reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Aia, Anulka super wieść gratuluję:-)

Ja dziś od rana ganiałam z badaniami i mimo że miałam skierowanie przepisane przez rodzinną to zapłaciłam 130 zł za dodatkowe bo refundowany jest mocz, morfologia, cukier i jeszcze ze dwa inne ale już nie pamiętam które.

Mdłości prawie zerowe, dałam radę na czczo zawieźć Amelkę do szkoły i uporać się z badaniami. Dopiero jak wracałam do domu o 9:00 to zaczęło mnie leciutko z głodu mulić. Martwię się trochę ale Aia i Anulka też wspominały że mdłości im przechodzą a dzieciaczki rosną zdrowo więc tej wersji trzeba się trzymać.
 
reklama
Dziewczynki super wiadomości z waszych wczorajszych wizyt. Fajnie tak czytać kolejne posty że nasze dzieciaczki tak szybko rosną. Dla mnie jest to niesamowite!!! I wiecie co, w końcu powoli do mnie dociera że będziemy mieli dzidziusia!!! Tylko się ze mnie nie śmiejcie! Ale wcześniej jakoś to do mnie nie docierało, wiedziałam że jestem w ciąży i z czym to się wiąże ale jakoś tak nie traktowałam osobowo tej małej istotki która we mnie rośnie.

Dzisiaj zamiast leżeć i odpoczywać muszę pojechać do pracy po dokument ubezpieczenia a potem do szpitala żeby odebrać wypis. We wtorki moja gin robi usg w przyszpitalnej poradni, więc może uda mi się ja złapać na moment żeby chwile pogadać i pokazać ten wypis. Tak czy inaczej chciałam do niej zadzwonić po odebraniu wypisu, żeby wiedziała co i jak. Kurcze tak mi się nie chce ruszać z domu. Tym bardziej że za oknem śnieg!!
 
Marcia jak poczujesz koniaczki to będzie kosmos :-D u mnie deszcz, a popołudniu chcę iść do mamy kropka pokazać, ale z Laurą w deszczu wyprawa na kosmos :eek: mygdu super, że udało Ci się bez problemu na badania dostać :tak: jej urlop mi się dzisiaj kończy i jutro szara robocza rzeczywistość :-p
 
witam się :)

dziś czuję się zdecydowanie lepiej! męczący kaszel minął, ból gardła też, zatoki też nie bolą :) wygląda na to że uleczył mnie sinupret i paracetamol, które brałam dwa razy. dziś łyknęłam sobie na razie tylko trochę ambrosolu żeby wykrztuszać bo mi trochę coś zalega.
I stał się cud - moja ogromna niemoc minęła :) zaraz biorę się za pranie, sprzątanie, ugotuję coś dobrego, muszę iść na pocztę więc zapakuję Natalię do wózka i wyjdziemy na chwilkę, pogoda zimowa, widać odrobinę śniegu, choć lekko spływa bo jest koło zera. Przy okazji wejdę do sklepu i kupię jakieś owoce i warzywa. Mąż wraca niestety dopiero późnym wieczorem, ale zapowiada się miły dzień - i takiego dnia również Wam wszystkim życzę :)

zastanawiam się czy udałoby mi się zimą wyjść z chustą, jakoś mnie to kusi, może spróbuję ale chyba nie dziś
 
Olga no to super, oby tak dalej :tak: a słuchaj można w ciąży paracetamol? mnie łeb boli ciągle, ale nic nie biorę bo się boję w cholerę, a wczoraj oczywiście zapomniałam zapytać :eek:
 
zastanawiam się czy udałoby mi się zimą wyjść z chustą, jakoś mnie to kusi, może spróbuję ale chyba nie dziś

Pewnie, że tak :) Ja pakowałam Franka w jesienny kombinezon, zawiązywałam pod kurtkę i jeszcze zapinałam nas razem pod nią :) Ale fakt faktem, że rzadko w zimie wychodziliśmy w chuście, na wiosnę i jesienią najczęściej.
 
można, przez całą ciążę. Kochana, kobiety które chorują na przewlekłe zapalenia stawów i są w ciąży - przez cały czas biorą silne leki przeciwzapalne i jest wszystko OK, a mówi się że nawet ibupromu nie wolno... nie mówię tego żeby udowodnić że można brać co się chce, ale żebyś była spokojna że paracetamolem nie zaszkodzisz :) jak Cię mocno boli - śmiało dwie tabletki (mnie jedna na żaden ból nie pomaga), albo ewentualnie jedną tabletkę i popij kawą (jeśli pijesz kawę w ciąży - ja tak) - kofeina wzmacnia działanie przeciwbólowe paracetamolu, zażywasz mniej a masz lepszy efekt, ewentualnie jak bardzo mocno boli to dwie tabletki i kawka :)
 
reklama
hej dziewczyny u mnie biało za oknem miałam jechać do ośrodka ale za chyba nie pojadę czekam na wypłatę może się pojawi jędza:D Mam nadzieje bo muszę pralkę kupić bo mi padła całkowicie,ale jak pech to pech.Właśnie męczę kawę i mam zamiar w końcu coś zrobić w domu.Najpierw napalę w piecu,później obiad,dziewczyny macie jakiś pomysł na obiad bo mi inwencji brakuje a jak brak inwencji to robię żur:p;-)
 
Do góry