg z tej serii. W samym Szczecinie zgłosili rodzice sami nopy do sanepidu bo u pediatrów doprosić się nie mogą...
 
reklama
Irisson a nie chce Twoja Teściowa jeszcze 2 maluchów przypadkiem na przechowanie? ;-) ale Wam fajnie tez tak chcę, dwa dni wystarczą.
K8 u nas w szpitalu zaraz po urodzeniu pytali którą szczepionką chcemy dziecko zaszczepić i odradzali sami tego Euvaxa.
 
Do góry