reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Oj Asia...to Cie dopadło :-( ja po dwoch dniach grypy żołądkowej mam dużo mniej pokarmu. Ale też się nie stresuję tym mocno,bo pół roku karmiłam ciagle w sumie wacząc o pokarm,więc chyba starczy. Zdrowia dla Ciebie.

Kacper zaczął wstawać przed 6 rano...dramat. Tym bardziej,ze w nocy też się budzi na przytulenie i karmienie. Jestem zmęczona. Mam nadzieję,że to chwilowe.

Przed nami ciężki tydzień... W poniedziałek jeszcze zaproszenia,we wtorek przyjeżdzają urządzenia, w środe wszystko dopinamy,a w czwartek otwarcie!
Dziś sie lenię...
 
reklama
Gorgusia leń się leń, bo na następne pół roku to masz kalendarz zajęty :-) ale super, trzymam kciuki za powodzenie !

byłam na lumpach, wydałam 80 złoty a kupiłam super ciuchy, same h&m, nexty,esprit, jestem mega zadowolona, Ninie kupiłam 2 fajne koszulki i rampersa z Hallo Kiciusiem, łącznie 12szt. szmat :-p

a z karmieniem, ja równo karmiłam 6miesięcy, jestem z siebie dumna, bo nie zakładałam, że w ogóle uda mi się karmić :-) teraz jestem dumna, że robię pyszne zupki i Młoda tak ślicznie mi rośnie :tak:
 
gorgusia no to widzę że zaczynasz pracępełną parą! życzę powodzenia i dużo satysfakcji!
irisson no to udane zakupy. ja jakoś nie umiem szukać szmat npo czasem od wielkiego dzwonu trafię na coś fajnego. Teraz czekam na przyjazd bratowej. ma mi pokupić trochę ciuchów dla małej bo tam vat 0% na ciuszki dziecięce więc ta,ńsze jak u nas. Co do karmienia to u mnie też już co raz gorzej i ja też chciałabym powoli przestawać ale mała jakoś butlę przestała tolerować a podawanie mleka łyżeczką to jakoś nie widzę.
 
LeRemi siedzą z mężami i odpoczywają wszystkie babiszony :-p

mój kochany mąż zrobił przepyszny chlebek, zjadłam ciupki kawałek i już mnie szczena boli :wściekła/y: :-p

jest ktoś jeszcze?
 
ja podczytuje, bo dzieć śpi a tomek pojechał na pracowe spotkanie w niedziele wieczorem :dry:
u nas chyba jakiś skok albo co bo tolkowi się drzemki poprzestawiały dokumentnie i dziś zaszczyciła nas 3-godzinną drzemką 10.30 - 13.30... chwała jej za to!
no ale z zasypianiem wieczornym gorzej, dopiero co padła ;)
 
o kurde ale pustki:p
My na 13 na szczepienie i to bez męża:( ale mama ze mną pójdzie:) Niecierpie tej lekarki z przychodni:/ i jeszcze o skierowanie do genetyka ją musze poprosić w związku z tą genetyczną chorobą Szymka:/
 
ehh moje starsze jest niemożliwe, nagminnie wyjada mi cukier, więc chowam, właśnie je sól na przemian z pieprzem (centralnie z solniczki sobie sypie do buzi), a na deser po śniadaniu zażyczyła sobie puszkę kukurydzy :sorry2: no ale grzeczna jest, więc chyba coś za coś :-p
 
Cześć dziewczyny,
Weekend minął nie wiadomo kiedy… udało mi się nadrobić kilka towarzyskich zaległości, odespać tydzień, wyprać tony prania z całego tygodnia i oto poniedziałek.
Gorgusia, trzymam kciuku! Naprawdę idziesz pełną parą, żadnych półśrodków, super, do własnego biznesu trzeba mieć fantazję i odwagę (pieniądze też ;-). Daj znać jak Wam idzie jak się ogarniecie.
Asia85 – jak Uleńka?? Ale masz fajną teściową, naprawdę. Trochę może przesadziła z przejęciem młodej na cały dzień ale myślę że chciała dobrze. Zazdroszczę zrzuconych kg, ja w weekend przeszłam samą siebie z obżarstwem, dzisiaj też wciągnęłam już francuskie z serem, eh….
Miałam dzisiaj iść na masaż ale M. jak zwykle dał ciała, pożarliśmy się z samego rana, tak na serio. W sobotę ma urodziny, nic dziadowi nie kupię. Ograniczę się do złożenia życzeń. Mam dość tego wiecznego chłopca…

Bruno wczoraj wieczorem strasznie marudził, ewidentnie zęby. Co chwila budzil się z płaczem i walczył z kołderkę. Dziewczyny, mam czopki Viburcol - jak je podawać? Na ulotce napisane jest dawkowanie dla dzieci powyżej 6 roku życia, poniżej dawkowanie zgodnie z zaleceniem lekarza :szok:

idę Was poczytać. Niech poniedziałek trwa jak najdłużej, tak mi się nie chce pracować... aż się boję jak to będzie jak przyjdzie wiosna i lato, będę siedzieć całymi dniami w biurze zamiast z dzieckiem w parku... eh, nie mam dzisiaj dnia.
pozdrawiam
 
reklama
Summer, ja bym dała jak jest źle, czyli np. wieczorem jeden czopek.
irisson, hahaha, ale się uśmiałam z tej soli i pieprzu, ja jak byłam mała to wykradałam we wszystkich domach vegete i łyżeczką wyjadałam, za to teraz jej nie cierpię ;-)
asia, trzymajcie się tam z Ulcią
gorgusia, kciuki za Twój biznes :-)

cześć Dziewczyny,
ja miałam mega imprezowy weekend i o dziwo dzis wstałam wypoczęta i pełna energii :-)
 
Do góry