reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

reklama
Marcia - pocieszę Cię, że u mnie z Natalką było bardzo podobnie - też zaplamiłam w podobnym czasie, wylądowałam w szpitalu, dostałam zwiększoną dawkę duphastonu i bezwzględny nakaz leżenia 23 godziny na dobę (reszta na fizjologię), parę dni jeszcze poplamiłam i przeszło, będzie dobrze.
 
Pozostaje Ci tylko uzbroić się w cierpliwość, bo do końca życia w gacie nie biedzie robił ;)

Dorotak:-) odpowiedz jak najbardziej pokrzepiajaca, no bo ja mysle ze chyba w koncu sie kiedys ogarnie:confused:
Sprobuje jeszcze zrobic tak jak pisala Karola82, jakos nie wierze, ale co mi szkodzi...

Marcia no to mozna odetchnac, dobre wiesci to spokojniejsza noc i Ty tez a razem z Toba dzidziolek. Bedzie dobrze!

Malinka w ciazy wydziela sie sluz, taki bialawy, mleczny, to jak najbardziej normalne. Raz moze go byc mniej raz wiecej, to tez normalne wiec sie nie martw.

A ja juz sie nie moge doczekac jutrzejszego sniadania, pomidorki z mozarella,oliwkami i bazylia w sosie... To taka nasza tradycja weekendowa, kiedy mozemy razem spokojnie sniadanie zjesc, uwielbiamy ten zestaw, tyle ze tym razem ja juz od srody o tym ciagle mysle, ale tradycji nie chcialam lamac i tak mnie juz ssssssssie ech...
 
Hej dziewczynki, ja dziś jakiegoś doła mam:no:. Jakoś tak mnie na przemyślenia wzięło i martwię się bo na usg dzidzia o tydzień mniejsza. Mnie od dwóch dni mniej bolą cycki i mdłości mam minimalne (może dlatego że rano śpię do oporu). Ogólnie jakoś "lepiej" się czuję i mniej dolegliwości więc oczywiście wkręcam sobie że ciąża się nie rozwija. Do lekarza mam iść dopiero 31 stycznia:shocked2: to jeszcze tyle czasu a ja umieram ze strachu bo na tym etapie najczęściej dochodziło u mnie do obumierania ciąży. Ehhh nie chcę wam marudzić i wprowadzać niepokoju ale tak mi dziś ciężko na sercu.........Boję się.
 
Hej dziewczynki, ja dziś jakiegoś doła mam:no:. Ehhh nie chcę wam marudzić i wprowadzać niepokoju ale tak mi dziś ciężko na sercu.........Boję się.

Spokojnie, mój lekarz mówi zawsze, że stres zły doradzcca. Będzie dobrze musisz w to wierzyc;-) A to, ze piersi mniej bolą czy mdłości słabną to normalne u nas hormony szaleja. Trzymam kciuki:happy2:
A dziś to jakis dołujący dzień jest, bo ja przy porannej kapieli płakałam, sama nie wiem dlaczego.
 
mygdu to może wybierz się do kogoś na usg? uspokoisz się, że z dzidzią ok :-) a wiesz czemu twoje ciąże wcześniejsze obumierały? ja znalazłam na necie fajna rzecz, detektor do serduszka, od 12tyg. ciąży można używać, zapytam sie mojej gin. co ona o tym myśli, ale 150zł za spokój ducha chyba nie jest wygórowana cena :tak:
 
reklama
Witajcie dziewczynki A u mnie dzis z rana sloneczko sliczne swieci i mam nadzieje ze tak bedzie caly dzien bo te deszcze to juz uszami mi wychodza I kolejny dzien zmagan wymiotnych heh Chcialabym pojsc z mala na spacer ale jak Znowu bede rzygac jak bede lazic MYGDU jesli brakuje ci objawow to chetnie oddam ci swoje bo nie moge sie przez nie cieszyc ciaza Wszystko jest dobrze nie martw sie przeciez niedlugo koniec 1 trymestru to i objawy maleja Ja jestem wyjatek U mnie im dalej w ciaze tym gorzej Tak bylo w tamtej ciazy Do samego porodu te mdlosci mnie gnebily Tak sobie mysle ze moze to przez diete cukrzycowa bo malo jadlam i ciagle pusty zoladek Wczoraj dobrze ze u nas byl otwarty sklep Dpoki nie kupilam coli to co zrobilam krok to rzygansko Dopiero jak po lyku popijalam cole to mi troche ulzylo Dzis juz kupilam na zapas zeby z samego rana miec Niedlugo bede chodzic jak zombi Trzecia noc spie po 2 godz Mala sie wyspi z wieczora a potem w nocy buszuje I nie ma takiej opcji zeby w dzien ja uspic Polezy najwyzej i dalej grasuje O 1w nocy jeszcze ja karmilam i bawilismy sie do 4 A potem obudzil sie tz i godz z glowy bo mu sie na amory zebralo No to poszlam spac o 5 a o 7 po chlebek trzeba bylo isc A teraz tylko ziewam ziewam i chodze jak lunatyk Ale w dzien nie ma takiej opcji zebym sie zdrzemnela nie potrafie Kurcze slonce sie schowalo Biore mietowki i ide sie dotlenic Najwyzej sie wyrzygam Juz moja mala mnie nasladuje w tym Ja ble to i ona ble Oczywiscie nie rzyga tylko wydaje takie odglosy Pierwszy raz jak wymiot to sie wystraszyla i pobeczala(do lazienki razem chodzimy nie odpusci mi gdzie ja tam ona )ale teraz sie przyzwyczaila
 
Do góry